
Go Ahead Eagles en De Graafschap scoren niet
DEVENTER (ANP) - Het duel in de Keuken Kampioen Divisie tussen Go Ahead Eagles en De Graafschap is zonder doelpunten geëindigd: 0-0. Daarmee verzuimde de club uit Deventer de zege bij MVV van afgelopen zaterdag (0-2) een passend vervolg te geven. Ook De Graafschap stagneerde, na opeenvolgende overwinningen tegen NEC (2-0) en Excelsior (1-2).
Op de ranglijst neemt De Graafschap de vierde plaats in, met 5 punten minder dan koploper NAC Breda. Go Ahead Eagles bezet de negende plek.
Meer uit Voetbal
GENÈVE (ANP) - Italië heeft zich als eerste land geplaatst voor de halve finales van het EK voetbal voor vrouwen in Zwitserland. De formatie van bondscoach Andrea Soncin won in Genève met 2-1 van Noorwegen.
3 uur geledenWARSCHAU (ANP/DPA) - Jan Urban is aangesteld als nieuwe bondscoach van Polen, een van de tegenstanders van Oranje in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De 63-jarige Pool is de opvolger van Michal Probierz, die vorige maand vertrok na een aanvaring met vedette Robert Lewandowski.
3 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft de Griekse aanvaller Dimitris Limnios teruggehaald naar Nederland. De 27-jarige vleugelspeler komt op huurbasis over van Panathinaikos. Fortuna heeft ook een optie tot koop opgenomen in de verbintenis.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft in de voorbereiding op het nieuwe seizoen gewonnen van PAOK Saloniki. Trainer John Heitinga zag op sportpark De Toekomst zijn elftal in een oefenduel met 2-1 afrekenen met de Grieken.
10 uur geledenMADRID (ANP) - Na bijna twintig jaar neemt Real Madrid afscheid van Lucas Vázquez. De 34-jarige Spanjaard begon in 2007 in de jeugdopleiding van de club uit de Spaanse hoofdstad waarmee hij onder meer vijf keer de Champions League won.
12 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - Nadine Kessler, directeur vrouwenvoetbal van de UEFA, wil dat voortaan meer wedstrijden van vrouwenteams in grote stadions worden gespeeld. Dat zegt ze naar aanleiding van het bezoekersrecord op het EK in Zwitserland.
13 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen gaat niet verder met Danilo Al-Saed. De Friese Eredivisieclub verkoopt de 26-jarige Irakese aanvaller aan de Zweedse club BK Häcken.
14 uur geleden