Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles boekt eerste zege sinds terugkeer in Eredivisie

Go Ahead Eagles boekt eerste zege sinds terugkeer in Eredivisie

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft de eerste wedstrijd na terugkeer in de Eredivisie gewonnen. In de eigen Adelaarshorst werd Sparta Rotterdam verslagen, 2-0. De vorig seizoen uit de Keuken Kampioen Divisie gepromoveerde club van trainer Kees van Wonderen verloor eerder van Heerenveen en Feyenoord.

Al na 6 minuten kwam Go Ahead Eagles op voorsprong. Justin Bakker scoorde uit een strafschop, toegekend na een overtreding op de Zweed Isac Lidberg. Het was het eerste doelpunt in de Eredivisie voor Go Ahead sinds 14 mei 2017. De vorige werd ook gemaakt in een thuiswedstrijd tegen Sparta, door Darren Maatsen.

Met respectievelijk een kopbal en een schot net naast waren voor de thuisclub onder meer ook Lidberg en Ragnar Oratmangoen dichtbij een treffer. Voor Sparta waren Emanuel Emegha en Lennart Thy gevaarlijk, maar doelman Warner Hahn greep goed in.

Rode kaart

Amper 10 minuten na rust moest Sparta ook nog eens met een man minder verder, na de rode kaart voor de Luxemburger Mica Pinto. De thuisclub kon de wedstrijd daardoor naar zich toetrekken. Na een uur werd het 2-0 door Giannis Botos, die raak kopte op aangeven van Boyd Lucassen.

Sparta heeft na drie wedstrijden 1 punt.

Meer uit Voetbal

Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

15 uur geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

15 uur geleden
Watanabe houdt enkelblessure over aan duel met Heracles

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Tsuyoshi Watanabe heeft aan de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo een enkelblessure overgehouden. Dat vertelde trainer Robin van Persie op een persconferentie in De Kuip.

18 uur geleden
ManUnited maakt einde aan ongeslagen reeks koploper Arsenal

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft thuis tegen Manchester United zijn eerste wedstrijd sinds begin december verloren. De formatie van interim-coach Michael Carrick won in Londen met 3-2. Het was de eerste nederlaag voor Arsenal na een ongeslagen reeks van twaalf duels in alle competities.

18 uur geleden
FC Utrecht kan tegen Sparta geen einde maken aan negatieve reeks

UTRECHT (ANP) - Ron Jans is er opnieuw niet in geslaagd de negatieve reeks met FC Utrecht te doorbreken. De coach zag zijn elftal in De Galgenwaard met 1-0 verliezen van Sparta Rotterdam. FC Utrecht wist slechts vier van de laatste 24 officiële wedstrijden te winnen en is gezakt naar de elfde plek in de Eredivisie. Sparta steeg naar de zesde plaats.

19 uur geleden
Feyenoord wint met nieuweling Deijl wel van Heracles Almelo

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie een slechte serie resultaten beëindigd met een overwinning op Heracles Almelo. De Rotterdammers waren in De Kuip met 4-2 te sterk voor de hekkensluiter, die onder leiding van trainer Ernest Faber de vierde achtereenvolgende nederlaag leed. Feyenoord nam de tweede plaats over van Ajax en heeft 14 punten minder dan koploper PSV.

19 uur geleden
Feyenoord boekt tegen Heracles eerste competitiezege dit jaar

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft in de Eredivisie voor het eerst sinds begin december weer gewonnen. Het elftal van trainer Robin van Persie rekende in De Kuip af met hekkensluiter Heracles Almelo: 4-2.

19 uur geleden