Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles bezorgt Sparta eerste nederlaag

Go Ahead Eagles bezorgt Sparta eerste nederlaag

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Sparta de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. De bezoekers uit Deventer wonnen op Het Kasteel met 2-1 en kwamen daarmee op 6 punten uit vijf duels, net zoveel als de Rotterdammers.

Go Ahead Eagles kwam in de 21e minuut aan de leiding. De Deen Jakob Breum kon ongehinderd de bal in het strafschopgebied voor zijn rechterbeen leggen en passeerde Nick Olij in de korte hoek. De Sparta-doelman had een kleine tien minuten later geluk dat een schot vanaf de middenlijn van de Zweed Victor Edvardsen over hem tegen de lat belandde.

Edvardsen had kort na rust alsnog succes. Opnieuw met een lob waarmee hij Olij nu vanaf de rand van het strafschopgebied passeerde.

Sparta zette na een uur toch wat aan. Eagles-doelman Luca Plogmann redde met de vuist op een inzet van Camiel Neghli uit een vrije trap en pakte ook de rebound van het hoofd van Charles-Andreas Brym. Neghli kreeg nog een kans zijn ploeg weer dichterbij te brengen, maar schoot naast.

Invaller Shunsuke Mito slaagde er in de 80e minuut wel in Plogmann met een afstandsschot te verrassen: 1-2.

Meer uit Voetbal

PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

47 minuten geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

1 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

12 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

17 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden