Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles bezorgt Sparta eerste nederlaag

Go Ahead Eagles bezorgt Sparta eerste nederlaag

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Sparta de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. De bezoekers uit Deventer wonnen op Het Kasteel met 2-1 en kwamen daarmee op 6 punten uit vijf duels, net zoveel als de Rotterdammers.

Go Ahead Eagles kwam in de 21e minuut aan de leiding. De Deen Jakob Breum kon ongehinderd de bal in het strafschopgebied voor zijn rechterbeen leggen en passeerde Nick Olij in de korte hoek. De Sparta-doelman had een kleine tien minuten later geluk dat een schot vanaf de middenlijn van de Zweed Victor Edvardsen over hem tegen de lat belandde.

Edvardsen had kort na rust alsnog succes. Opnieuw met een lob waarmee hij Olij nu vanaf de rand van het strafschopgebied passeerde.

Sparta zette na een uur toch wat aan. Eagles-doelman Luca Plogmann redde met de vuist op een inzet van Camiel Neghli uit een vrije trap en pakte ook de rebound van het hoofd van Charles-Andreas Brym. Neghli kreeg nog een kans zijn ploeg weer dichterbij te brengen, maar schoot naast.

Invaller Shunsuke Mito slaagde er in de 80e minuut wel in Plogmann met een afstandsschot te verrassen: 1-2.

Meer uit Voetbal

Sc Heerenveen klopt Volendam en is zeker van Europese play-offs

VOLENDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zondag de uitwedstrijd tegen FC Volendam met 2-0 gewonnen. Door de zege is de Friese ploeg zeker van deelname aan de play-offs om Europees voetbal.

1 uur geleden
Van Persie houdt tegen Fortuna vast aan dezelfde elf basisspelers

SITTARD (ANP) - Feyenoord begint de uitwedstrijd tegen Fortuna Sittard in de Eredivisie zondag met dezelfde elf basisspelers als vorige week zaterdag. De Rotterdammers wonnen toen in De Kuip met 3-1 van FC Groningen.

1 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli pakt in Portugal titel met FC Porto

PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.

16 uur geleden
NEC verspeelt in strijd om Europees voetbal punten tegen Telstar

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.

16 uur geleden
Koploper FC Barcelona in slotfase langs Osasuna

PAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.

17 uur geleden
Ajax en PSV spelen gelijk in Johan Cruijff ArenA

AMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).

18 uur geleden
Wedstrijd tussen NEC en Telstar tijdelijk stilgelegd om onweer

NIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.

18 uur geleden