Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Go Ahead Eagles bezorgt Sparta eerste nederlaag

Go Ahead Eagles bezorgt Sparta eerste nederlaag

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft Sparta de eerste nederlaag van het seizoen toegebracht. De bezoekers uit Deventer wonnen op Het Kasteel met 2-1 en kwamen daarmee op 6 punten uit vijf duels, net zoveel als de Rotterdammers.

Go Ahead Eagles kwam in de 21e minuut aan de leiding. De Deen Jakob Breum kon ongehinderd de bal in het strafschopgebied voor zijn rechterbeen leggen en passeerde Nick Olij in de korte hoek. De Sparta-doelman had een kleine tien minuten later geluk dat een schot vanaf de middenlijn van de Zweed Victor Edvardsen over hem tegen de lat belandde.

Edvardsen had kort na rust alsnog succes. Opnieuw met een lob waarmee hij Olij nu vanaf de rand van het strafschopgebied passeerde.

Sparta zette na een uur toch wat aan. Eagles-doelman Luca Plogmann redde met de vuist op een inzet van Camiel Neghli uit een vrije trap en pakte ook de rebound van het hoofd van Charles-Andreas Brym. Neghli kreeg nog een kans zijn ploeg weer dichterbij te brengen, maar schoot naast.

Invaller Shunsuke Mito slaagde er in de 80e minuut wel in Plogmann met een afstandsschot te verrassen: 1-2.

Meer uit Voetbal

DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

2 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

6 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

6 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

6 uur geleden
Oranje tegen Ecuador al snel verder met tien man na rood Dumfries

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.

7 uur geleden
Oranje begint met zeven andere spelers tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.

8 uur geleden
Voetbalsters missen Janssen, Groenen, Van de Donk en Roord

ZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.

10 uur geleden