Go Ahead bevestigt vertrek trainer Hake naar Manchester United
DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft het vertrek van trainer René Hake naar Manchester United bevestigd. De club uit Deventer stelde vorige week al Paul Simonis aan als zijn opvolger, voordat de overgang officieel bekend was. Hake wordt in Manchester assistent van trainer Erik ten Hag.
Hake was twee seizoenen hoofdtrainer in Deventer. Afgelopen jaargang leidde hij de club met de negende plek naar het beste resultaat sinds 1979. Dat leverde een plek in de play-offs om Europees voetbal op, waarin Go Ahead zich verzekerde van de voorronden van de Conference League.
"Ik denk dat het uniek is als je met een club als Go Ahead iets kunt bereiken als het hoogste aantal punten ooit, met een positief doelsaldo afsluit en in het linkerrijtje eindigt. Ik denk dat we dat moeten koesteren", reageert de voormalige trainer van onder meer FC Utrecht en FC Twente in een video op de sociale media van Go Ahead.
Meer uit Voetbal
RIO DE JANEIRO (ANP/DPA) - Oud-profvoetballer Roberto Carlos heeft een hartoperatie ondergaan in zijn geboorteland Brazilië. Dat meldt onder meer de Spaanse sportkrant AS.
15 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot hoopt dat zijn elftal het zichzelf donderdag in de thuiswedstrijd tegen Leeds United in de Premier League niet zo moeilijk maakt als een kleine maand geleden. Toen eindigde het eerste duel tussen de twee clubs in de competitie in Leeds in 3-3. Liverpool verspeelde toen eerst een voorsprong van 2-0 en daarna van 3-2.
35 minuten geledenRABAT (ANP/RTR) - Bertrand Traoré heeft op de Afrika Cup een boete gekregen van 10.000 dollar, omgerekend ongeveer 8500 euro. De aanvoerder van Burkina Faso, oud-speler van Ajax, wordt daarmee gestraft voor aanmerkingen op de wedstrijdleiding.
44 minuten geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Rodri is fit genoeg om zijn rentree bij Manchester City te maken. De 29-jarige Spaanse spelmaker zat zaterdag in de uitwedstrijd tegen Nottingham Forest al op de reservebank, maar kwam toen nog niet in actie.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid begint het nieuwe jaar zonder Kylian Mbappé. De Franse aanvaller heeft een verstuiking aan zijn linkerknie, meldt de Spaanse voetbalclub in een korte verklaring.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft zich versterkt met de ervaren aanvaller André Ayew. De 120-voudig international van Ghana zat sinds afgelopen zomer zonder club, na zijn vertrek bij de Franse Ligue 1-club Le Havre. De 36-jarige Ayew heeft in Breda getekend tot het einde van het seizoen. NAC kan dat contract met een jaar verlengen.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP/BELGA) - Streamingdienst DAZN moet het Belgische profvoetbal blijven uitzenden en betalen. Dat heeft het Brusselse arbitragehof besloten, nadat de rechtenhouder vorige maand het contract had opgezegd omdat deze er niet in slaagde de rechten door te verkopen. De organisator van de Belgische voetbalcompetitie Pro League verzette zich daartegen en heeft gelijk gekregen.
6 uur geleden