Gnabry na vals-positieve test terug bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Serge Gnabry reist met Bayern München mee naar Rusland, voor de tweede groepswedstrijd in de Champions League tegen Lokomotiv Moskou. De Duitse aanvaller testte vorige week in eerste instantie positief op het coronavirus en ging direct in quarantaine. Het bleek echter om een vals-positieve test te gaan, want Gnabry testte daarna vier keer negatief.
De gezondheidsdiensten in München concludeerden afgelopen weekeinde dat de uitslag van de eerste test niet klopte en dus stond Gnabry maandag weer op het trainingsveld. Zonder de international begon titelhouder Bayern de Champions League met een overtuigende zege op Atlético Madrid: 4-0. Lokomotiv Moskou speelde met 2-2 gelijk bij Salzburg.
Leroy Sané gaat ook mee naar Moskou. De aanvaller maakte zaterdag in de met 5-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Eintracht Frankfurt als invaller zijn rentree en kwam vrijwel direct tot scoren. "We hebben nu in aanvallend opzicht weer wat meer opties", zei trainer Hansi Flick, die het voorlopig wel moet doen zonder Alphonso Davies. De Canadese linksback liep tegen Frankfurt een pittige enkelblessure op en staat zo'n twee maanden aan de kant.
Meer uit Voetbal
GROESBEEK (ANP) - NEC heeft zich ten koste van de amateurs van De Treffers geplaatst voor de kwartfinales van de KNVB-beker. In Groesbeek eindigde de uitgestelde wedstrijd in een 2-1-zege voor de club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder. NEC speelt in de kwartfinales van het bekertoernooi thuis tegen FC Volendam.
38 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese heeft er vertrouwen in dat Robin van Persie met Feyenoord weer goede resultaten gaat behalen. De algemeen en technisch directeur van de Rotterdammers ziet daarom geen reden de trainer nu te ontslaan. Dat vertelde Te Kloese na afloop van de nieuwjaarsreceptie aan journalisten.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Nederlands elftal gaat "tot nu toe wel" naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. "Maar Trump dreigt een hoop." Dat zegt Frank Paauw, KNVB-bondsvoorzitter, bij de uitreiking van de Nieuwsfoto van het Jaar in Den Haag, waar hij een prijs uitreikte.
3 uur geledenLONDEN (ANP/DPA) - Vijftien toonaangevende vrouwenvoetbalclubs zijn vorig jaar voor het eerst gezamenlijk de grens van 150 miljoen euro aan inkomsten gepasseerd. De clubs zagen hun collectieve inkomsten stijgen met 35 procent tot een totaalbedrag van 158 miljoen euro. Dat meldt accountantskantoor Deloitte.
10 uur geledenROME (ANP) - Kenneth Taylor heeft in zijn eerste thuiswedstrijd voor Lazio een forse nederlaag geleden. De van Ajax overgenomen voetballer verloor in het Stadio Olimpico in Rome met 3-0 van Como.
22 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim denkt dat het een open wedstrijd wordt uit tegen Villarreal in de Champions League. "Het wordt een interessante wedstrijd van twee teams die uitspreken dat ze voor de winst gaan en heel graag willen winnen", aldus de coach op de persconferentie een dag voor het duel in Spanje.
1 dag geledenZÜRICH (ANP) - Marokko klimt naar plek acht in de maandag verschenen update van de wereldranglijst van voetbalbond FIFA. De verliezend finalist van de Afrika Cup is drie plekken gestegen en staat nu een plek lager dan het Nederlands elftal, dat zevende blijft. Senegal, dat Marokko zondag in een tumultueuze finale in Rabat versloeg, klimt naar plek twaalf.
1 dag geleden