Gnabry na vals-positieve test terug bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Serge Gnabry reist met Bayern München mee naar Rusland, voor de tweede groepswedstrijd in de Champions League tegen Lokomotiv Moskou. De Duitse aanvaller testte vorige week in eerste instantie positief op het coronavirus en ging direct in quarantaine. Het bleek echter om een vals-positieve test te gaan, want Gnabry testte daarna vier keer negatief.
De gezondheidsdiensten in München concludeerden afgelopen weekeinde dat de uitslag van de eerste test niet klopte en dus stond Gnabry maandag weer op het trainingsveld. Zonder de international begon titelhouder Bayern de Champions League met een overtuigende zege op Atlético Madrid: 4-0. Lokomotiv Moskou speelde met 2-2 gelijk bij Salzburg.
Leroy Sané gaat ook mee naar Moskou. De aanvaller maakte zaterdag in de met 5-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Eintracht Frankfurt als invaller zijn rentree en kwam vrijwel direct tot scoren. "We hebben nu in aanvallend opzicht weer wat meer opties", zei trainer Hansi Flick, die het voorlopig wel moet doen zonder Alphonso Davies. De Canadese linksback liep tegen Frankfurt een pittige enkelblessure op en staat zo'n twee maanden aan de kant.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Drie veiligheidsmedewerkers van FC Utrecht en een speurhond zijn donderdag gewond geraakt bij ongeregeldheden met fans van KRC Genk. De club uit de domstad gaat de rellen samen met de lokale driehoek grondig evalueren, zo staat in een statement.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot verwacht niet dat Liverpool zich in deze transferperiode gaat versterken. "Ik denk dat we het met de huidige selectie blijven doen", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zaterdag met Bournemouth. "Tenzij er zich een buitenkans voordoet."
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine missen zaterdag de thuiswedstrijd van PSV tegen NAC Breda. "Ze moeten nog verder onderzocht worden", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Ik kan er inhoudelijk niet meer over vertellen."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft het vertrek van Quinten Timber bevestigd. De 24-jarige middenvelder vervolgt zijn loopbaan bij Olympique Marseille.
5 uur geledenMARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft op sociale media alvast afscheid genomen van Feyenoord. De middenvelder is in Marseille om zijn transfer naar Olympique af te ronden.
6 uur geledenGENK (ANP) - KRC Genk veroordeelt het wangedrag van 'een kleine minderheid supporters' bij de wedstrijd in de Europa League tegen FC Utrecht. De Belgische club betreurt het 'ten zeerste' dat daardoor 1200 'trouwe Genkies' niet aanwezig konden zijn bij het duel in de Galgenwaard en spreekt ook van 'onnodig buitensporig geweld' van de politie. Dat schrijft Genk in een verklaring op de website.
8 uur geledenNICE (ANP) - Go Ahead Eagles is er niet in geslaagd om zich in een kansrijke positie te voetballen om de tussenronde van de Europa League te bereiken. Op bezoek bij OGC Nice aan de Franse zuidkust werd met 3-1 verloren. De Deventenaren hebben nu 6 punten uit zeven duels en staan 30e in het hoofdtoernooi van de Europa League. De nummers 9 tot en met 24 gaan door naar de tussenronde die in februari plaatsvindt.
17 uur geleden