Gnabry na vals-positieve test terug bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - Serge Gnabry reist met Bayern München mee naar Rusland, voor de tweede groepswedstrijd in de Champions League tegen Lokomotiv Moskou. De Duitse aanvaller testte vorige week in eerste instantie positief op het coronavirus en ging direct in quarantaine. Het bleek echter om een vals-positieve test te gaan, want Gnabry testte daarna vier keer negatief.
De gezondheidsdiensten in München concludeerden afgelopen weekeinde dat de uitslag van de eerste test niet klopte en dus stond Gnabry maandag weer op het trainingsveld. Zonder de international begon titelhouder Bayern de Champions League met een overtuigende zege op Atlético Madrid: 4-0. Lokomotiv Moskou speelde met 2-2 gelijk bij Salzburg.
Leroy Sané gaat ook mee naar Moskou. De aanvaller maakte zaterdag in de met 5-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Eintracht Frankfurt als invaller zijn rentree en kwam vrijwel direct tot scoren. "We hebben nu in aanvallend opzicht weer wat meer opties", zei trainer Hansi Flick, die het voorlopig wel moet doen zonder Alphonso Davies. De Canadese linksback liep tegen Frankfurt een pittige enkelblessure op en staat zo'n twee maanden aan de kant.
Meer uit Voetbal
ARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
4 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
6 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
19 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
22 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 dag geleden