Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gnabry na vals-positieve test terug bij Bayern München

Gnabry na vals-positieve test terug bij Bayern München

MÜNCHEN (ANP) - Serge Gnabry reist met Bayern München mee naar Rusland, voor de tweede groepswedstrijd in de Champions League tegen Lokomotiv Moskou. De Duitse aanvaller testte vorige week in eerste instantie positief op het coronavirus en ging direct in quarantaine. Het bleek echter om een vals-positieve test te gaan, want Gnabry testte daarna vier keer negatief.

De gezondheidsdiensten in München concludeerden afgelopen weekeinde dat de uitslag van de eerste test niet klopte en dus stond Gnabry maandag weer op het trainingsveld. Zonder de international begon titelhouder Bayern de Champions League met een overtuigende zege op Atlético Madrid: 4-0. Lokomotiv Moskou speelde met 2-2 gelijk bij Salzburg.

Leroy Sané gaat ook mee naar Moskou. De aanvaller maakte zaterdag in de met 5-0 gewonnen competitiewedstrijd tegen Eintracht Frankfurt als invaller zijn rentree en kwam vrijwel direct tot scoren. "We hebben nu in aanvallend opzicht weer wat meer opties", zei trainer Hansi Flick, die het voorlopig wel moet doen zonder Alphonso Davies. De Canadese linksback liep tegen Frankfurt een pittige enkelblessure op en staat zo'n twee maanden aan de kant.

Meer uit Voetbal

AZ speelt na bekerwinst met 0-0 gelijk bij Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.

14 minuten geleden
PSV tegen PEC zonder Saibari, Veerman terug in de basis

EINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.

20 minuten geleden
AZ na bekerwinst op zes posities gewijzigd tegen Go Ahead Eagles

DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.

2 uur geleden
Kort geding NAC tegen KNVB dinsdag te volgen via livestream

UTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.

4 uur geleden
Algemeen directeur Te Kloese verlaat Feyenoord na dit seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.

5 uur geleden
Real Madrid rest van het seizoen zonder Militão en Güler

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op ​Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.

6 uur geleden
Lamine Yamal mist rest seizoen, maar is op tijd hersteld voor WK

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.

6 uur geleden