Glory haalt kickbokser Wrzosek na rellen van wereldranglijst
HASSELT (ANP) - De Poolse kickbokser Arkadiusz Wrzosek zal voorlopig geen wedstrijden vechten voor Glory. De kickboksorganisatie heeft hem van de wereldranglijst gehaald.
Glory houdt Wrzosek verantwoordelijk voor de rellen die afgelopen zaterdag vlak voor en tijdens een gevecht met Badr Hari uitbraken. Poolse hooligans van voetbalclub Legia Warschau zochten in Hasselt de confrontatie met aanhangers van de geboren Amsterdammer die voor Marokko uitkomt.
Topman Scott Rudmann van Glory liet afgelopen week al weten dat er tijdens kickboksgala's van zijn organisatie geen plaats is voor hooligans. Ook Hari had kritiek op Wrzosek. "Ik betreur het dat mijn tegenstander niet besefte hoe gevaarlijk de houding van zijn fans was", zei hij.
Wrzosek stond derde op de wereldranglijst. Hij won vorig jaar van Hari en stond afgelopen zaterdag voor in punten toen het vechtsportgala vanwege de rellen werd beëindigd.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Max Verstappen heeft in de eerste vrije training van het seizoen de derde tijd gereden. Charles Leclerc was in het Australische Melbourne de snelste met een ronde van 1.20,267. Daar gaf de Nederlandse viervoudig wereldkampioen van Red Bull 0,522 seconde op toe. Lewis Hamilton reed de tweede tijd.
52 minuten geledenHEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo gaat na de eerste dag van de WK sprint ruim aan de leiding. De 22-jarige Groninger won na de 500 meter ook de 1000 meter in Thialf met 1.06,52. Jordan Stolz werd net als in de eerste rit tweede, nu met 1.07,14. Joep Wennemars werd met 1.07,37 derde.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Femke Kok leidt na de eerste dag van het WK sprint in Heerenveen voor haar landgenoten Suzanne Schulting en Marrit Fledderus. De olympisch kampioene op de 500 meter was na de zege op de eerste afstand ook de beste op de 1000 meter in Thialf. Kok won in 1.13,10 en was daarmee veel sneller dan Schulting en Béatrice Lamarche uit Canada.
8 uur geledenKRIENS (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben ook de derde wedstrijd in de kwalificatie voor het EK van 2026 ruim gewonnen. In Kriens versloeg de ploeg van bondscoach Henrik Signell Zwitserland met 39-21. Oranje had eerder net als de Zwitserse handbalsters van Italië en Bosnië en Herzegovina gewonnen.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Jenning de Boo is het WK sprint in Thialf gestart met een zege op de 500 meter. De 22-jarige Groninger noteerde op de eerste afstand in Heerenveen een baanrecord van 33,78. Hij was daarmee ruim sneller dan Jordan Stolz, die tweede werd in 34,13. Laurent Dubreuil uit Canada eindigde als derde met 34,26.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Femke Kok is het WK sprint in Heerenveen begonnen met een zege op de 500 meter. De olympisch kampioene was in Thialf met een baanrecord van 36,67 ruim sneller dan landgenote Suzanne Schulting en Kaja Ziomek-Nogal uit Polen.
10 uur geledenMONACO (ANP) - Wielrenner Michael Matthews (35) is donderdag bij een training ten val gekomen en heeft breuken opgelopen in zijn beide polsen. Dat meldt zijn ploeg Jayco AlUla op sociale media. De Australiër is daardoor niet inzetbaar in "alle aankomende wedstrijden", aldus zijn ploeg.
11 uur geleden