Glory compenseert kijkers gestaakt kickboksgala met gratis event
HASSELT (ANP) - Kickboksorganisatie Glory gaat een nieuw evenement organiseren dat gratis te zien is voor bezoekers en online-kijkers van het uit de hand gelopen vechtsportgala van afgelopen weekend. Het is een studio-evenement waar vechters van topniveau in actie komen, aldus de organisatie. Meer details over dit online te volgen evenement worden binnen een week bekendgemaakt.
Het gala liep zaterdag rond het gevecht tussen Amsterdammer Badr Hari en de Pool Arkadiusz Wrzosek uit op rellen, waarna die partij werd gestaakt. Het afsluitende gevecht tussen de Belg Jamal Ben Saddik en de Nederlander Levi Rigters niet niet door.
Glory heeft eerder gezegd de relschoppers te willen straffen en juridisch te laten vervolgen.
Meer uit Sport
ROME (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka is bereid om grandslams te boycotten om een eerlijkere verdeling van het prijzengeld te forceren. Dat zei de nummer 1 van de wereld op een persconferentie bij het toernooi van Rome. Daar lichtte ze toe waarom zij samen met andere tennisprofs maandag in een open brief hun 'diepe teleurstelling' uitten over het prijzengeld op Roland Garros.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - Golfer Joost Luiten maakt deze week in het Catalunya Championship zijn rentree op de DP World Tour, oftewel de Europese Tour. Nederlands beste speler was er een tijdje uit door een oude blessure, een slijmbeursontsteking in een schouder. Hij speelde eind maart in India zijn laatste toernooi.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Jochem Schellens vertrekt na dertien jaar als directeur van topsportcentrum Papendal. Schellens blijft tot 1 december in dienst om alles te kunnen overdragen aan een opvolger.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Een recordaantal van meer dan 1,33 miljoen mensen heeft zich aangemeld voor de marathon van Londen op 25 april 2027. Het is een stijging van 18 procent vergeleken met de editie van dit jaar.
3 uur geledenBERLIJN (ANP) - Wielrenner Mick van Dijke debuteert vrijdag in de Giro d'Italia. De 26-jarige Nederlander, die vorig jaar al wel de Tour de France reed, is opgenomen in de selectie van zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe. Van Dijke moet assistentie verlenen aan kopmannen Jai Hindley en Giulio Pellizzari, die in het klassement de strijd willen aangaan met topfavoriet Jonas Vingegaard uit Denemarken.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Wielerploeg Picnic PostNL start vrijdag met vijf Nederlanders aan de Giro d'Italia. Sprinter Casper van Uden gaat proberen zijn ritzege van vorig jaar een vervolg te geven. De niet fitte klassementsrenner Max Poole ontbreekt, waardoor de Nederlandse ploeg de strategie heeft moeten aanpassen naar "aanvallend koersen, dagelijks kansen zoeken en deze grijpen wanneer het moment zich aandient".
6 uur geledenSHEFFIELD (ANP/RTR) - De Chinees Wu Yize is de nieuwe wereldkampioen snooker. Met zijn 22 jaar is hij de op een na jongste ooit met de wereldtitel, na de 21-jarige Stephen Hendry in 1990. Wu klopte de Engelse oud-wereldkampioen Shaun Murphy in een spannende finale in Sheffield met 18-17.
7 uur geleden