Glory compenseert kijkers gestaakt kickboksgala met gratis event
HASSELT (ANP) - Kickboksorganisatie Glory gaat een nieuw evenement organiseren dat gratis te zien is voor bezoekers en online-kijkers van het uit de hand gelopen vechtsportgala van afgelopen weekend. Het is een studio-evenement waar vechters van topniveau in actie komen, aldus de organisatie. Meer details over dit online te volgen evenement worden binnen een week bekendgemaakt.
Het gala liep zaterdag rond het gevecht tussen Amsterdammer Badr Hari en de Pool Arkadiusz Wrzosek uit op rellen, waarna die partij werd gestaakt. Het afsluitende gevecht tussen de Belg Jamal Ben Saddik en de Nederlander Levi Rigters niet niet door.
Glory heeft eerder gezegd de relschoppers te willen straffen en juridisch te laten vervolgen.
Meer uit Sport
SÃO PAULO (ANP) - Max Verstappen is verrast dat hij ondanks de moeizame start van het seizoen tweede staat in het wereldkampioenschap. "Dat is een grote verrassing, maar we nemen het zoals het is", zei de Red Bull-coureur tijdens de persdag van de Grote Prijs van São Paulo. De Nederlander won drie van de laatste vier races.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
12 uur geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
17 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
1 dag geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geleden