Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gladheid en geschrapte vluchten in Duitsland door sneeuw en regen

Gladheid en geschrapte vluchten in Duitsland door sneeuw en regen

FRANKFURT/BRUSSEL (ANP/BELGA) - Sneeuwval en ijsregen hinderen ook het verkeer in Duitsland. Op verscheidene luchthavens wordt het uitvallen van vluchten gemeld. Op het vliegveld van Frankfurt zijn zondagmorgen volgens de autoriteiten circa honderd vluchten geschrapt. Het gaat om korte vluchten of vluchten voor middellange afstanden.

Vliegveldpersoneel heeft ook veel werk aan het verwijderen van bevroren regen op toestellen en op de start- en landingsbanen. In München wordt telkens één baan gereinigd en de andere gebruikt. Dit leidt tot vertragingen, volgens plaatselijke media. De luchthaven van Stuttgart meldt een aantal vertragingen.

De sneeuw en regen zorgen ook voor enkele vertragingen op het spoor en veel gladheid op wegen. Zondagochtend zijn op veel plaatsen wegen glad in vooral de deelstaten Baden-Württemberg, Beieren, Hessen, Thüringen, Saksen en Saksen-Anhalt. In de middag worden betere weersomstandigheden verwacht.

Het winterweer heeft nauwelijks voor problemen gezorgd op de luchthaven van Brussel, aldus een woordvoerder. In Engeland zijn er door de sneeuwval vertragingen op vliegvelden van Birmingham, Liverpool, Londen en Manchester.

Meer uit Buitenland

Iran beschiet opnieuw gasinstallaties Qatar

DOHA (ANP) - Raketten uit Iran hebben in de nacht van woensdag op donderdag opnieuw Ras Laffan Industrial City getroffen, de belangrijkste gasproductielocatie van Qatar. Woensdag werd het complex ook al beschoten vanuit Iran.

2 uur geleden
VS overwegen inzet duizenden extra militairen in Midden-Oosten

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse regering overweegt duizenden extra militairen in te zetten in het Midden-Oosten. Dat melden een Amerikaanse functionaris en drie andere ingewijden aan persbureau Reuters.

5 uur geleden
Macron wil stop aanvallen op civiele infrastructuur Golfregio

PARIJS (ANP) - De Franse president Emmanuel Macron heeft opgeroepen tot het onmiddellijk staken van aanvallen op civiele infrastructuur in de Golfregio, na beschietingen van gasproductiefaciliteiten in zowel Iran als Qatar. Dat zegt hij via X.

5 uur geleden
WaPo: Pentagon wil 200 miljard dollar voor oorlog tegen Iran

WASHINGTON (ANP) - Het Pentagon heeft het Witte Huis gevraagd een noodbudget van meer dan 200 miljard dollar bij het Congres aan te vragen voor de oorlog tegen Iran. Dat meldt The Washington Post op basis van een hoge regeringsfunctionaris.

5 uur geleden
WSJ: Trump wil geen aanvallen meer op energie-infrastructuur Iran

WASHINGTON (ANP/RTR) - President Donald Trump wil voorlopig geen verdere aanvallen op de Iraanse energie-infrastructuur, meldt de krant Wall Street Journal op basis van Amerikaanse functionarissen.

7 uur geleden
Israël meldt eerste aanvallen op Noord-Iran

TEL AVIV (ANP) - De Israëlische krijgsmacht (IDF) heeft naar eigen zeggen voor het eerst aanvallen uitgevoerd op het noorden van Iran. Welke doelen zijn aangevallen en waar die zich bevonden, is niet bekendgemaakt.

8 uur geleden
EU 'diep bezorgd' over Israëlische aanvallen op Libanon

BRUSSEL (ANP) - De Europese Unie is "diep bezorgd" over de Israëlische aanvallen op Libanon. Israël moet direct stoppen met de operaties in het buurland, stelt de diplomatieke dienst EEAS. De strijd treft volgens de dienst vooral burgers. Wel krijgt Hezbollah de schuld van de oorlog.

9 uur geleden