Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gladbach zet Bayern op grotere achterstand

Gladbach zet Bayern op grotere achterstand

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Borussia Mönchengladbach heeft de aanval van landskampioen Bayern München afgeslagen. De koploper uit de Bundesliga won in eigen huis met 2-1 van Bayern door een benutte strafschop in blessuretijd. Gladbach houdt één punt voorsprong op RB Leipzig, dat met 3-1 won van Hoffenheim. Bayern München staat nu zeven punten achter op de nummer 1.

Ivan Perisic bracht Bayern in de 49e minuut op 1-0. De Kroaat, ingevallen voor de geblesseerde Corentin Tolisso, scoorde fraai uit de draai. Gladbach kwam langszij door een harde kopbal van de Algerijn Rami Bensebaini uit een corner.

Beide ploegen kregen daarna kansen op een tweede doelpunt. Javi Martínez gaf Borussia in de extra tijd dé kans op de zege door een onbesuisde tackle in het strafschopgebied, die hem op een tweede gele kaart kwam te staan. Marcus Thuram viel dankbaar over de benen van de Spanjaard, waarna Bensebaini de strafschop benutte.

Strafschop

Timo Werner leidde RB Leipzig naar de zege op Hoffenheim. De spits schoot de 1-0 binnen op aangeven van Patrick Schick en benutte een strafschop voor de 2-0. Na de 3-0 van Marcel Sabitzer deed Ermin Bicakcic nog wat terug voor de ploeg van coach Alfred Schreuder.

Jeffrey Gouweleeuw pakte met FC Augsburg drie punten tegen FSV Mainz door doelpunten van Marco Richter en Florian Niederlechner. Levin Öztunali had Mainz op 0-1 gebracht. Wout Weghorst verloor met VfL Wolfsburg met 1-0 van SC Freiburg. Jonathan Schmid scoorde uit een vrije trap.

Borussia Dortmund haalde thuis uit tegen Fortuna Düsseldorf: 5-0. Marco Reus en Jadon Sancho scoorden twee keer. Thorgan Hazard werd met zijn 34e treffer, de 2-0, de meest scorende Belg in de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

5 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

6 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

7 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

7 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

7 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

1 dag geleden
AS Roma speelt met Malen gelijk in topper tegen AC Milan

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft met AS Roma genoegen moeten nemen met een punt in de topper tegen AC Milan. Het duel in het Stadio Olimpico eindigde in 1-1. Het is voor Roma pas het eerste gelijkspel in 22 wedstrijden in de Serie A.

1 dag geleden