Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gladbach zet Bayern op grotere achterstand

Gladbach zet Bayern op grotere achterstand

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - Borussia Mönchengladbach heeft de aanval van landskampioen Bayern München afgeslagen. De koploper uit de Bundesliga won in eigen huis met 2-1 van Bayern door een benutte strafschop in blessuretijd. Gladbach houdt één punt voorsprong op RB Leipzig, dat met 3-1 won van Hoffenheim. Bayern München staat nu zeven punten achter op de nummer 1.

Ivan Perisic bracht Bayern in de 49e minuut op 1-0. De Kroaat, ingevallen voor de geblesseerde Corentin Tolisso, scoorde fraai uit de draai. Gladbach kwam langszij door een harde kopbal van de Algerijn Rami Bensebaini uit een corner.

Beide ploegen kregen daarna kansen op een tweede doelpunt. Javi Martínez gaf Borussia in de extra tijd dé kans op de zege door een onbesuisde tackle in het strafschopgebied, die hem op een tweede gele kaart kwam te staan. Marcus Thuram viel dankbaar over de benen van de Spanjaard, waarna Bensebaini de strafschop benutte.

Strafschop

Timo Werner leidde RB Leipzig naar de zege op Hoffenheim. De spits schoot de 1-0 binnen op aangeven van Patrick Schick en benutte een strafschop voor de 2-0. Na de 3-0 van Marcel Sabitzer deed Ermin Bicakcic nog wat terug voor de ploeg van coach Alfred Schreuder.

Jeffrey Gouweleeuw pakte met FC Augsburg drie punten tegen FSV Mainz door doelpunten van Marco Richter en Florian Niederlechner. Levin Öztunali had Mainz op 0-1 gebracht. Wout Weghorst verloor met VfL Wolfsburg met 1-0 van SC Freiburg. Jonathan Schmid scoorde uit een vrije trap.

Borussia Dortmund haalde thuis uit tegen Fortuna Düsseldorf: 5-0. Marco Reus en Jadon Sancho scoorden twee keer. Thorgan Hazard werd met zijn 34e treffer, de 2-0, de meest scorende Belg in de Bundesliga.

Meer uit Voetbal

Ronaldo keert met doelpunt terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).

1 uur geleden
AZ draait bij Excelsior in blessuretijd achterstand om in zege

ROTTERDAM (ANP) - AZ heeft het uitduel met Excelsior gewonnen dankzij twee treffers in de blessuretijd. Eerst scoorde spits Troy Parrott met een van richting veranderd schot, in de slotseconden kopte verdediger Penetra de 2-1 binnen.

1 uur geleden
Ajax-aanwinst Zintsjenko valt direct geblesseerd uit

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko heeft weinig plezier gehad aan zijn eerste duel in de basisformatie van Ajax. De linksback uit Oekraïne raakte al in de derde minuut van de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard geblesseerd en strompelde van het veld.

1 uur geleden
Ajax begint met Zintsjenko en Mokio tegen Fortuna Sittard

AMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko debuteert in de basisformatie van Ajax. De van Arsenal overgekomen speler uit Oekraïne begint om 20.00 uur aan het thuisduel met Fortuna Sittard.

2 uur geleden
NAC boekt belangrijke zege op Heracles in strijd tegen degradatie

ALMELO (ANP) - NAC Breda heeft een belangrijke zege in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie geboekt. De club won de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo (0-1). Clint Leemans benutte in de tachtigste minuut een strafschop.

3 uur geleden
Kane maakt vijfhonderdste treffer bij simpele zege Bayern München

BREMEN (ANP) - Bayern München-spits Harry Kane heeft in het gewonnen uitduel met Werder Bremen (0-3) zijn 499e en 500e doelpunt gemaakt van zijn carrière. De 32-jarige Engelsman opende in de 22e minuut de score vanaf de strafschopstip, drie minuten later gevolgd door een raak afstandsschot. Leon Goretzka bepaalde in de tweede helft de eindstand op 0-3.

4 uur geleden
Ronaldo beëindigt staking en keert terug bij Al Nassr

RIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo maakt zaterdag zoals verwacht zijn rentree bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees begint als aanvoerder aan het uitduel met Al-Fateh.

5 uur geleden