Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giuliani staat Mercedes en ander bezit af na verlies lasterzaak

Giuliani staat Mercedes en ander bezit af na verlies lasterzaak

NEW YORK (ANP/AFP) - Rudy Giuliani, de oud-advocaat van Donald Trump, heeft onder meer een Mercedes en horloges overgedragen aan twee voormalige verkiezingsmedewerksters die een lasterzaak tegen hem hadden aangespannen. Hij moet bepaalde bezittingen aan de vrouwen overdragen, omdat hij niet in staat is de opgelegde schadevergoeding van 148 miljoen dollar (ongeveer 140 miljoen euro) te betalen.

De voormalige burgemeester van New York moet het duo, moeder en dochter, compenseren omdat hij ze in 2020 ten onrechte beschuldigde van fraude bij de presidentsverkiezingen in de staat Georgia. Een rechter bepaalde in oktober dat Giuliani onder meer zijn appartement in New York, zijn Mercedes-Benz SL500 uit 1980, juwelen, horloges en andere bezittingen moet overdragen.

Giuliani's advocaat heeft vrijdag in een brief aan de rechter gezegd dat een begin is gemaakt met de overdracht. Diezelfde dag zouden de auto, horloges en een ring zijn overgedragen. De advocaat stelde dat sommige bezittingen uitgesloten moeten worden, specifiek een gesigneerd shirt van honkbalspeler Joe DiMaggio.

Meer uit Buitenland

Trump noemt Iraans vredesvoorstel volkomen onacceptabel

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump noemt het Iraanse voorstel aan de Verenigde Staten "volkomen onacceptabel". "Ik heb zojuist de reactie gelezen van de zogenaamde 'vertegenwoordigers' van Iran. Ik vind het niets - volkomen onacceptabel!" schrijft hij deels in hoofdletters op Truth Social. De president lichtte zijn oordeel niet toe.

1 uur geleden
Iraans voorstel aan VS eist einde oorlog en opheffing sancties

TEHERAN (ANP/RTR) - Een Iraans voorstel, dat via bemiddelaar Pakistan naar de Verenigde Staten is gestuurd, benadrukt de noodzaak van een einde aan de oorlog op alle fronten en de opheffing van de sancties tegen Teheran. Dat meldde het semi-officiële Iraanse persbureau Tasnim, onder verwijzing naar een ingewijde bron.

1 uur geleden
Netanyahu: oorlog met Iran pas voorbij als uranium weg is

TEL AVIV (ANP/AFP) - De Amerikaans-Israëlische oorlog tegen Iran is pas voorbij als de Iraanse voorraad verrijkt uranium is "verwijderd". Dat zegt de Israëlische premier Benjamin Netanyahu in een fragment van het Amerikaanse programma 60 Minutes van CBS. "Het is nog niet voorbij, want er is nog steeds nucleair materiaal", benadrukt Netanyahu.

5 uur geleden
Iran stuurt reactie op Amerikaans vredesvoorstel naar Pakistan

TEHERAN (ANP) - Iran heeft een reactie op het Amerikaanse voorstel om de oorlog te beëindigen naar bemiddelaar Pakistan gestuurd. Dat meldt het Iraanse persbureau IRNA. Volgens het plan zou de huidige fase van de onderhandelingen uitsluitend gericht zijn op het "beëindigen van de vijandelijkheden in de regio", aldus het persbureau.

9 uur geleden
Qatar: vrachtschip voor de kust aangevallen door drone

DOHA (ANP/AFP) - Qatar meldt dat zondagochtend een vrachtschip voor zijn kust is aangevallen door een drone. Er ontstond een kleine brand, die inmiddels is geblust. Er zijn geen slachtoffers gevallen.

10 uur geleden
Duitse regering sceptisch over voorstel Poetin voor EU-gesprekken

BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse regering is sceptisch over de suggestie van de Russische president Vladimir Poetin dat de voormalige Duitse bondskanselier Gerhard Schröder gesprekken met de Europese Unie zou kunnen bemiddelen. Regeringsbronnen noemen het "niet geloofwaardig".

11 uur geleden
Rusland en Oekraïne beschuldigen elkaar van schenden bestand

MOSKOU/KYIV (ANP/RTR) - Rusland en Oekraïne hebben elkaar beschuldigd van schendingen van het tijdelijke staakt-het-vuren. De landen gingen eerder op Amerikaans verzoek akkoord met een bestand op 9, 10 en 11 mei.

13 uur geleden