Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gitaar van Elvis Presley levert meer dan miljoen op

Gitaar van Elvis Presley levert meer dan miljoen op

NEW YORK (ANP) - Een bijzondere gitaar van Elvis Presley heeft bij een onlineveiling in de Verenigde Staten 1,32 miljoen dollar opgeleverd (1,12 miljoen euro). Dat heeft entertainmentsite TMZ maandag bekendgemaakt. Volgens het veilinghuis Gotta Have Rock and Roll is nooit eerder zo'n groot bedrag betaald voor een item van The King.

De koper wenste anoniem te blijven. Hij bezit nu een Martin D-18 uit 1942, die tussen 1954 en 1956 in handen was van Elvis. De Amerikaanse zanger (1935-1977) had het instrument naar eigen wens aangepast en er in metalen letters zijn voornaam opgeplakt. De S is echter in de loop der jaren verdwenen.

Tijdens dezelfde veiling gingen ook onder meer een oude Ferrari van Eddie Van Halen (voor 133.000 euro) en een concertposter van The Beatles (58.500 euro) onder de hamer.

Meer uit Buitenland

Zes doden bij Israëlische luchtaanval in zuiden Libanon

BEIROET (ANP/AFP) - Bij een Israëlische luchtaanval op Kfar Dounine in het zuiden van Libanon zijn zes personen omgekomen. Dat meldt het Libanese staatspersbureau NNA.

1 uur geleden
Volledige Epstein-bestand tentoongesteld in New York

NEW YORK (ANP/AFP) - Een Amerikaanse organisatie die zich inzet voor meer transparantie, stelt het ongeveer 3,5 miljoen pagina's tellende dossier rond Jeffrey Epstein tentoon in New York. Voor de pop-up-expositie in de wijk Tribeca zijn de documenten gebundeld in 3437 delen.

2 uur geleden
Oekraïne meldt aanval op Kyiv na verlopen bestand

KYIV (ANP/AFP/DPA) - In de eerste nacht na het driedaagse staakt-het-vuren heeft Rusland droneaanvallen uitgevoerd op de Oekraïense hoofdstad Kyiv. Dat meldt de militaire leiding van de stad op Telegram. Bij aanvallen op de regio Dnipropetrovsk vielen daarnaast een dode en vier gewonden, melden de regionale autoriteiten.

3 uur geleden
Recordaantal beren gezien en gedood in Japan

TOKIO (ANP/AFP) - In Japan is in de twaalf maanden tot maart van dit jaar een recordaantal beren waargenomen en gedood, zo blijkt uit voorlopige overheidsgegevens. Er werden ruim twee keer zoveel beren gezien als twee jaar eerder, toen het laatste record werd gevestigd.

3 uur geleden
Einde Mexicaans schooljaar toch niet vervroegd om WK

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - Mexico ziet af van het plan om het schooljaar eerder te beëindigen in verband met het WK voetbal deze zomer. Vorige week maakte het ministerie van Onderwijs bekend dat het overwoog de schoolvakantie veertig dagen eerder te laten beginnen.

5 uur geleden
Klopjacht na schietpartij net over Nederlandse grens in Duitsland

WASSENBERG (ANP/DPA) - Bij een schietpartij in de Duitse plaats Wassenberg, vlak bij de Nederlandse grens ter hoogte van Roermond, is maandagavond een man om het leven gekomen. De politie is een klopjacht begonnen op de dader en heeft onder meer een helikopter ingezet, meldt een woordvoerder van de Duitse politie.

5 uur geleden
Zeven tijgers in beslag genomen bij arrestatie bendeleider Mexico

MONTERREY (ANP/BLOOMBERG) - De Mexicaanse politie heeft de leider gearresteerd van een groep die nauwe banden heeft met het beruchte drugskartel Cartel del Noreste. Tijdens de arrestatie werden naast wapens, drugs, auto's en motoren ook zeven tijgers in beslag genomen.

6 uur geleden