Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gitaar van Elvis Presley levert meer dan miljoen op

Gitaar van Elvis Presley levert meer dan miljoen op

NEW YORK (ANP) - Een bijzondere gitaar van Elvis Presley heeft bij een onlineveiling in de Verenigde Staten 1,32 miljoen dollar opgeleverd (1,12 miljoen euro). Dat heeft entertainmentsite TMZ maandag bekendgemaakt. Volgens het veilinghuis Gotta Have Rock and Roll is nooit eerder zo'n groot bedrag betaald voor een item van The King.

De koper wenste anoniem te blijven. Hij bezit nu een Martin D-18 uit 1942, die tussen 1954 en 1956 in handen was van Elvis. De Amerikaanse zanger (1935-1977) had het instrument naar eigen wens aangepast en er in metalen letters zijn voornaam opgeplakt. De S is echter in de loop der jaren verdwenen.

Tijdens dezelfde veiling gingen ook onder meer een oude Ferrari van Eddie Van Halen (voor 133.000 euro) en een concertposter van The Beatles (58.500 euro) onder de hamer.

Meer uit Buitenland

Duizenden mensen brengen eerbetoon Khamenei in centrum Teheran

TEHERAN (ANP/AFP) - Duizenden mensen kwamen zondag samen op het belangrijke Enghelab-plein in Teheran, nadat Iran de dood van de hoogste leider ayatollah Khamenei bevestigde.

5 minuten geleden
Opnieuw meerdere explosies gehoord in Dubai

DUBAI (ANP/RTR) - Voor de tweede dag op rij zijn er meerdere explosies gehoord in de omgeving van Dubai, melden ooggetuigen aan persbureau Reuters. Dat gebeurde nadat Iran vergeldingsaanvallen had uitgevoerd op naburige Golfstaten als reactie op de Amerikaanse en Israëlische aanvallen.

6 minuten geleden
Explosies bij Iraakse luchthaven waar mogelijk VS-troepen zijn

ERBIL (ANP/AFP) - In de buurt van het vliegveld van Erbil in de autonome Koerdische regio van Irak, waar troepen van de door de Verenigde Staten geleide coalitie zijn gestationeerd, zijn luide explosies gehoord. Dat meldt een journalist van het Franse persbureau AFP.

8 minuten geleden
Wereldleiders roepen op tot snelle oplossing na dood Khamenei

TEHERAN (ANP/BLOOMBERG) - Wereldleiders hebben opgeroepen tot een snelle oplossing voor de crisis in het Midden-Oosten na de bevestiging van de dood van de Iraanse leider ayatollah Khamenei. Anderen hebben juist hun steun uitgesproken voor de beslissing van de Verenigde Staten om hem te doden.

11 minuten geleden
Iraanse Revolutionaire Garde kondigt wraak aan na dood Khamenei

TEHERAN (ANP/DPA) - De Revolutionaire Garde van Iran heeft wraak aangekondigd voor de dood van het staatshoofd en religieus leider ayatollah Khamenei. "De moordenaars van de imam van de natie zullen niet ontsnappen aan een harde, beslissende en afschrikwekkende straf", aldus een verklaring van de elite-eenheid van Iran.

3 uur geleden
Krant: VS vielen Iran aan na druk vanuit Israël en Saudi-Arabië

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump startte de grootschalige aanval op Iran na een wekenlange lobby-inspanning van onder meer Israël en Saudi-Arabië, meldt The Washington Post op basis van bronnen.

3 uur geleden
Trump: diplomatieke oplossing voor Iran blijft mogelijk

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse president Trump heeft tegen CBS News gezegd dat hij gelooft dat de Amerikaanse en Israëlische aanvallen, waarbij de Iraanse leider ayatollah Khamenei is gedood, effectief zijn geweest en een pad naar diplomatie kunnen openen.

3 uur geleden