Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giroud helpt AC Milan aan zege op aartsrivaal Inter

Giroud helpt AC Milan aan zege op aartsrivaal Inter

MILAAN (ANP) - Olivier Giroud heeft zich zaterdag immens populair gemaakt bij de fans van AC Milan. Met twee doelpunten hielp de 35-jarige Fransman, stand-in voor de geblesseerde Zlatan Ibrahimovic, zijn ploeg aan een 2-1-zege op stadgenoot en koploper Internazionale. Daarmee werd het gat tussen beide teams 1 punt. Inter, dat sinds 16 oktober niet meer verloren had, heeft nog wel een duel tegoed.

Denzel Dumfries leek de koploper al in de tiende minuut op voorsprong te zetten. De Oranje-verdediger kopte raak uit een voorzet van Ivan Perisic, maar de Kroaat had de bal in buitenspelpositie ontvangen. De thuisploeg was voor de rust veruit de betere. Dumfries verzuimde na een klein half uur vrij voor doelman Mike Maignan alsnog voor de 1-0 te zorgen. Perisic schoot in de 38e minuut dan toch raak: 1-0.

Maar na rust zakte Inter terug. Nog leek er niets aan de hand tot een toevalstreffer van Giroud - de bal belandde in de 75e minuut per toeval voor de punt van zijn schoen - de stand in evenwicht bracht en de Fransman drie minuut later Stefan de Vrij uitkapte en opnieuw raak schoot. In blessuretijd moest AC Milan-verdediger Theo Hernández met rood naar de kant na een smerige overtreding op Dumfries.

Inter heeft 53 punten uit 23 duels, AC Milan volgt op 1 punt. Napoli heeft 49 punten uit 23 duels en gaat zondag nog op bezoek bij Venezia.

Meer uit Voetbal

ADO Den Haag wint in Emmen, maar is nog niet gepromoveerd

EMMEN/LEEUWARDEN (ANP) - ADO Den Haag heeft door de zege bij FC Emmen promotie naar de Eredivisie voor het grijpen. De ploeg van trainer Robin Peter won in Emmen met 1-0 door een vroege treffer van Daryl van Mieghem, maar is door de zege van Willem II bij Top Oss (1-3) deze speelronde nog niet zeker van promotie.

3 uur geleden
Geen winnaar bij duel PEC Zwolle met FC Groningen

ZWOLLE (ANP) - De Eredivisiewedstrijd tussen PEC Zwolle en FC Groningen heeft geen winnaar opgeleverd. In Zwolle scoorden beide ploegen één keer: 1-1. Het duel eerder dit seizoen in Groningen eindigde ook al in 2-2.

3 uur geleden
Supporters Fortuna Sittard zaterdag niet welkom in Volendam

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard kan geen supporters meenemen naar de Eredivisiewedstrijd bij FC Volendam zaterdag. De lokale driehoek in Volendam laat geen uitsupporters toe bij de competitiewedstrijd.

6 uur geleden
Australië kwalificeert zich voor WK voetbal voor vrouwen

PERTH (ANP) - Australië heeft zich als eerste land gekwalificeerd voor het WK voetbal voor vrouwen in 2027. Dat toernooi vindt plaats in Brazilië, dat als gastland al verzekerd is van deelname.

9 uur geleden
Van Persie 'kan niet zoveel' met onrust die er bij Feyenoord is

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie probeert rustig te blijven onder de huidige situatie bij Feyenoord. "Ik zie en hoor dat de onrust er is. Ik ontken dat niet, ik erken het. Verder kan ik er niet zoveel mee", zei de trainer vrijdag tijdens een persconferentie.

10 uur geleden
Ajax-trainer García beschrijft zichzelf als veeleisende coach

AMSTERDAM (ANP) - Óscar García bestempelt zichzelf als een "veeleisende coach". Dat zei de 52-jarige Spanjaard in aanloop naar de competitiewedstrijd van Ajax op zaterdagavond in de Johan Cruijff ArenA tegen Sparta Rotterdam. Ajax staat vijfde in de Eredivisie met een achterstand van 24 punten op koploper PSV.

11 uur geleden
PSV in thuiswedstrijd tegen NEC nog zonder Til

EINDHOVEN (ANP) - PSV kan zaterdag in de thuiswedstrijd tegen NEC nog niet beschikken over Guus Til. De aanvallende middenvelder raakte een maand geleden geblesseerd en staat inmiddels weer op het trainingsveld, maar is nog niet fit genoeg om te spelen. Dat zei trainer Peter Bosz vrijdag op een persconferentie.

12 uur geleden