Girona weer koploper in Spanje na nipte zege op Celta
VIGO (ANP) - Girona heeft de koppositie in Spanje weer overgenomen van Real Madrid. De club van Daley Blind won de uitwedstrijd bij Celta in Vigo met 1-0 en kwam in de stand op 55 punten. Dat is 1 punt meer dan Real Madrid, dat wel een wedstrijd minder heeft gespeeld.
Het sterkere Girona kwam na 20 minuten op voorsprong, juist nadat Celta een gevaarlijke aanval op doelman Paulo Gazzaniga zag stranden. Miguel Gutiérrez gaf bij de uitbraak over links de bal voor op Portu, die keurig afrondde.
In de tweede helft hield Girona stand, ondanks verwoede pogingen van de thuisploeg om de achterstand ongedaan te maken.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
1 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
2 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
14 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
14 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
15 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
15 uur geleden