Girona voorlopig weer koploper in Spanje
GIRONA (ANP) - Girona heeft opnieuw de koppositie ingenomen in de hoogste klasse van het Spaanse voetbal. Met Daley Blind won de ploeg in eigen stadion met 2-1 van Valencia. Na 80 minuten keek Girona nog tegen een 1-0-achterstand aan. De Catalaanse club komt door de twaalfde zege van het seizoen op 38 punten. Real Madrid heeft er 35 en speelt later op zaterdag tegen Granada.
Kort na rust was Girona-aanvoerder Aleix García dicht bij de openingstreffer, maar doelman Giorgi Mamardasjvili redde knap. Het doelpunt viel niet veel later aan de andere kant. Routinier David López werd verrast door een medespeler en moest in de achtervolging op Hugo Duro die met een stiftje de 1-0 voor Valencia liet noteren.
Het duurde tot de 81e minuut voordat de thuisploeg gelijkmaakte. De kort ervoor ingevallen Uruguayaan Cristhian Stuani tikte van dichtbij raak op aangeven van een andere invaller, de Braziliaan Yan Couto. Zeven minuten later herhaalde zich dat scenario. Opnieuw zette Couto voor en was de 37-jarige Stuani de man die de bal binnenschoot.
Vroeg in de extra tijd leek de Braziliaan Sávio voor de 3-1 te hebben gezorgd, maar aan dat doelpunt was buitenspel voorafgegaan.
Meer uit Voetbal
BRUGGE (ANP/Belga) - Barcelona-coach Hansi Flick past zijn speelwijze niet aan, ondanks de drie tegentreffers bij Club Brugge woensdag. De wedstrijd in de Champions League eindigde in 3-3, met veel kansen voor beide ploegen.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."
11 uur geledenBRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.
12 uur geleden