Girona neemt koppositie over, Real Madrid herpakt zich
MADRID (ANP) - Girona heeft de eerste plaats in La Liga overgenomen van FC Barcelona. De verrassing van de openingsfase van het seizoen won de uitwedstrijd bij Villarreal met 2-1. Real Madrid herstelde zich van de 3-1-nederlaag bij stadgenoot Atlético met een 2-0-overwinning tegen Las Palmas.
Girona heeft na zeven wedstrijden 19 punten, 1 punt meer dan Real. Barcelona, dat dinsdag op 2-2 bleef steken bij Real Mallorca, staat op de derde plaats met 17 punten.
Girona kwam na rust op een 1-0-achterstand door een benutte strafschop van Daniel Parejo. Artem Dovbyk en Eric García draaiden met twee doelpunten binnen 5 minuten de wedstrijd om in het voordeel van de bezoekers. Daley Blind viel 2 minuten voor tijd in bij Girona.
Real, dat dinsdag de uitwedstrijd tegen Napoli in de Champions League speelt, gaf in het duel met Las Palmas een reeks bekende namen rust. De ploeg van Carlo Ancelotti moest even geduld hebben, maar kwam in de blessuretijd van de eerste helft alsnog op voorsprong door Brahim Díaz. Na rust kopte Joselu een voorzet van Rodrygo binnen voor de 2-0.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
13 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
15 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Paris Saint-Germain kan de komende weken niet beschikken over Bradley Barcola. De aanvaller heeft dinsdag aan de met 3-0 gewonnen uitwedstrijd tegen Chelsea in de Champions League een enkelblessure overgehouden.
16 uur geledenBRAGA (ANP) - SC Braga heeft zich als eerste ploeg gekwalificeerd voor de kwartfinale van de Europa League. De Portugezen wonnen in eigen stadion met 4-0 van de Hongaarse club Ferencváros, nadat zij donderdag het uitduel nog met 2-0 hadden verloren.
17 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese noemt bedreigingen die hij vanuit zijn eigen club krijgt "heel vervelend" en "moeilijk". Dat zei de algemeen directeur van Feyenoord in een gesprek met ESPN. "Het zou stoer zijn om te zeggen dat het me niks doet", aldus Te Kloese.
18 uur geleden