Giri speelt voor zevende keer op rij remise op Tata Steel Chess
WIJK AAN ZEE (ANP) - Anish Giri heeft voor de zevende keer op rij remise gespeeld op Tata Steel Chess. De Nederlandse oud-winnaar van het schaaktoernooi in Wijk aan Zee deelde het punt met Pentala Harikrishna uit India.
Ook Jorden van Foreest kwam in de achtste ronde tot remise. De voormalige winnaar deed dat tegen Leon Luke Mendonca uit India.
Max Warmerdam wist zijn zege op Arjun Erigaisi uit India geen vervolg te geven. Hij verloor met wit van titelverdediger Wei Yi uit China.
Klassementsleiders
De partij tussen klassementsleiders Dommaraju Gukesh en Rameshbabu Praggnanandhaa uit India eindigde ook in remise. Beide grootmeesters staan op 5,5 punten, net als de Oezbeek Nodirbek Abdoesattorov. Die speelde remise tegen Vladimir Fedosejev.
Giri heeft 3,5 punten. Van Foreest en Warmerdam hebben 3 punten. De schakers hebben maandag een rustdag.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.
2 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.
17 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
1 dag geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
1 dag geleden