Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels

Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez snapt dat zijn trainer Brian Priske soms het heilige vuur bij spelers van Feyenoord mist. "We weten dat we het als team beter kunnen doen en harder moeten werken", zei de spits op een persconferentie voor het thuisduel van woensdag met Bayern München. "Dat is de realiteit. Dat hebben we dit seizoen ook laten zien. We zijn spelers die meer dan 100 procent kunnen geven. Maar we moeten ook onze houding soms verbeteren."

Feyenoord kwam zaterdag tegen Willem II (1-1) voor de derde keer op rij niet tot een zege in de Eredivisie. Priske zag in de slotfase van dat duel onvoldoende spelers die er alles aan deden om toch nog te winnen. "Ik denk niet dat het crisis is bij ons", zei Giménez. "In de laatste twee duels met FC Utrecht en Willem II hadden we volgens mij meer verdiend. Maar helaas misten wij veel kansen en scoorde de tegenstander wel."

Feyenoord heeft in de Champions League nog alle kans om de groepsfase te overleven. De club staat op de achttiende plaats met 10 punten uit zes duels. De nummers 8 tot en met 24 mogen aan een tussenronde voor een plek in de achtste finales deelnemen. Trainer Priske moet vooral puzzelen op zijn middenveld. Want Quinten Timber en Hwang In-beom zijn nog geblesseerd en Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël zijn ook niet inzetbaar.

Toch ziet Giménez kansen voor Feyenoord tegen Bayern München. "We kijken er erg naar uit om tegen ze te spelen, vechten en winnen", zei hij. "We hebben gekeken naar teams die Bayern eerder al hebben verslagen. De counter zal heel belangrijk worden. Wij moeten klaar zijn om de intensiteit in ons spel te brengen. De enige manier om dat te bereiken is door hard te werken en bescheiden te blijven. We kunnen wel zeggen wat we willen in de media, maar de acties op het veld zijn het belangrijkste."

Meer uit Voetbal

Villarreal verzekert zich opnieuw van deelname Champions League

VILLARREAL (ANP/AFP) - Villarreal mag komend voetbalseizoen opnieuw meedoen aan het hoofdtoernooi van de Champions League. Het elftal van trainer Marcelino versloeg zaterdag Levante met 5-1 en is daardoor zeker van een plaats bij de eerste vier op de ranglijst van de Spaanse competitie.

48 minuten geleden
Ajax profiteert van promotie Ipswich en verkoopt Akpom

IPSWICH (ANP) - Ajax profiteert van de promotie van Ipswich Town naar de Premier League. De Engelse club moet Chuba Akpom voor een bedrag van ruim 9 miljoen euro overnemen.

1 uur geleden
RKC verslaat Roda JC na strafschoppen en treft Willem II

WAALWIJK (ANP) - RKC Waalwijk heeft de tweede ronde van de play-offs voor promotie/degradatie bereikt. De club uit Waalwijk won in eigen huis na strafschoppen van Roda JC nadat de wedstrijd in de reguliere speeltijd, net als eerder in de week in Kerkrade, in 1-1 was geëindigd.

18 uur geleden
Iraanse bond haalt uit naar FIFA, wil voorwaarden aan WK-deelname

TEHERAN (ANP/DPA/RTR) - De Iraanse voetbalbond heeft de FIFA scherp bekritiseerd en is van plan voorwaarden te stellen voor deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt het Iraanse persbureau Tasnim.

21 uur geleden
Voetbalsters BK Häcken winnen eerste editie Europa Cup

GÖTEBORG (ANP) - De voetbalsters van BK Häcken hebben de eerste editie van de Women's Europa Cup veroverd. De ploeg uit Göteborg versloeg vrijdag in de returnwedstrijd van de finale het eveneens Zweedse Hammarby met 3-2. Häcken had de eerste wedstrijd ook al met 1-0 gewonnen.

22 uur geleden
Stadion Miami na Formule 1-race op tijd klaar voor WK voetbal

MIAMI (ANP) - Het Hard Rock Stadium zal na de Grote Prijs van Miami in de Formule 1 op tijd klaar zijn voor de start van het WK voetbal in juni. Dat zei Todd Boyan, vicepresident stadionbeheer van de Miami Dolphins. Het stadion van de American Football-spelers van de Dolphins staat zes weken voor de eerste wedstrijd van de eindronde nog compleet in het teken van de Formule 1-race, die zondag met Max Verstappen in zijn Red Bull op het tijdelijke stratencircuit rondom het stadion plaatsvindt.

1 dag geleden
Spaans international Lamine Yamal op tijd fit voor WK voetbal

BARCELONA (ANP/AFP) - Lamine Yamal is op tijd fit om het WK voetbal te kunnen spelen. Dat heeft Barcelona-trainer Hansi Flick vrijdag op een persconferentie gezegd. De international van Spanje raakte op 22 april tijdens de competitiewedstrijd in Camp Nou tegen Celta geblesseerd aan zijn linkerdij.

1 dag geleden