Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels

Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez snapt dat zijn trainer Brian Priske soms het heilige vuur bij spelers van Feyenoord mist. "We weten dat we het als team beter kunnen doen en harder moeten werken", zei de spits op een persconferentie voor het thuisduel van woensdag met Bayern München. "Dat is de realiteit. Dat hebben we dit seizoen ook laten zien. We zijn spelers die meer dan 100 procent kunnen geven. Maar we moeten ook onze houding soms verbeteren."

Feyenoord kwam zaterdag tegen Willem II (1-1) voor de derde keer op rij niet tot een zege in de Eredivisie. Priske zag in de slotfase van dat duel onvoldoende spelers die er alles aan deden om toch nog te winnen. "Ik denk niet dat het crisis is bij ons", zei Giménez. "In de laatste twee duels met FC Utrecht en Willem II hadden we volgens mij meer verdiend. Maar helaas misten wij veel kansen en scoorde de tegenstander wel."

Feyenoord heeft in de Champions League nog alle kans om de groepsfase te overleven. De club staat op de achttiende plaats met 10 punten uit zes duels. De nummers 8 tot en met 24 mogen aan een tussenronde voor een plek in de achtste finales deelnemen. Trainer Priske moet vooral puzzelen op zijn middenveld. Want Quinten Timber en Hwang In-beom zijn nog geblesseerd en Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël zijn ook niet inzetbaar.

Toch ziet Giménez kansen voor Feyenoord tegen Bayern München. "We kijken er erg naar uit om tegen ze te spelen, vechten en winnen", zei hij. "We hebben gekeken naar teams die Bayern eerder al hebben verslagen. De counter zal heel belangrijk worden. Wij moeten klaar zijn om de intensiteit in ons spel te brengen. De enige manier om dat te bereiken is door hard te werken en bescheiden te blijven. We kunnen wel zeggen wat we willen in de media, maar de acties op het veld zijn het belangrijkste."

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

2 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

5 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

5 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

7 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

7 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

7 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

12 uur geleden