Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez snapt dat zijn trainer Brian Priske soms het heilige vuur bij spelers van Feyenoord mist. "We weten dat we het als team beter kunnen doen en harder moeten werken", zei de spits op een persconferentie voor het thuisduel van woensdag met Bayern München. "Dat is de realiteit. Dat hebben we dit seizoen ook laten zien. We zijn spelers die meer dan 100 procent kunnen geven. Maar we moeten ook onze houding soms verbeteren."
Feyenoord kwam zaterdag tegen Willem II (1-1) voor de derde keer op rij niet tot een zege in de Eredivisie. Priske zag in de slotfase van dat duel onvoldoende spelers die er alles aan deden om toch nog te winnen. "Ik denk niet dat het crisis is bij ons", zei Giménez. "In de laatste twee duels met FC Utrecht en Willem II hadden we volgens mij meer verdiend. Maar helaas misten wij veel kansen en scoorde de tegenstander wel."
Feyenoord heeft in de Champions League nog alle kans om de groepsfase te overleven. De club staat op de achttiende plaats met 10 punten uit zes duels. De nummers 8 tot en met 24 mogen aan een tussenronde voor een plek in de achtste finales deelnemen. Trainer Priske moet vooral puzzelen op zijn middenveld. Want Quinten Timber en Hwang In-beom zijn nog geblesseerd en Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël zijn ook niet inzetbaar.
Toch ziet Giménez kansen voor Feyenoord tegen Bayern München. "We kijken er erg naar uit om tegen ze te spelen, vechten en winnen", zei hij. "We hebben gekeken naar teams die Bayern eerder al hebben verslagen. De counter zal heel belangrijk worden. Wij moeten klaar zijn om de intensiteit in ons spel te brengen. De enige manier om dat te bereiken is door hard te werken en bescheiden te blijven. We kunnen wel zeggen wat we willen in de media, maar de acties op het veld zijn het belangrijkste."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft een grote stap gezet naar de finale van het Spaanse bekertoernooi. De ploeg van trainer Diego Simeone liet FC Barcelona in het eerste duel van de halve eindstrijd kansloos (4-0). Die stand stond bij rust al op het scorebord van een kolkend Estadio Metropolitano. De return is op 3 maart in Barcelona.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Het Nederlands elftal is in de groepsfase van de nieuwe editie van de Nations League gekoppeld aan Duitsland, Servië en Griekenland. Dat heeft een loting in Brussel uitgewezen.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na het afsluiten van de transfermarkt spectaculair versterkt. De transfervrije Raheem Sterling heeft zijn handtekening onder een contract tot het einde van dit seizoen gezet.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De UEFA voelt niets voor een terugkeer van de nationale ploeg en clubteams van Rusland in Europese toernooien. "Ons standpunt blijft ongewijzigd", zei voorzitter Aleksander Ceferin op het vijftigste congres van de Europese voetbalbond in Brussel.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz vreest voor griepgevallen in de PSV-selectie als spelers komend weekend carnaval gaan vieren. "Daar maak ik me zorgen om, met zoveel mensen dicht op elkaar. Ik weet niet of ze het gaan vieren, maar ik kan het me heel goed voorstellen. We wonen in Eindhoven", zei Bosz tijdens zijn persconferentie voor het Eredivisieduel met FC Volendam van vrijdag.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV neemt het vrijdagavond zonder Ismael Saibari op tegen FC Volendam. Trainer Peter Bosz heeft de Marokkaanse international de afgelopen dagen vrijgegeven om te rusten na zijn deelname aan de Afrika Cup van een maand geleden. Ploeggenoot Anass Salah-Eddine, die een twijfelgeval is voor het duel in Volendam, heeft vanaf komend weekend om dezelfde reden een paar dagen vrij.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Thomas Tuchel heeft zijn contract als bondscoach van Engeland verlengd tot en met het EK van 2028, dat in het Verenigd Koninkrijk en Ierland plaatsvindt. Dat heeft de Engelse voetbalbond bekendgemaakt. De Duitser kwam in 2024 in dienst en won met Engeland alle kwalificatiewedstrijden voor het WK van komende zomer.
12 uur geleden