Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels

Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels

ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez snapt dat zijn trainer Brian Priske soms het heilige vuur bij spelers van Feyenoord mist. "We weten dat we het als team beter kunnen doen en harder moeten werken", zei de spits op een persconferentie voor het thuisduel van woensdag met Bayern München. "Dat is de realiteit. Dat hebben we dit seizoen ook laten zien. We zijn spelers die meer dan 100 procent kunnen geven. Maar we moeten ook onze houding soms verbeteren."

Feyenoord kwam zaterdag tegen Willem II (1-1) voor de derde keer op rij niet tot een zege in de Eredivisie. Priske zag in de slotfase van dat duel onvoldoende spelers die er alles aan deden om toch nog te winnen. "Ik denk niet dat het crisis is bij ons", zei Giménez. "In de laatste twee duels met FC Utrecht en Willem II hadden we volgens mij meer verdiend. Maar helaas misten wij veel kansen en scoorde de tegenstander wel."

Feyenoord heeft in de Champions League nog alle kans om de groepsfase te overleven. De club staat op de achttiende plaats met 10 punten uit zes duels. De nummers 8 tot en met 24 mogen aan een tussenronde voor een plek in de achtste finales deelnemen. Trainer Priske moet vooral puzzelen op zijn middenveld. Want Quinten Timber en Hwang In-beom zijn nog geblesseerd en Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël zijn ook niet inzetbaar.

Toch ziet Giménez kansen voor Feyenoord tegen Bayern München. "We kijken er erg naar uit om tegen ze te spelen, vechten en winnen", zei hij. "We hebben gekeken naar teams die Bayern eerder al hebben verslagen. De counter zal heel belangrijk worden. Wij moeten klaar zijn om de intensiteit in ons spel te brengen. De enige manier om dat te bereiken is door hard te werken en bescheiden te blijven. We kunnen wel zeggen wat we willen in de media, maar de acties op het veld zijn het belangrijkste."

Meer uit Voetbal

Belgische Racing Genk bestraft voor wangedrag fans in Utrecht

NYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.

18 minuten geleden
Van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft

AMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

13 uur geleden
Van Persie vreest voor zware knieblessure bij zoon Shaqueel

SEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.

13 uur geleden
Lyon eindigt bovenaan in hoofdtoernooi van Europa League

LYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.

15 uur geleden
Nederland is plek met recht op twee deelnemers aan CL kwijt

ZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.

15 uur geleden
Go Ahead neemt met gelijkspel tegen Braga afscheid van Europa

DEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.

15 uur geleden
Feyenoord verliest bij Real Betis en is klaar in Europa

SEVILLA (ANP) - Feyenoord is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tussenronde van de Europa League. Het elftal van trainer Robin van Persie leed bij Real Betis de zesde nederlaag in acht wedstrijden in het hoofdtoernooi: 2-1. Feyenoord eindigde met 6 punten ruim buiten de top 24 van de ranglijst.

15 uur geleden