Giménez weet dat Feyenoord veel beter kan dan in afgelopen duels
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez snapt dat zijn trainer Brian Priske soms het heilige vuur bij spelers van Feyenoord mist. "We weten dat we het als team beter kunnen doen en harder moeten werken", zei de spits op een persconferentie voor het thuisduel van woensdag met Bayern München. "Dat is de realiteit. Dat hebben we dit seizoen ook laten zien. We zijn spelers die meer dan 100 procent kunnen geven. Maar we moeten ook onze houding soms verbeteren."
Feyenoord kwam zaterdag tegen Willem II (1-1) voor de derde keer op rij niet tot een zege in de Eredivisie. Priske zag in de slotfase van dat duel onvoldoende spelers die er alles aan deden om toch nog te winnen. "Ik denk niet dat het crisis is bij ons", zei Giménez. "In de laatste twee duels met FC Utrecht en Willem II hadden we volgens mij meer verdiend. Maar helaas misten wij veel kansen en scoorde de tegenstander wel."
Feyenoord heeft in de Champions League nog alle kans om de groepsfase te overleven. De club staat op de achttiende plaats met 10 punten uit zes duels. De nummers 8 tot en met 24 mogen aan een tussenronde voor een plek in de achtste finales deelnemen. Trainer Priske moet vooral puzzelen op zijn middenveld. Want Quinten Timber en Hwang In-beom zijn nog geblesseerd en Ramiz Zerrouki en Givairo Zechiël zijn ook niet inzetbaar.
Toch ziet Giménez kansen voor Feyenoord tegen Bayern München. "We kijken er erg naar uit om tegen ze te spelen, vechten en winnen", zei hij. "We hebben gekeken naar teams die Bayern eerder al hebben verslagen. De counter zal heel belangrijk worden. Wij moeten klaar zijn om de intensiteit in ons spel te brengen. De enige manier om dat te bereiken is door hard te werken en bescheiden te blijven. We kunnen wel zeggen wat we willen in de media, maar de acties op het veld zijn het belangrijkste."
Meer uit Voetbal
KINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.
4 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.
6 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
9 uur geledenKINGSTON (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben zich voor het eerst geplaatst voor een WK. Ze hielden stand in het uitduel met Jamaica (0-0), de enige overgebleven concurrent voor een ticket voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
9 uur geledenSEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.
16 uur geledenGLASGOW (ANP) - Schotland heeft zich dankzij een spectaculaire thuiszege op concurrent Denemarken geplaatst voor het WK voetbal. Dat wordt de eerste deelname voor het team sinds 1998. De 3-2 van Kieran Tierney op Hampden Park viel pas in de derde minuut van de blessuretijd. Kenny McLean besliste het duel vervolgens met een schot vanaf de middenlijn: 4-2.
16 uur geleden