Giménez voorkomt in blessuretijd nieuw puntenverlies Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord is in de Eredivisie ternauwernood aan nieuw puntenverlies ontsnapt. Vier dagen na de nederlaag tegen PSV (1-2), nam de regerend kampioen via topscorer Santiago Giménez pas diep in blessuretijd afstand van FC Volendam. Daarna scoorde ook Igor Paixão nog: 3-1. Feyenoord behoudt zo 10 punten achterstand op PSV, dat eerder op donderdag sc Heerenveen met 2-0 versloeg.
Nadat Giménez eerst nog een kans onbenut had gelaten, was het in de 13e minuut wel raak voor Feyenoord. Quinten Timber scoorde (1-0) en heeft in de Eredivisie nu vier doelpunten gemaakt in zijn laatste vijf duels. FC Volendam kwam na ruim een half uur verrassend langszij. Lequincio Zeefuik passeerde verdediger Gernot Trauner in het zestienmetergebied en schoot raak (1-1).
Feyenoord drong na rust wel aan, maar hele grote kansen leverde dat lang niet op. Giménez kopte in de 94e minuut alsnog raak, waarna Paixão de eindstand bepaalde. FC Volendam staat door het verlies laatste.
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft een derde thuisnederlaag op rij ternauwernood voorkomen. Florian Wirtz maakte in de competitiewedstrijd tegen Sunderland, via verdediger Nordi Mukiele, in de slotfase gelijk voor het elftal van trainer Arne Slot: 1-1. Een week eerder won PSV met 4-1 op Anfield en daarvoor was Nottingham Forest met 3-0 te sterk.
1 uur geledenBERLIJN (ANP) - Bayern München heeft in het Duitse bekertoernooi moeizaam de kwartfinales bereikt. Het elftal van trainer Vincent Kompany won in Berlijn met 3-2 van Union Berlin.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League een thuiszege op Brentford geboekt. De koploper was met 2-0 te sterk.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft zich als eerste geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De Alkmaarders maakten na rust een achterstand bij PEC Zwolle ongedaan: 1-3. Aanvoerder Sven Mijnans maakte twee doelpunten voor AZ.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Kylian Mbappé heeft Real Madrid in de Spaanse voetbalcompetitie aan een overwinning op Athletic Club geholpen: 0-3. De Franse aanvaller maakte twee mooie doelpunten.
3 uur geledenGLASGOW (ANP) - Wilfried Nancy is de nieuwe trainer van Celtic. De Schotse kampioen neemt de 48-jarige Fransman over van de Amerikaanse club Columbus Crew.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Het EK voetbal 'Onder 19' wordt in 2029 in Nederland gespeeld. Het is voor het eerst dat de KNVB de organisatie van dit voetbaltoernooi krijgt toegewezen door de UEFA. Het jeugd-EK wordt gespeeld in Emmen (De Oude Meerdijk), Veendam (Henk Nienhuis Stadion), Almere (Yanmar Stadion) en Volendam (Kras Stadion).
6 uur geleden