Giménez schiet Feyenoord naar halve finale KNVB-beker
HEERENVEEN (ANP) - Feyenoord heeft zich moeizaam geplaatst voor de halve finales van de KNVB-beker. De Rotterdammers wonnen in Friesland van sc Heerenveen: 0-1.
Feyenoord speelde lange tijd slordig in het Abe Lenstra-stadion en zag Sydney van Hooijdonk voor rust de grootste kans krijgen. De spits van sc Heerenveen schoot de bal na een half uur spelen vanuit kansrijke positie in het zijnet.
Na rust waren de eerste kansen ook voor Heerenveen. Feyenoord bleef overeind en trok het duel in de slotfase naar zich toe. Na een vlotte combinatie, door het centrum van de verdediging van Heerenveen, schoot de Mexicaan Santiago Giménez een kleine tien minuten voor tijd raak: 0-1.
Feyenoord doet nog volop mee
Feyenoord blijft zo op drie fronten actief. De koploper van de Eredivisie speelt deze maand in de achtste finales van de Europa League tegen Sjachtar Donetsk.
De amateurs van Spakenburg plaatsten zich dinsdag als eerste voor de halve eindstrijd van de beker.
Meer uit Voetbal
ESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
22 minuten geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
12 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
12 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
14 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
15 uur geleden