Giménez evenaart met negentiende treffer topscorers vorig seizoen
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez heeft nu al de topscorers van vorig seizoen van de Eredivisie geëvenaard. De Mexicaanse aanvaller van Feyenoord maakte in de thuiswedstrijd tegen NEC zijn negentiende treffer deze competitie. Vorig seizoen ging de topscorerstitel in de Eredivisie naar Xavi Simons (PSV) en Anastasios Douvikas (FC Utrecht) met allebei negentien doelpunten.
Eén Feyenoorder maakte in de eerste seizoenshelft nog meer dan negentien treffers. Ove Kindvall trof in het seizoen 1967/1968 twintig keer doel.
Feyenoord scoorde voor rust twee keer tegen NEC en kwam daarmee op vijftig treffers. In het seizoen 1984/1985 scoorde Feyenoord in de eerste helft van de competitie voor het laatst meer dan vijftig keer. Toen stond de teller halverwege het seizoen op 51 doelpunten. Het clubrecord is 63 treffers, in het seizoen 1960/1961.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft de derby van Noord-Londen met 4-1 gewonnen bij Tottenham Hotspur. Door de overwinning is de voorsprong van koploper Arsenal weer 5 punten op nummer 2 Manchester City, dat een wedstrijd minder heeft gespeeld. Tottenham blijft 16e.
7 uur geledenALKMAAR (ANP) - Invallers Sven Mijnans en Kees Smit hebben AZ aan een thuiszege op Sparta Rotterdam geholpen (3-1). De invallers troffen in de tweede helft doel voor de club uit Alkmaar. Vervolgens maakte Milan Zonneveld het duel in de slotfase nog even spannend en bepaalde Troy Parrott de eindstand.
8 uur geleden