Giménez evenaart met negentiende treffer topscorers vorig seizoen
ROTTERDAM (ANP) - Santiago Giménez heeft nu al de topscorers van vorig seizoen van de Eredivisie geëvenaard. De Mexicaanse aanvaller van Feyenoord maakte in de thuiswedstrijd tegen NEC zijn negentiende treffer deze competitie. Vorig seizoen ging de topscorerstitel in de Eredivisie naar Xavi Simons (PSV) en Anastasios Douvikas (FC Utrecht) met allebei negentien doelpunten.
Eén Feyenoorder maakte in de eerste seizoenshelft nog meer dan negentien treffers. Ove Kindvall trof in het seizoen 1967/1968 twintig keer doel.
Feyenoord scoorde voor rust twee keer tegen NEC en kwam daarmee op vijftig treffers. In het seizoen 1984/1985 scoorde Feyenoord in de eerste helft van de competitie voor het laatst meer dan vijftig keer. Toen stond de teller halverwege het seizoen op 51 doelpunten. Het clubrecord is 63 treffers, in het seizoen 1960/1961.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
4 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
21 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
1 dag geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
1 dag geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
1 dag geleden