Giampaolo opnieuw trainer van Sampdoria
GENUA (ANP) - Voetbalclub Sampdoria heeft Marco Giampaolo aangesteld als trainer. De 54-jarige Italiaan is de opvolger van de eerder in de week ontslagen Roberto D'Aversa. Het wordt zijn tweede periode als trainer van de club uit Genua. Eerder zat hij van 2016 tot 2019 op de bank bij Sampdoria, dat zestiende staat in de Serie A.
"Welkom terug, mister", schreef Sampdoria met de toelichting dat Giampaolo is vastgelegd tot het einde van dit seizoen met een optie voor nog twee jaar. Hij zat zonder club sinds zijn ontslag, een jaar geleden, bij Torino. Sampdoria heeft al vijf wedstrijden op rij niet meer gewonnen in de Serie A, aanleiding voor de bestuurders om D'Aversa te ontslaan. Die was afgelopen zomer Claudio Ranieri opgevolgd.
Sampdoria verloor dinsdag een bekerwedstrijd tegen Juventus met 4-1. De eerste klus voor Giampaolo is zondag het duel met Spezia dat één plaats hoger staat op de ranglijst.
Meer uit Voetbal
MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om de derde plaats van de Premier League. De club won voor eigen publiek van Aston Villa: 3-1.
13 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ aan een ruime thuiszege op Heracles Almelo geholpen. De spits had met zijn veertiende competitietreffer en assists bij doelpunten van Sven Mijnans en Mees de Wit een groot aandeel in een zege van 4-0. Isak Jensen bepaalde in de slotfase met een goed genomen vrije trap de eindstand.
45 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zondag met 2-1 gewonnen van stadgenoot Excelsior. Het elftal van Robin van Persie kwam in De Kuip terug van een 1-0-achterstand. Ayase Ueda maakte beide doelpunten voor Feyenoord.
46 minuten geledenALKMAAR (ANP) - Ro-Zangelo Daal is geblesseerd uitgevallen bij AZ. De buitenspeler kon niet meer verder na een duel met Naci Ünüvar van Heracles Almelo. Hij strompelde na een half uur van het veld in Alkmaar.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft een gevoelige nederlaag geleden in de strijd om de tweede en derde plaats in de Eredivisie. De ploeg van coach John van den Brom leed voor eigen publiek tegen FC Utrecht de eerste competitienederlaag (0-2) sinds 26 oktober, toen Ajax won in Enschede.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Youri Regeer komt voorlopig niet in actie voor Ajax. De middenvelder heeft een hamstringblessure opgelopen in het gewonnen thuisduel met Sparta Rotterdam (4-0).
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City is er in de Premier League niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen het laaggeklasseerde West Ham United te winnen. In Londen werd het 1-1. Koploper Arsenal won eerder op zaterdag van Everton met 2-0 en heeft 9 punten meer dan Manchester City, dat wel een wedstrijd minder speelde.
18 uur geleden