Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Ghanese voetbalbond: voetballer Atsu gered uit puin na aardbeving

Ghanese voetbalbond: voetballer Atsu gered uit puin na aardbeving

ANTALYA (ANP) - De Ghanese voetballer Christian Atsu, een oud-speler van Vitesse, is levend onder het puin gevonden na de aardbevingen in Turkije. De voetbalbond van zijn land heeft dat dinsdag bevestigd, nadat eerder al diverse Turkse media hadden gemeld dat de 31-jarige middenvelder van Hatayaspor met verwondingen naar het ziekenhuis was gebracht.

"We hebben positief nieuws ontvangen dat Christian Atsu met succes uit het puin van het ingestorte gebouw is gered en wordt behandeld. Laten we blijven bidden voor Christian", schrijft de Ghanese voetbalbond op Twitter. Hatayaspor heeft het nieuws tot nu toe op sociale media niet bevestigd. De club komt uit een regio nabij het epicentrum van de aardbeving, die in Turkije al voor bijna 3500 doden zorgde. Ook in buurland Syrië zijn al meer dan 1500 dodelijke slachtoffers gevallen.

Radiozender Lig Radyo citeerde eerder een woordvoerder van de club, waar de aanvallende middenvelder voetbalt. "Christian Atsu is met verwondingen overgebracht naar het ziekenhuis. Helaas ligt onze technisch directeur Taner Savut nog onder het puin", aldus de woordvoerder.

Atsu (31) speelde in het seizoen 2013-2014 voor Vitesse, dat hem huurde van Chelsea. In 28 wedstrijden in de Eredivisie maakte de Ghanees vijf doelpunten. Atsu speelde ook voor onder meer FC Porto, Everton, Málaga en Newcastle United. "Onze gedachten zijn bij jou, Christian, en bij alle mensen die getroffen zijn door de tragedie in Turkije en Syrië", meldde Vitesse maandag op Twitter.

Meer uit Voetbal

City zet titel op het spel met puntenverlies tegen Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.

4 uur geleden
Aanvaller Noslin helpt Lazio aan zege op Cremonese

CREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).

8 uur geleden
Atlético Madrid rekent op spits Álvarez voor uitduel met Arsenal

LONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.

8 uur geleden
Chelsea verliest ook kansloos van Nottingham Forest

LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).

10 uur geleden
Fortuna Sittard niet akkoord met schorsing voor Gladon

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.

12 uur geleden
NAC-middenvelder Nassoh 2 wedstrijden geschorst

BREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.

13 uur geleden
Marcelino vertrekt na dit seizoen als trainer bij Villarreal

VILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral ​stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.

14 uur geleden