Ghanese voetbalbond stuurt alle coaches weg
ACCRA (ANP) - De Ghanese voetbalbond heeft aan het begin van het jaar rigoureuze maatregelen genomen. Het bestuur besloot afscheid te nemen van alle coaches en trainers bij de nationale teams van zowel de mannen als de vrouwen. Onduidelijk is waarom de bond zo hard ingrijpt.
De mannenploeg stond sinds 2017 onder leiding van James Kwesi Appiah, die van 2012 tot en met 2014 ook al bondscoach van Ghana was. Zijn ploeg werd op het WK 2014 in Brazilië in de groepsfase uitgeschakeld. Op het toernooi om de Afrika Cup bleef Ghana afgelopen zomer al in de achtste finales steken. De ploeg van Appiah is goed begonnen aan de kwalificatiereeks voor de volgende Afrika Cup. Desondanks kreeg de 59-jarige bondscoach donderdag te horen dat hij moet vertrekken. De Ghanese vrouwen ontbraken vorig jaar op het WK in Frankrijk.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de voorlaatste thuiswedstrijd van dit seizoen gewonnen. De landskampioen versloeg PEC Zwolle met 6-1. PSV vergrootte de voorsprong op nummer 2 Feyenoord tot 22 punten. De Rotterdammers spelen zaterdag nog tegen FC Groningen.
5 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ heeft vier dagen na het winnen van de KNVB-beker gelijkgespeeld tegen Go Ahead Eagles. In Deventer eindigde het duel tussen de laatste twee bekerwinnaars in 0-0. Vorig seizoen won Go Ahead de beker door AZ na strafschoppen te verslaan.
7 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ismael Saibari ontbreekt donderdag in de wedstrijdselectie van PSV. De middenvelder heeft een blessure en mist daardoor de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle.
7 uur geledenDEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
12 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
13 uur geleden