Ghana ontslaat bondscoach Hughton na uitschakeling Afrika Cup
ACCRA (ANP/RTR) - Chris Hughton is ontslagen als bondscoach van Ghana. Dat heeft de voetbalbond van het Afrikaanse land besloten na de uitschakeling van Ghana in de groepsfase van de Afrika Cup.
Ghana eindigde als derde in groep B, achter Kaapverdië en Egypte na de 2-2 in de laatste groepswedstrijd tegen Mozambique. Door de resultaten in de groepen C en D dinsdag kan de viervoudig winnaar van het toernooi niet meer als een van de vier beste nummers 3 doorgaan naar de achtste finales.
"De voetbalbond van Ghana maakt bekend dat Chris Hughton met onmiddellijke ingang van zijn taken is ontheven als hoofdcoach van de nationale ploeg", staat in de verklaring van de bond. Het bestuur heeft ook de rest van de technische staf van de 'Black Stars' ontslagen.
De Ierse oud-international Hughton was sinds maart in functie als bondscoach van Ghana. De oud-speler van Tottenham Hotspur was eerder coach van onder meer Brighton & Hove Albion en Nottingham Forest.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Ibrahim Afellay wordt de nieuwe assistent-trainer van Peter Bosz bij PSV. Hij volgt André Ooijer op, die vertrekt bij de Eindhovense club. Dat heeft PSV in een persbericht bekendgemaakt. Afellay tekent voor 2,5 jaar.
4 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft het kalenderjaar afgesloten met een moeizame overwinning bij FC Volendam. De ploeg van trainer Maurice Steijn was in het Noord-Hollandse vissersdorp de enige die aanspraak maakte op de punten, maar scoorde alleen via een benutte strafschop van de Noor Tobias Lauritsen tien minuten voor tijd: 0-1.
4 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna sluit de eerste helft van het seizoen na een spectaculaire thuisoverwinning af als nummer 11 van de Eredivisie. Het elftal van coach Danny Buijs won zondag tijdens de zeventiende speelronde met 4-3 van AZ.
4 uur geledenVILLARREAL (ANP) - Koploper FC Barcelona heeft ook het uitduel met nummer 4 Villarreal in winst omgezet: 0-2. Zo zegevierden de Catalanen voor de achtste keer op rij in de competitie. De voorsprong op Real Madrid is bij het ingaan van de korte winterstop 4 punten.
4 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het was vooral aan Timon Wellenreuther te danken dat Feyenoord een punt overhield aan het thuisduel met FC Twente (1-1). De Duitse doelman hield zijn ploeg met tien reddingen op de been en voorkwam de negende nederlaag in twaalf duels.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Robin Pröpper baalt van het gelijkspel (1-1) van FC Twente in het uitduel met Feyenoord. "Het komt niet vaak voor dat je teleurgesteld bent als je met een punt De Kuip verlaat", zei de aanvoerder. "Maar nu voelt het wel zo."
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
6 uur geleden