Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gezondheid Pelé gaat volgens artsen vooruit

Gezondheid Pelé gaat volgens artsen vooruit

SÃO PAULO (ANP) - De gezondheid van Pelé gaat vooruit. Dat hebben de artsen van de 82-jarige Braziliaanse voetballegende laten weten. Of hij binnen afzienbare tijd het ziekenhuis mag verlaten, is echter nog onduidelijk. Pelé werd eind november opgenomen.

Pelé wordt in een ziekenhuis van São Paulo behandeld aan een luchtweginfectie. "Zijn toestand blijft verbeteren, met name de luchtweginfectie", verklaarden zijn dokters. Pelé verblijft op een standaardkamer, is goed bij de tijd en zijn vitale functies worden stabiel genoemd.

Bij de drievoudig wereldkampioen werd vorig jaar darmkanker geconstateerd. Volgens Braziliaanse media heeft hij uitzaaiingen in zijn lichaam. Twee dochters ontkenden de berichten dat hun vader palliatieve zorg krijgt omdat de chemotherapie tegen kanker niet zou aanslaan.

Pelé werd in 1958, 1962 en 1970 wereldkampioen met zijn land. Hij wordt gezien als een van de beste voetballers ooit.

Meer uit Voetbal

New York en New Jersey dagvaarden FIFA om WK-ticketverkoop

NEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.

1 uur geleden
Nieuwe directeuren volop in gesprek over toekomst Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."

1 uur geleden
Koeman mag geblesseerde tot 24 uur voor openingsduel vervangen

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.

1 uur geleden
Trainer Sarri vertrekt na teleurstellend seizoen bij Lazio

ROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.

1 uur geleden
Linksback Jetten verlaat Jong Ajax voor SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.

2 uur geleden
Koeman ziet Weghorst na slecht seizoen nog altijd als meerwaarde

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman heeft niet overwogen om Wout Weghorst buiten zijn selectie te laten. De spits heeft een teleurstellend seizoen bij Ajax achter de rug, maar de bondscoach ziet in hem nog altijd een meerwaarde als Oranje op het WK een achterstand moet wegwerken.

2 uur geleden
Koeman twijfelt of hij op WK direct met Depay moet starten

ZEIST (ANP) - Ronald Koeman weet niet of hij op het WK direct met Memphis Depay in de basis moet beginnen. De spits maakte zondag na twee maanden afwezigheid zijn rentree bij Corinthians en de bondscoach wil niet te veel risico met hem nemen.

2 uur geleden