
Gewonden na grote vechtpartij in Helmond
HELMOND (ANP) - Zeker vier mensen zijn gewond geraakt bij een grote vechtpartij in Helmond zondagochtend in alle vroegte. De politie heeft een arrestatie verricht en zoekt een tweede verdachte. Minstens drie mensen hebben aangifte gedaan van mishandeling.
De massale vechtpartij speelde zich af op de Parkweg in de Brabantse plaats. Omstanders hebben het gebeuren gefilmd. De beelden zijn op sociale media gezet. "Een schokkend filmpje", stelt de politie. Er is te zien hoe in elk geval één persoon tegen het hoofd wordt geschopt.
De politie hoopt meer beelden binnen te krijgen en de tweede verdachte snel te kunnen oppakken. De vier gewonden konden na behandeling door een arts weer naar huis.
Meer uit Binnenland
RIJSWIJK(ANP) - In Rijswijk (Zuid-Holland) heeft donderdag een schietpartij plaatsgevonden, laat de politie weten. Volgens lokale media is daarbij iemand zwaargewond geraakt. Maar de woordvoerster van de politie kan dat niet bevestigen.
9 minuten geledenZWOLLE (ANP) - Aanvankelijk had het gezin van de overleden topchef Jonnie Boer te kennen gegeven niet bij het afscheid voor genodigden te zijn, dat donderdagmiddag in Boers Zwolse restaurant De Librije plaatsvond. Maar nadat vele honderden mensen langs de kist van de overleden topkok waren gelopen, kwamen Thérèse Boer en de kinderen Jimmie en Isabelle toch langs.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Recreatieverkeer zorgt voor drukte op de wegen naar onder meer de kustplaatsen. Volgens de ANWB is het donderdagmiddag in Zeeland erg druk doordat veel Duitsers en Belgen vrij zijn. Ook gaat er op deze zonnige dag veel verkeer richting Zandvoort.
3 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het mooie weer trekt mensen naar het strand en dat zorgt ervoor dat de parkeerplaatsen bij Kijkduin en Scheveningen snel vollopen. De gemeente Den Haag roept daarom via X op met de fiets, (deel)scooter of het openbaar vervoer naar de kust te reizen.
3 uur geledenBUNNIK (ANP) - Het boek De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen van Andy Griffiths en Terry Denton is bekroond met een Diamanten Boek. Sinds het verschijnen in 2013 zijn meer dan 200.000 exemplaren verkocht, genoeg voor de diamanten status binnen het genre kinderboeken. Dat heeft boekenkoepel CPNB donderdag bekendgemaakt.
4 uur geledenHILVERSUM (ANP) - AVROTROS maakt bezwaar tegen het besluit van de European Broadcasting Union (EBU) om pridevlaggen te verbieden voor deelnemers in 'officiële ruimtes' op het Eurovisie Songfestival. Dat is de uitkomst van een gesprek tussen de omroep en lhbti-belangenorganisatie COC. Ze zijn het eens dat een pridevlag geen politiek statement is, maar "een uiting van wie je bent".
4 uur geledenNIJVERDAL (ANP) - Door werkzaamheden aan het spoor tussen Zwolle en Enschede moeten reizigers tussen 10 en 26 mei rekening houden met aangepaste treintijden en vervangend vervoer. ProRail vervangt een onbeveiligde spoorovergang en vernieuwt spooronderdelen en de perrons bij Heino en Raalte.
4 uur geleden