Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gewilde Gravenberch staat voor vertrek bij Ajax

Gewilde Gravenberch staat voor vertrek bij Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Ryan Gravenberch lijkt bezig met zijn laatste maanden bij Ajax. De 19-jarige middenvelder staat in de belangstelling van meerdere topclubs. Volgens De Telegraaf heeft Bayern München al een openingsbod van 25 miljoen euro voor hem neergelegd.

Ajax wil de onderhandelingen zoals gebruikelijk niet bevestigen. Bronnen bij de club weten dat de vertrokken directeur voetbal Marc Overmars een transfersom van zo'n 35 miljoen euro voor Gravenberch in gedachten had. Dat is veel geld omdat het contract van de geboren Amsterdammer volgend jaar zomer al afloopt.

Ajax probeerde afgelopen jaar het contract van Gravenberch vergeefs te verlengen. De landskampioen moet nu wel bijna meewerken aan een vertrek van de tiener die de jeugdopleiding van de club uit Amsterdam doorliep. Anders neemt de middenvelder volgend jaar transfervrij afscheid, net als André Onana en waarschijnlijk Noussair Mazraoui na dit seizoen.

Jongste debutant

Ajax moet in de zomer ook minimaal een speler voor veel geld verkopen. Anders schrijft de beursgenoteerde club rode cijfers. Ajax verdiende dit seizoen zo'n 70 miljoen euro in de Champions League. Maar dat is onvoldoende om alle kosten te dekken, ook vanwege tegenvallende inkomsten door corona.

Gravenberch debuteerde op 23 september 2018 tijdens een uitwedstrijd tegen PSV in het eerste elftal van Ajax. Hij is nog steeds de jongste debutant ooit in de hoofdmacht van de huidige koploper van de Eredivisie, met een leeftijd van 16 jaar en 130 dagen. Bondscoach Louis van Gaal heeft hem niet opgenomen in zijn selectie voor de komende oefeninterlands tegen Denemarken en Duitsland.

Meer uit Voetbal

Kompany zegt nog niet of Bayern met beste ploeg tegen PSV begint

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."

8 uur geleden
Ajax-trainer Grim: zelf winnen en daarna zien we het wel

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."

14 uur geleden
Bosz verwacht niet dat PSV resultaat cadeau krijgt van Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."

15 uur geleden
PSV'er Wanner heeft nog geen keuze gemaakt over interlandloopbaan

EINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."

16 uur geleden
Berghuis traint weer mee met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.

16 uur geleden
PSV hoopt op Til en Salah-Eddine voor cruciaal duel met Bayern

EINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."

16 uur geleden
Real Betis verliest in aanloop naar duel met Feyenoord bij Alavés

VITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.

2 dagen geleden