'Geweldig' Spanje speelde Oranjevrouwen 'van kastje naar de muur'
SEVILLA (ANP) - De voetbalsters van Oranje waren vrijdagavond in de halve finale van de Nations League simpelweg niet opgewassen tegen het "geweldige" Spanje (3-0). Bondscoach Andries Jonker zag nog maar eens dat de wereldkampioen op dit moment "met kop en schouders" boven alle andere nationale vrouwenelftallen uitsteekt. "Dat positiespel, dat kan geen enkel ander land zo goed."
Door het snelle spel van de Spanjaarden kwam Oranje vooral in de eerste helft regelmatig "in de draaimolen" terecht. "Maar dat risico loopt elk land. Wij hebben geprobeerd vroeg druk te zetten, maar we waren steeds net te laat en dan wordt het rennen. Spanje was gewoon te goed, we zijn van het kastje naar de muur gespeeld."
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Egypte is doorgedrongen tot de halve finales van de Afrika Cup. De recordwinnaar versloeg in het Marokkaanse Agadir titelverdediger Ivoorkust met 3-2.
19 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het nieuwe jaar voortvarend begonnen. De Eindhovenaren hadden in het Philips Stadion weinig moeite met Excelsior en wonnen met 5-1. Voor PSV betekende het de twaalfde achtereenvolgende zege in de Eredivisie.
21 minuten geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is de tweede helft van het seizoen in de Eredivisie begonnen met een gelijkspel tegen PEC Zwolle. De ploeg van trainer John van den Brom kwam in Enschede terug van een 1-0-achterstand: het werd 1-1. Shola Shoretire en Daan Rots maakten de doelpunten.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Ricardo Pepi heeft zaterdag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior een blessure opgelopen. Dat gebeurde toen de Amerikaan halverwege de eerste helft het tweede doelpunt maakte: 2-0.
1 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Bayer Leverkusen heeft een ruime nederlaag geleden in zijn eerste wedstrijd na de winterstop. De ploeg van keeper Mark Flekken ging in het eigen stadion met 4-1 onderuit tegen concurrent VfB Stuttgart. Bij rust stond het al 4-0 voor de bezoekers.
1 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Nigeria heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Afrika Cup. In Marrakesh versloegen de Super Eagles het Algerije van Ramiz Zerrouki en Anis Hadj Moussa met 2-0.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Ryan Flamingo heeft zaterdag in de thuiswedstrijd van PSV tegen Excelsior een basisplaats. De centrale verdediger vervangt aanvoerder Jerdy Schouten, die in het laatste competitieduel voor de winterstop met FC Utrecht een rode kaart kreeg en geschorst is.
3 uur geleden