Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

'Geweld tegen bezorgers voedselpakketten is onacceptabel’

'Geweld tegen bezorgers voedselpakketten is onacceptabel’

PHILIPSBURG (ANP) - De minister-president van Sint Maarten, Silveria Jacobs, veroordeelt het geweld dat is gebruikt tegen bezorgers van voedselpakketten op haar eiland. Volgens haar zijn enkele bezorgers bedreigd door jongeren.

Op Sint Maarten zijn tot en met vrijdag 677 voedselpakketten uitgedeeld. Tijdens het weekend zullen nog 400 pakketten worden bezorgd. Jacobs roept de bevolking op de bezorgers met respect te behandelen.

Volgens haar helpt de overheid iedereen die het nodig heeft. Ook zijn er verschillende bedrijven en restaurants op het eiland die eten doneren aan mensen in nood. Ze riep de bevolking op om niettemin voorzichtig te zijn met het openen van de deur voor onbekenden.

Op het eiland zijn vijftig besmettingen geregistreerd met het corona-virus, negen personen zijn overleden.

Meer uit Binnenland

Raadsinformatie van overheden weer online na beveiligingslek PHP

DEN HAAG (ANP) - De dienst waarmee gemeenten, provincies en waterschappen officiële berichten publiceren, is weer online. Deze werd uit voorzorg uitgeschakeld vanwege problemen in programmeertaal PHP. Volgens een woordvoerder van NotuBiz zijn alle websites weer online. "Na grondig testen zijn alle systemen weer up and running."

55 minuten geleden
Arrestaties om dodelijke nep-pillen, webshops offline gehaald

DRIEBERGEN (ANP) - De politie heeft dinsdag drie mensen opgepakt en dertig websites offline gehaald. Het trio wordt verdacht van het opzettelijk verkopen van schadelijke producten, die tot de dood van drie mensen hebben geleid. De pillen zagen eruit als oxycodon, maar bevatten zeer schadelijke nitazenen. Dat meldt de politie donderdag. Ze laat weten een cruciale schakel uit een crimineel netwerk te hebben gehaald.

2 uur geleden
NCSC: nog steeds geen signalen van actief misbruik PHP-lek

HILVERSUM (ANP) - Het Nationaal Cyber Security Centrum (NCSC) heeft nog steeds geen "actief misbruik" waargenomen van het lek in de programmeertaal PHP. Dat zei directeur Matthijs van Amelsfort van het NCSC woensdagavond bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.

8 uur geleden
Website DigiD weer toegankelijk

DEN HAAG (ANP) - De website van DigiD is weer bereikbaar, nadat die het grootste gedeelte van de dag was afgesloten vanwege twee zwakke plekken in de PHP-programmeertaal. De meeste websites die worden beheerd door Logius zijn weer online, maar nog niet allemaal, meldt een woordvoerster.

14 uur geleden
Cameratoezicht in Floradorp na rellen

AMSTERDAM (ANP) - In Floradorp in Amsterdam-Noord is per direct cameratoezicht ingesteld. Burgemeester Femke Halsema heeft daartoe besloten na de onrust van de laatste tijd in de wijk.

17 uur geleden
Website en app RTL Nieuws na problemen met PHP weer online

HILVERSUM (ANP) - De app en website van RTL Nieuws zijn na een paar uur offline te zijn geweest weer online. De website was net als vele anderen uit voorzorg offline gehaald vanwege kwetsbaarheden in de programmeertaal PHP.

18 uur geleden
Politie onderzoekt pand Buitenveldert in zaak-Hajar

AMSTERDAM (ANP) - De politie doet onderzoek in een pand aan De Klencke in Buitenveldert (Amsterdam-Zuid) en dat heeft te maken met de zaak-Hajar. Volgens de politie is het de locatie waar de 29-jarige Amsterdamse vermoedelijk om het leven is gekomen. Forensische opsporing en de recherche doen er uitgebreid onderzoek, aldus de politie.

18 uur geleden