Gevreesde Griekse arbiter voor Ajax, Serviër fluit AZ
AMSTERDAM (ANP) - Ajax krijgt donderdag tijdens de thuiswedstrijd tegen Getafe te maken met Tasos Sidiropoulos. De Europese voetbalbond heeft de Griekse scheidsrechter aangewezen voor de return in de zestiende finales van de Europa League.
Sidiropoulos leidde in het begin van dit seizoen de wedstrijd tussen Royal Antwerp en AZ in de Europa League. Beide ploegen klaagden na afloop van die wedstrijd over de Griekse arbiter, die strooide met twee rode kaarten en elf gele kaarten. Ajax begint het thuisduel tegen Getafe met een achterstand van 0-2.
Scheidsrechter Srdjan Jovanović uit Servië fluit donderdag het duel tussen LASK Linz en AZ in de zestiende finales van de Europa League. Beide ploegen speelden vorige week in Alkmaar gelijk: 1-1.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid-trainer Xabi Alonso mist voorlopig zijn verdediger Eder Militão. De 27-jarige Braziliaan viel dinsdag in een oefeninterland van zijn land tegen Tunesië uit. Real Madrid bevestigde woensdag dat het gaat om een spierblessure in het rechterbovenbeen.
15 minuten geledenKINGSTON (ANP) - Steve McClaren is opgestapt als bondscoach van Jamaica. De Engelse coach slaagde er niet in met Jamaica rechtstreekse plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Mexico en Canada af te dwingen.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona speelt de thuiswedstrijd in de Champions League tegen Eintracht Frankfurt op 9 december in stadion Camp Nou. De club van onder anderen Frenkie de Jong heeft bevestigd dat de UEFA toestemming heeft gegeven om de wedstrijd in de zesde speelronde van de Champions League te organiseren in het verbouwde stadion.
5 uur geledenGUATEMALA-STAD (ANP) - Bondscoach Stanley Menzo van het Surinaamse elftal richt zich na de teleurstelling van het missen van directe WK-kwalificatie op de intercontinentale play-offs. "We hebben gelukkig nog een vluchtroute, die moeten we dan maar gebruiken", zei de coach op de persconferentie over de kans die Suriname nog heeft om via de play-offs het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada te bereiken.
6 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - Duizenden fans van het Surinaams nationaal elftal zagen dinsdagavond hun droom vervliegen toen hun 'Natio' in Guatemala ruim verloor tegen de thuisploeg. Supporters waren massaal naar het centrum van Paramaribo gekomen om de wedstrijd op grote schermen te volgen.
10 uur geledenKINGSTON (ANP) - De voetballers van Curaçao hebben zich voor het eerst geplaatst voor een WK. Ze hielden stand in het uitduel met Jamaica (0-0), de enige overgebleven concurrent voor een ticket voor de mondiale eindronde in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.
10 uur geledenSEVILLA (ANP) - Het Spaanse voetbalelftal kan zich opmaken voor zijn dertiende WK op rij. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente speelde in Sevilla met 2-2 gelijk tegen Turkije in de laatste kwalificatiewedstrijd en plaatste zich als ongeslagen winnaar van groep E voor de eindronde van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Turkije zal als nummer 2 in maart in de play-offs deelname aan het WK moeten afdwingen.
17 uur geleden