Gevonden lichaam Rotterdam is van 22-jarige man
ROTTERDAM (ANP) - Het lichaam dat donderdagavond onder het puin vandaan is gehaald bij het door een explosie getroffen gebouw aan de Schammenkamp in Rotterdam-Zuid, is van een 22-jarige man. Dat meldt de politie.
De familie van het slachtoffer heeft kort afscheid kunnen nemen, waarna het lichaam is meegenomen voor verder onderzoek. De politie wenst de nabestaanden "heel veel sterkte met dit verlies".
De zoektocht naar de derde vermiste persoon wordt rond 22.00 uur hervat en gaat door "tot ook hij is gevonden", aldus de politie. Een verslaggeefster van het ANP ziet dat er nog zo'n vijftig mensen staan te wachten bij het hek voor het verwoeste pand.
Het pand werd maandag getroffen door een zware explosie, gevolgd door een felle brand. In totaal raakten drie mensen vermist na de explosie. Woensdag werd het lichaam van een van hen al gevonden.
Meer uit Binnenland
WILLEMSTAD (ANP) - De oppositie in Curaçao wil dat premier Gilmar 'Pik' Pisas optreedt om het luchtruim boven het land te beschermen. Parlementariër Giselle Mc William, leider van de oppositiepartij MAN-PIN, vindt dat Pisas de Verenigde Staten en Venezuela moet dwingen "om ons luchtruim en grondgebied te respecteren".
19 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - De Stint had al sinds mei 2017 problemen met de gashendel, die door een gebroken terugkeerveer kon blijven hangen. Daardoor kon de elektrische bolderkar blijven doorrijden bij het afremmen. Stint-ontwerper Peter Noorlander bagatelliseerde het probleem door te doen alsof het minder vaak voorkwam, zei de officier van justitie maandag in de Stint-zaak in de rechtbank in Den Bosch.
25 minuten geledenHILVERSUM (ANP) - Marco Borsato maakt een reuzensprong in de Top 2000 nu hij is vrijgesproken van ontucht. De vijf liedjes die het meest zijn gestegen, zijn allemaal van hem, en allemaal gaan ze meer dan duizend plekken omhoog. Zo stijgt het lied Zij van plaats 1566 naar 116.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Concertgebouw in Amsterdam is maandagochtend rond 06.30 uur beklad met rode verf. Dat bevestigt een woordvoerder na berichtgeving van Het Parool. De woordvoerder zegt maandagmiddag dat de verf is verwijderd.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Een Nederlands persoon is gewond geraakt tijdens de aanslag bij het Australische Bondi Beach op zondag. Dat meldt een woordvoerder van het ministerie van Buitenlandse Zaken. De persoon heeft een dubbele nationaliteit; naast de Nederlandse is onbekend welke andere nationaliteit de persoon bezit.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Het weglaten van een remschakelaar op de Stint is "een onvergeeflijke fout". Dit stelde het Openbaar Ministerie maandag in de rechtbank in Den Bosch.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie in Den Haag heeft maandag tijdens een zitting tegen twee verdachten van illegale handel in geneesmiddelen opnieuw gewaarschuwd voor het online bestellen van medicijnen. "Als je buiten de gebaande wegen online medicijnen bestelt, weet je niet wat je koopt," aldus de officier van justitie. "Je weet niet wat je slikt en je weet niet wat de gevolgen daarvan kunnen zijn."
2 uur geleden