
Gevallen Vollering is 'oké' bij start vierde etappe Tour
SAUMUR (ANP) - Demi Vollering heeft zich na een naar eigen zeggen goede nacht gemeld in Saumur voor de start van de vierde etappe van de Tour de France Femmes. Voor onder meer de camera van de NOS meldde de renster van FDJ-Suez zich 'oké' te voelen. Vollering was maandag in de finale van de derde etappe een van de rensters die betrokken was bij een massale valpartij.
"Gelukkig heb ik goed geslapen. Het was een zware klap, ook op mijn hoofd. Maar alles is goed gecheckt en het lijkt erop dat ik geen hersenschudding heb", vertelde Vollering, die vorig jaar tijd verloor door een val in de vijfde etappe en uiteindelijk de eindzege op vier seconden aan de Poolse Katarzyna Niewiadoma moest laten. "Natuurlijk dacht ik aan vorig jaar toen ik op de grond lag. Maar gelukkig was het in de laatste kilometers voor de sprint, dus ik heb dit keer geen tijd verloren. Mijn team was altijd bij me, daar ben ik heel dankbaar voor."
Vollering won de Tour in 2023, ze is de favoriet voor de eindzege.
Meer uit Sport
CHAUVIGNY (ANP) - Ellen van Dijk beëindigt haar carrière na dit seizoen. Dat maakte de 38-jarige wielrenster van Lidl-Trek bekend in het tv-programma De Avondetappe van de NOS.
4 uur geledenPOITIERS (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede etappezege geboekt in de Tour de France Femmes. De Europees kampioene van SD Worx - Protime won na de derde etappe ook de vierde rit in de massasprint. Wiebes bleef in de straten van Poitiers geletruidraagster Marianne Vos en de Ierse Lara Gillespie voor.
7 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Koen de Groot heeft zich bij de wereldkampioenschappen zwemmen in Singapore met de vierde tijd geplaatst voor de finale op de 50 meter schoolslag. Dat deed hij door zijn eigen Nederlandse record, dat stond op 26,78 seconden, te verbeteren. De Groot won zijn halve finale in 26,71.
13 uur geledenSAUMUR (ANP) - Demi Vollering gaat dinsdag van start in de vierde etappe van de Tour de France Femmes. Dat heeft haar ploeg FDJ-Suez op Instagram bekendgemaakt. De favoriet voor de eindzege kwam maandag in de slotfase van de derde etappe ten val. Gevreesd werd onder meer voor een hersenschudding.
14 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP/DPA) - Helmut Marko verwacht dat Max Verstappen ook volgend seizoen nog voor Red Bull in de Formule 1 rijdt. "Dat kan ik wel bevestigen", zei de topadviseur van de viervoudig wereldkampioen bij de Duitse RTL.
1 dag geledenANGERS (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft de derde etappe van de Tour de France Femmes op haar naam geschreven. De Europees kampioene van SD Worx - Protime was na 163,5 kilometer tussen La Gacilly en Angers de beste in de sprint van een kleine groep na een valpartij. Wiebes bleef landgenote Marianne Vos voor, die wel de gele trui heroverde.
1 dag geledenSINGAPORE (ANP) - Zwemster Summer McIntosh heeft bij de WK op de langebaan haar tweede goud veroverd. De 18-jarige Canadese won de 200 meter wisselslag in 2.06,69.
1 dag geleden