Getafe verspeelt punten in strijd om Champions League
GETAFE (ANP) - Getafe heeft in de strijd om een Champions League-ticket kostbare punten verspeeld in La Liga. In eigen huis kon de ploeg die eerder dit seizoen Ajax uitschakelde in de Europa League, niet winnen van Eibar. Het duel eindigde in 1-1.
Getafe blijft door het gelijkspel vijfde in de Spaanse competitie met één punt minder dan Atlético Madrid, dat vierde staat. De Madrilenen kunnen bij een zege later zaterdagavond op Real Valladolid echter uitlopen naar vier punten voorsprong. De eerste vier plaatsen in La Liga geven recht op het spelen van Champions League volgende seizoen.
De Nigeriaanse voetballer Oghenekaro Etebo opende na een half uur de score namens Getafe. Maar de thuisploeg kon niet met voorsprong de rust in. Diep in de blessuretijd van de eerste helft maakte de Braziliaan Charles met het hoofd de gelijkmaker. Het leek bijna nog erger te worden voor Getafe. Vlak voor tijd kopte Pedro Bigas raak, maar na raadpleging van de VAR werd het doelpunt wegens buitenspel afgekeurd.
Meer uit Voetbal
ROME (ANP) - Internazionale heeft voor de tiende keer de Coppa Italia gewonnen. De club uit Milaan, die ook al landskampioen is geworden, was in de finale in Rome met 2-0 te sterk voor Lazio. Denzel Dumfries was goed voor een assist.
18 minuten geledenLENS (ANP) - Paris Saint-Germain is voor de vijfde keer op rij kampioen van Frankrijk geworden. De ploeg van trainer Luis Enrique won de topper tegen RC Lens met 2-0 en kan in de laatste speelronde niet meer worden ingehaald.
42 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City houdt de druk op koploper Arsenal in de Engelse titelstrijd. De ploeg van trainer Pep Guardiola won in eigen huis met 3-0 van Crystal Palace.
43 minuten geledenALMERE (ANP) - Willem II heeft de eerste wedstrijd in de halve finale van de play-offs om promotie/degradatie gewonnen van Almere City. In Almere won de ploeg van trainer John Stegeman met 1-0 door een treffer van Samuel Bamba.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Tjaronn Chery (NEC), Mika Godts (Ajax), Ismael Saibari (PSV), Joey Veerman (PSV) en Jacob Trenskow (sc Heerenveen) maken kans om te worden verkozen tot Speler van het Jaar van de Eredivisie. Saibari behoorde ook vorig jaar tot de genomineerden, maar zag de titel toen naar Sem Steijn (destijds FC Twente) gaan.
9 uur geledenPAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 dag geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 dag geleden