Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Getafe verslaat Valencia en blijft derde in La Liga

Getafe verslaat Valencia en blijft derde in La Liga

MADRID (ANP) - Getafe blijft uitstekend presteren in La Liga. De eerstvolgende tegenstander van Ajax in de Europa League won zaterdag ook voor eigen publiek van Valencia (3-0). Jorge Molina was de grote man bij de nummer drie van de ranglijst. De aanvoerder scoorde tweemaal. Jaime Mata maakte het derde doelpunt voor Getafe.

Jasper Cillessen zat ook niet op de bank bij Valencia. Hij herstelt van een heupblessure. De keeper van het Nederlands elftal verloor eerder al zijn basisplaats aan Jaume Domenech. Valencia staat nog vijfde in La Liga maar kan zaterdagavond worden gepasseerd door Atlético Madrid, dat tegen Granada speelt.

Getafe maakte er zoals wel vaker een fysiek duel van. Valencia eindigde het duel met tien spelers, na een rode kaart in de 78e minuut voor Alessandro Florenzi. De scheidsrechter trok 8 gele kaarten, verdeeld over beide clubs.

Ajax gaat op 20 februari op bezoek bij Getafe, een voorstad van Madrid. De return is een week later in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Voetbal

Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

1 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

1 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

3 uur geleden
International Timber mist ook thuisduel Arsenal met Burnley

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.

8 uur geleden
Slot weet vrijwel zeker dat hij trainer van Liverpool mag blijven

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.

8 uur geleden
PEC-aanvoerder Thomas opgenomen in WK-selectie Nieuw-Zeeland

WELLINGTON (ANP) - Aanvoerder Ryan Thomas van PEC Zwolle is opgenomen in de WK-selectie van Nieuw-Zeeland. Dat meldt de voetbalbond van dat land op Instagram.

10 uur geleden
Messi komt met twee doelpunten en assist in vorm voor WK

CINCINNATI (ANP/DPA) - Lionel Messi lijkt op tijd in vorm voor het komende WK. De 38-jarige Argentijn maakte voor zijn club Inter Miami twee doelpunten in de met 5-3 gewonnen wedstrijd tegen FC Cincinnati en gaf ook een assist.

10 uur geleden