Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Getafe verslaat Valencia en blijft derde in La Liga

Getafe verslaat Valencia en blijft derde in La Liga

MADRID (ANP) - Getafe blijft uitstekend presteren in La Liga. De eerstvolgende tegenstander van Ajax in de Europa League won zaterdag ook voor eigen publiek van Valencia (3-0). Jorge Molina was de grote man bij de nummer drie van de ranglijst. De aanvoerder scoorde tweemaal. Jaime Mata maakte het derde doelpunt voor Getafe.

Jasper Cillessen zat ook niet op de bank bij Valencia. Hij herstelt van een heupblessure. De keeper van het Nederlands elftal verloor eerder al zijn basisplaats aan Jaume Domenech. Valencia staat nog vijfde in La Liga maar kan zaterdagavond worden gepasseerd door Atlético Madrid, dat tegen Granada speelt.

Getafe maakte er zoals wel vaker een fysiek duel van. Valencia eindigde het duel met tien spelers, na een rode kaart in de 78e minuut voor Alessandro Florenzi. De scheidsrechter trok 8 gele kaarten, verdeeld over beide clubs.

Ajax gaat op 20 februari op bezoek bij Getafe, een voorstad van Madrid. De return is een week later in de Johan Cruijff ArenA.

Meer uit Voetbal

Ten Cate moet Surinaamse voetbalploeg naar WK leiden

PARAMARIBO (ANP) - Henk ten Cate moet de nationale voetbalploeg van Suriname voor het eerst naar een WK leiden. De 71-jarige coach is aangesteld als opvolger van Stanley Menzo, die vorige maand na een nederlaag tegen Guatemala is opgestapt.

2 uur geleden
Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

3 uur geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

4 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

5 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

6 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

6 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

8 uur geleden