Gestrande TUI-passagiers Curaçao woensdagmiddag naar huis
WILLEMSTAD (ANP) - De driehonderd passagiers van een TUI-vlucht die in de nacht van zondag op maandag in Curaçao zijn gestrand, kunnen woensdagmiddag naar huis, laat de vliegmaatschappij weten. De gedupeerde reizigers zijn dinsdagmiddag ingelicht.
De vlucht, afkomstig uit de Dominicaanse Republiek, moest uitwijken naar Curaçao vanwege een barst in de ruit van de cockpit. De reparatie van de ruit duurt langer dan gedacht, laat een woordvoerder van TUI weten.
De vliegmaatschappij laat nu een vervangend vliegtuig van hetzelfde type uit Italië overkomen. Omdat het personeel van deze vlucht bij aankomst op Curaçao moet rusten, kan de vlucht woensdagmiddag naar Amsterdam vertrekken. Tot die tijd kunnen de driehonderd gestrande reizigers gratis in hun hotel verblijven.
Meer uit Binnenland
HOORN (ANP) - Aan de Italiaanse Zeedijk in Hoorn zijn zaterdagavond drie mensen gewond geraakt. Dat meldt de politie Noord-Holland. Om 23.22 uur werd er melding gemaakt van een steekincident, bevestigt een politiewoordvoerder. Het incident gebeurde op straat in het horecagebied.
2 uur geledenNIEUWERKERK (ANP) - Een van de vier mensen die gewond raakten door een ernstig auto-ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk is overleden, meldt de politie. Het gaat om een 19-jarige inwoonster van Aagtekerke. Ze overleed ter plaatse.
7 uur geledenNIEUWERKERK (ANP) - Door een ernstig ongeluk op de N59 bij het Zeeuwse Nieuwerkerk zijn zaterdagavond vier mensen gewond geraakt, meldt de politie. Hoe ernstig hun verwondingen zijn, kon een woordvoerder nog niet zeggen.
8 uur geledenDENPASAR (ANP) - De politie op Bali heeft twee buitenlanders aangewezen als verdachten van een fatale steekpartij waarbij begin deze week een Nederlander om het leven kwam. Vermoedelijk gaat het om twee mannen van 34 en 32 jaar uit Brazilië, meldt het Indonesische persbureau Antara. Volgens de politie zijn zij Indonesië ontvlucht.
9 uur geledenDEN HAAG (ANP) - PROTEST wordt de naam van de jongerenvereniging van Progressief Nederland. Dat hebben DWARS en de Jonge Socialisten, de jongerenclubs van respectievelijk GroenLinks en PvdA, bekendgemaakt.
11 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Op het Malieveld in Den Haag demonstreren op zaterdagmiddag een paar honderd mensen tegen de oorlog in Iran. De demonstranten roepen de Nederlandse regering op om bij te dragen aan de-escalatie, diplomatie en politieke oplossingen in plaats van oorlog.
16 uur geledenSCHIEDAM (ANP) - In Schiedam is vrijdagavond een persoon gewond geraakt bij explosies en een brand bij een woning in de Van Marumstraat. Dat meldt de politie. De gewonde persoon is met brandwonden naar het ziekenhuis gebracht.
19 uur geleden