Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gestopte Verhaegh wordt assistent bij FC Den Bosch

Gestopte Verhaegh wordt assistent bij FC Den Bosch

DEN BOSCH (ANP) - Paul Verhaegh besloot onlangs te stoppen met voetballen, maar de 36-jarige Limburger blijft wel actief in de voetbalwereld. De oud-international van Oranje wordt assistent van hoofdtrainer Erik van der Ven bij FC Den Bosch.

"FC Den Bosch werkt dit seizoen met een jonge spelersgroep. Ik vind het een geweldige uitdaging om die gasten te helpen bij de start van hun carrière", zegt Verhaegh, die tussen 2004 en 2006 bij de Brabantse club speelde. De rechtsback voetbalde daarna voor Vitesse, de Duitse clubs FC Augsburg en VfL Wolfsburg en vorig seizoen bij FC Twente. "Door een paar dagen per week als assistent-trainer op het veld te staan, verwacht ik er in de loop der tijd achter te komen of dit is waar ik in de toekomst mee verder wil."

Verhaegh speelde drie keer voor Oranje. Hij maakte deel uit van de selectie die brons pakte op het WK 2014.

Meer uit Voetbal

Nederlands elftal onderweg naar de Verenigde Staten voor WK

SCHIPHOL (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal is onderweg naar de Verenigde Staten. Het KLM-vliegtuig vertrok even na 16.30 uur, iets later dan gepland, vanaf Schiphol naar New York. Volgende week begint het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico.

43 minuten geleden
WK-selectie Iran heeft visa voor Mexico binnen

TEHERAN (ANP/DPA/BELGA) - Alle leden van het Iraanse voetbalteam hebben hun visum gekregen om Mexico binnen te komen. Dat heeft de Iraanse voetbalbond FFIRI donderdag bekendgemaakt.

3 uur geleden
WK-debutant Wieffer had Oranje al even uit zijn hoofd gezet

ROTTERDAM (ANP) - Mats Wieffer stapt donderdagmiddag als een van de 26 Oranje-internationals in het vliegtuig richting de Verenigde Staten voor zijn eerste wereldkampioenschap. De 26-jarige speler van Brighton & Hove Albion had lange tijd geen rekening gehouden met een uitnodiging, maar speelde zich in de slotfase van het seizoen toch nog in de kijker van bondscoach Ronald Koeman.

10 uur geleden
Teleurgestelde Koeman: we gingen steeds slordiger spelen

ROTTERDAM (ANP) - Ronald Koeman was teleurgesteld na de nederlaag van het Nederlands elftal in de oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1). "Ik kan gewoon niet tegen mijn verlies", zei de bondscoach in de perskamer van De Kuip. "Het was ook ongelooflijk dat we na twintig minuten niet met 2-0 voorstonden, maar na rust werd het minder. Ik wil niet de schuld geven aan de wissels, maar we werden wel slordiger en creëerden minder dan in de eerste helft."

13 uur geleden
De Jong heeft nog steeds 'heel veel vertrouwen' in goed WK

ROTTERDAM (ANP) - Frenkie de Jong heeft ondanks de verrassende nederlaag in een oefenwedstrijd tegen Algerije (0-1) nog altijd "heel veel vertrouwen" in een goed wereldkampioenschap met het Nederlands elftal. Dat zei de reserveaanvoerder van Oranje in De Kuip.

17 uur geleden
Rechtsback Dumfries medisch gekeurd door Real Madrid

ROTTERDAM (ANP) - Denzel Dumfries is woensdag medisch gekeurd door Real Madrid. Dat bevestigde bondscoach Ronald Koeman na de verloren oefenwedstrijd van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip.

17 uur geleden
Van Dijk: hopelijk komt scherpte snel terug bij Oranje

ROTTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk baalde van de nederlaag van het Nederlands elftal tegen Algerije (0-1) in De Kuip. "Dit wil je niet in een 'uitzwaaiwedstrijd'", zei de aanvoerder, die donderdagmiddag met zijn ploeggenoten van de nationale ploeg naar New York voor een trainingskamp vliegt. "Als je naar de wedstrijd kijkt, hadden we met minstens 2-0 voor moeten staan. Hopelijk komt de scherpte snel terug en maken we het voortaan wel af."

18 uur geleden