Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gestopte Sneijder stelt afscheidswedstrijd weer uit

Gestopte Sneijder stelt afscheidswedstrijd weer uit

UTRECHT (ANP) - Wesley Sneijder heeft zijn afscheidswedstrijd opnieuw uitgesteld. De recordinternational van Oranje zou volgende week woensdag (9 juni) op zijn 37e verjaardag met vrienden en oud-teamgenoten een wedstrijd spelen in De Galgenwaard. Vanwege de coronamaatregelen mag daar echter geen publiek bij komen en dus heeft Sneijder besloten om zijn afscheidsduel opnieuw uit te stellen.

De 134-voudig international zou afgelopen jaar al zijn voetbalcarrière officieel afsluiten. Het duel had op 3 juni 2020 moeten plaatsvinden, maar werd in verband met de maatregelen tegen het coronavirus uitgesteld naar 9 juni van dit jaar. Ook de tweede poging moet echter worden afgeblazen.

"Met de huidige coronamaatregelen is er geen publiek welkom bij mijn afscheidswedstrijd. Dat wil ik wel graag", aldus Sneijder. "Daarom heb ik besloten om de ‘Wesley Sneijder Legacy Match’ nog een keer uit te stellen."

Ambassadeur EK

Sneijder wil een wedstrijd spelen tussen een 'sterrenelftal' van Oranje en een team van spelers waarmee hij heeft gevoetbald bij zijn clubs Ajax, Real Madrid, Internazionale en Galatasaray. Bert van Marwijk en José Mourinho zijn de beoogde coaches van beide teams.

De Utrechter speelde op 6 september 2018 tegen Peru zijn laatste interland voor Oranje. Een klein jaar later besloot hij helemaal te stoppen met voetballen, na een lucratief uitstapje naar Qatar bij Al-Gharafa. Sneijder is nu ambassadeur van het EK in Amsterdam. Hij speelt ook de hoofdrol in een reclamespotje van een gokaanbieder voor het EK.

Meer uit Voetbal

Raphinha helpt Barcelona met hattrick langs Sevilla

SEVILLA (ANP) - Aanvoerder Raphinha heeft koploper FC Barcelona aan een 3-1-zege bij Sevilla geholpen. De Braziliaanse international tekende voor de complete productie van de Catalanen.

31 minuten geleden
Fortuna Sittard klimt naar zesde plaats na zege bij Willem II

TILBURG (ANP) - Fortuna Sittard is naar de zesde plaats op de ranglijst geklommen na een nipte zege bij Willem II. De formatie van trainer Danny Buijs won met 1-0 in Tilburg.

32 minuten geleden
Ajax komt thuis niet verder dan gelijkspel tegen Excelsior

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft voor de derde keer dit seizoen puntenverlies geleden. De formatie van trainer Míchel Sánchez kwam voor eigen publiek ondanks een groot aantal kansen niet verder dan een 2-2-gelijkspel tegen Excelsior.

1 uur geleden
Sc Heerenveen boekt bij Sparta tweede zege van het seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Sc Heerenveen heeft zijn tweede overwinning van het seizoen geboekt. De formatie uit Friesland won op Het Kasteel met 4-0 van Sparta Rotterdam.

3 uur geleden
Dortmund neemt koppositie weer over na nipte zege bij Stuttgart

STUTTGART (ANP) - Borussia Dortmund heeft de uitwedstrijd bij VfB Stuttgart met 1-0 gewonnen. Met de zege neemt de ploeg van Joey Veerman de koppositie weer over.

3 uur geleden
AS Roma en Malen spelen gelijk in topper tegen Internazionale

ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale is in 2-2 geëindigd. De ploeg van Oranje-international Donyell Malen maakte in de eerste helft twee goals, maar de titelverdediger uit Milaan kwam na rust langszij.

3 uur geleden
ADO na gelijkspel tegen Cambuur nog altijd zonder Eredivisiezege

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag is na zeven wedstrijden in de Eredivisie nog altijd zonder zege. Het elftal van de Duitse coach Robin Peter speelde zaterdag in eigen huis met 1-1 gelijk tegen SC Cambuur. Dat betekende het tweede punt voor de club uit Den Haag dit seizoen. Cambuur heeft 5 punten uit zeven duels.

5 uur geleden