Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gestopte Sneijder stelt afscheidswedstrijd weer uit

Gestopte Sneijder stelt afscheidswedstrijd weer uit

UTRECHT (ANP) - Wesley Sneijder heeft zijn afscheidswedstrijd opnieuw uitgesteld. De recordinternational van Oranje zou volgende week woensdag (9 juni) op zijn 37e verjaardag met vrienden en oud-teamgenoten een wedstrijd spelen in De Galgenwaard. Vanwege de coronamaatregelen mag daar echter geen publiek bij komen en dus heeft Sneijder besloten om zijn afscheidsduel opnieuw uit te stellen.

De 134-voudig international zou afgelopen jaar al zijn voetbalcarrière officieel afsluiten. Het duel had op 3 juni 2020 moeten plaatsvinden, maar werd in verband met de maatregelen tegen het coronavirus uitgesteld naar 9 juni van dit jaar. Ook de tweede poging moet echter worden afgeblazen.

"Met de huidige coronamaatregelen is er geen publiek welkom bij mijn afscheidswedstrijd. Dat wil ik wel graag", aldus Sneijder. "Daarom heb ik besloten om de ‘Wesley Sneijder Legacy Match’ nog een keer uit te stellen."

Ambassadeur EK

Sneijder wil een wedstrijd spelen tussen een 'sterrenelftal' van Oranje en een team van spelers waarmee hij heeft gevoetbald bij zijn clubs Ajax, Real Madrid, Internazionale en Galatasaray. Bert van Marwijk en José Mourinho zijn de beoogde coaches van beide teams.

De Utrechter speelde op 6 september 2018 tegen Peru zijn laatste interland voor Oranje. Een klein jaar later besloot hij helemaal te stoppen met voetballen, na een lucratief uitstapje naar Qatar bij Al-Gharafa. Sneijder is nu ambassadeur van het EK in Amsterdam. Hij speelt ook de hoofdrol in een reclamespotje van een gokaanbieder voor het EK.

Meer uit Voetbal

Lamine Yamal en Raphinha helpen Barcelona aan ruime zege

BARCELONA (ANP) - Lamine Yamal en Raphinha hebben FC Barcelona aan een ruime zege op Rayo Vallecano geholpen. De aanvallers tekenden allebei voor twee doelpunten tijdens de 5-2-overwinning in het eigen Camp Nou.

5 uur geleden
Titelverdediger Arsenal boekt nipte zege bij Aston Villa

BIRMINGHAM (ANP) - Arsenal heeft ook zijn tweede competitiewedstrijd van het seizoen gewonnen. De regerend kampioen versloeg in Birmingham Aston Villa met 1-0.

7 uur geleden
Opnieuw hoofdrol voor Malen met 2 treffers bij winnend AS Roma

LECCE (ANP) - Donyell Malen heeft opnieuw een hoofdrol opgeëist bij AS Roma. De Oranje-international maakte de eerste twee doelpunten tijdens een 4-0-zege bij Lecce. De aanvaller tekende vorige week tijdens de gewonnen openingswedstrijd tegen Fiorentina (4-0) al voor een hattrick.

9 uur geleden
Messi kondigt afscheid van nationale ploeg Argentinië aan

MIAMI (ANP) - Lionel Messi komt niet meer voor de nationale voetbalploeg van Argentinië uit. De 39-jarige aanvaller van Inter Miami heeft via sociale media zijn afscheid als international aangekondigd. De verloren finale van het WK tegen Spanje in de Verenigde Staten was zijn laatste landenwedstrijd.

13 uur geleden
Feyenoord: geen restitutie bij UEFA-straffen in Champions League

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord gaat geen geld teruggeven aan supporters als er dit Champions League-seizoen door straffen van de UEFA vakken leeg moeten blijven. Dat heeft de Rotterdamse club maandag gemeld in de kaartverkoopinformatie voor de Europese wedstrijden. Ook wijst Feyenoord op een voorwaardelijke straf die nog openstaat vanwege wanordelijkheden vorig seizoen bij de thuiswedstrijd met Panathinaikos.

15 uur geleden
Manchester City betaalt 40 miljoen euro voor Braziliaan Allan

MANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de komst van Allan Elias bevestigd. De 22-jarige vleugelaanvaller komt over van Palmeiras. De Braziliaan heeft een vijfjarig contract ondertekend.

16 uur geleden
Sparta versterkt zich met middenvelder Hatenboer

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zich versterkt met Cedric Hatenboer. De middenvelder komt over van Anderlecht, waar hij nooit doorbrak. Hij heeft een vierjarig contract ondertekend, zo meldt de club uit Rotterdam.

16 uur geleden