Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gestopte Sneijder stelt afscheidswedstrijd weer uit

Gestopte Sneijder stelt afscheidswedstrijd weer uit

UTRECHT (ANP) - Wesley Sneijder heeft zijn afscheidswedstrijd opnieuw uitgesteld. De recordinternational van Oranje zou volgende week woensdag (9 juni) op zijn 37e verjaardag met vrienden en oud-teamgenoten een wedstrijd spelen in De Galgenwaard. Vanwege de coronamaatregelen mag daar echter geen publiek bij komen en dus heeft Sneijder besloten om zijn afscheidsduel opnieuw uit te stellen.

De 134-voudig international zou afgelopen jaar al zijn voetbalcarrière officieel afsluiten. Het duel had op 3 juni 2020 moeten plaatsvinden, maar werd in verband met de maatregelen tegen het coronavirus uitgesteld naar 9 juni van dit jaar. Ook de tweede poging moet echter worden afgeblazen.

"Met de huidige coronamaatregelen is er geen publiek welkom bij mijn afscheidswedstrijd. Dat wil ik wel graag", aldus Sneijder. "Daarom heb ik besloten om de ‘Wesley Sneijder Legacy Match’ nog een keer uit te stellen."

Ambassadeur EK

Sneijder wil een wedstrijd spelen tussen een 'sterrenelftal' van Oranje en een team van spelers waarmee hij heeft gevoetbald bij zijn clubs Ajax, Real Madrid, Internazionale en Galatasaray. Bert van Marwijk en José Mourinho zijn de beoogde coaches van beide teams.

De Utrechter speelde op 6 september 2018 tegen Peru zijn laatste interland voor Oranje. Een klein jaar later besloot hij helemaal te stoppen met voetballen, na een lucratief uitstapje naar Qatar bij Al-Gharafa. Sneijder is nu ambassadeur van het EK in Amsterdam. Hij speelt ook de hoofdrol in een reclamespotje van een gokaanbieder voor het EK.

Meer uit Voetbal

CONCACAF-baas vraagt Infantino weg te blijven bij jeugdtoernooi

SANTO DOMINGO (ANP/RTR) - Voorzitter Victor Montagliani van de CONCACAF, de voetbalconfederatie van Noord-Amerika, Midden-Amerika en de Caraïben, heeft FIFA-voorzitter Gianni Infantino verzocht weg te blijven bij een jeugdtoernooi in de Dominicaanse Republiek. Montagliani stelde dat zijn aanwezigheid het evenement zou overschaduwen vanwege de toenemende weerstand tegen zijn leiderschap.

22 minuten geleden
FC Barcelona in openingsduel met Elche nog zonder Rodri

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona moet het zondag in de eerste competitiewedstrijd van het nieuwe seizoen nog doen zonder Rodri. De van Manchester City overgekomen middenvelder zit nog niet bij de selectie, vertelde trainer Hansi Flick zaterdag aan de media.

1 uur geleden
Messi krijgt boete voor uitdelen tik in nek tegen Philadelphia

NEW YORK (ANP/DPA) - Lionel Messi heeft een boete gekregen van de Major League Soccer (MLS). De Argentijnse spelmaker van Inter Miami wordt bestraft omdat hij in de blessuretijd van de wedstrijd tegen Philadelphia Union met zijn hand een tik gaf in de nek van Quinn Sullivan. De hoogte van de boete is niet bekendgemaakt.

4 uur geleden
Nieuwe videoclip Depay zorgt voor ophef onder fans Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - De videoclip die hoort bij het net uitgebrachte nieuwe nummer Don't Panic van Memphis Depay leidt tot ophef onder fans van Corinthians, de Braziliaanse club waar de Nederlandse spits voetbalt. In de clip is onder meer te zien dat het historische hoofdkwartier van Corinthians in vlammen opgaat.

4 uur geleden
Titelhouder Arsenal begint met ruime zege aan Premier League

LONDEN (ANP) - Arsenal is overtuigend begonnen aan het nieuwe seizoen in de Premier League. De titelverdediger liet Coventry City, dat na 25 jaar is teruggekeerd op het hoogste niveau in Engeland, met 3-0 kansloos. Oranje-international Jurriën Timber ontbrak bij Arsenal, omdat hij nog niet hersteld is van een liesblessure.

15 uur geleden
FC Emmen en MVV winnen ook derde wedstrijd in eerste divisie

EMMEN (ANP) - FC Emmen en MVV Maastricht hebben ook hun derde competitiewedstrijd van dit seizoen in de eerste divisie gewonnen. Emmen rekende voor eigen publiek af met Jong AZ (3-1) en MVV was in Limburg met 1-0 te sterk voor FC Volendam.

16 uur geleden
Jones verlaat Liverpool na zestien jaar en gaat naar Inter

LIVERPOOL (ANP/RTR) - Curtis Jones vertrekt na zestien jaar bij Liverpool. De 25-jarige middenvelder ondertekent een contract voor vijf jaar bij de Italiaanse kampioen Internazionale, dat volgens media 35 miljoen euro betaalt.

17 uur geleden