Gestaakte derby van Sevilla zonder publiek uitgespeeld
SEVILLA (ANP) - De zaterdag gestaakte bekerwedstrijd tussen Real Betis en Sevilla wordt zondagmiddag zonder publiek uitgespeeld. De stadsderby in het Spaanse bekertoernooi moest enkele minuten voor rust worden stilgelegd, nadat middenvelder Joan Jordán op zijn achterhoofd was geraakt door een voorwerp dat vanuit het publiek werd gegooid. De 27-jarige middenvelder moest voor onderzoek naar het ziekenhuis.
Volgens Sevilla was Jordán "versuft" en heeft hij vermoedelijk een hersenschudding opgelopen. De Spanjaard mocht na het medisch onderzoek terug naar huis en moet in ieder geval 24 uur volledige rust houden. Dat betekent dat Jordán niet kan meedoen in het restant van de wedstrijd.
De Spaanse bond RFEF meldt dat het bekerduel om 16.00 uur wordt hervat bij een stand van 1-1 in Estadio Benito Villamarín. Het stadion van Real Betis moet nu leeg blijven.
Sevilla spreekt op de website van een "gewelddadige en onaanvaardbare daad" van "een persoon die natuurlijk niet de Real Betis-fans of de manier van voetbal in onze stad vertegenwoordigt".
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
2 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
16 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
16 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
16 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
20 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
23 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
23 uur geleden