Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geruchten rondom Mbappé hebben voorbereiding PSG niet verstoord

Geruchten rondom Mbappé hebben voorbereiding PSG niet verstoord

PARIJS (ANP) - De geruchten rondom Kylian Mbappé hebben Paris Saint-Germain niet gehinderd voorafgaand aan het duel met Benfica in de Champions League. Op de dag dat Franse media beweerden dat de sterspeler Parijs in de winter wil verlaten, kwam de Franse grootmacht niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

"Ik weet van niets. Alles wat ik weet, is dat een gerucht een verhaal is geworden en het bijna als een feit wordt gezien", zei trainer Christophe Galtier. "Ik vond het vooral heel verrassend dat zo'n verhaal net voor zo'n grote wedstrijd naar buiten kwam. Wie is er geholpen met zo'n gerucht? Wij niet in ieder geval."

Vlak voor rust benutte Mbappé een strafschop, maar daarmee wist hij niet aan een zege bij te dragen. Ook de Portugezen verzilverden een penalty, waardoor PSG voor het eerst tijdens deze editie van de Champions League punten verspeelde. Van een verstoorde aanloop wilde Galtier niets weten.

Focus

"Ik heb niets ongewoons gezien in de voorbereiding van Kylian op de wedstrijd en hij speelde op een hoge intensiteit", aldus Galtier. "We bleven gefocust op de wedstrijd en ik denk niet dat het gerucht onze voorbereiding heeft verstoord."

De 23-jarige Mbappé zou zich misleid voelen door PSG, onder meer omdat tijdens de afgelopen transferperiode beloften niet zouden zijn nagekomen. De aanvaller werd de afgelopen jaren veelvuldig gelinkt aan Real Madrid, maar afgelopen zomer tekende hij bij in Parijs.

Meer uit Voetbal

Duitse keeper Neuer sluit terugkeer als international voor WK uit

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Manuel Neuer keert niet terug als international. Dat heeft de onlangs 40-jarige doelman van Bayern München gezegd in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Real Madrid in de kwartfinale van de Champions League.

34 minuten geleden
Union Berlin ontslaat trainer en stelt als eerste een vrouw aan

BERLIJN (ANP/DPA) - Union Berlin heeft trainer Steffen Baumgart ontslagen. De leiding van de Duitse voetbalclub nam dat besluit na de nederlaag van 3-1 bij hekkensluiter Heidenheim. Marie-Louise Eta is bij de nummer 11 van de Bundesliga aangesteld als tijdelijke opvolger.

2 uur geleden
Topscorer Godts denkt niet aan vertrek bij Ajax

ALMELO (ANP) - Mika Godts denkt niet aan een vertrek bij Ajax. "Ik wil een echte prijs winnen met deze club", zei de 20-jarige aanvaller na een eenvoudige zege op Heracles Almelo. "Er zal deze zomer wel iets gaan veranderen bij ons en ook ik zal horen wat mijn rol wordt. Maar ik hoef niet weg als je me het nu vraagt."

11 uur geleden
Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

12 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

13 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

15 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

15 uur geleden