Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geruchten rondom Mbappé hebben voorbereiding PSG niet verstoord

Geruchten rondom Mbappé hebben voorbereiding PSG niet verstoord

PARIJS (ANP) - De geruchten rondom Kylian Mbappé hebben Paris Saint-Germain niet gehinderd voorafgaand aan het duel met Benfica in de Champions League. Op de dag dat Franse media beweerden dat de sterspeler Parijs in de winter wil verlaten, kwam de Franse grootmacht niet verder dan een 1-1-gelijkspel.

"Ik weet van niets. Alles wat ik weet, is dat een gerucht een verhaal is geworden en het bijna als een feit wordt gezien", zei trainer Christophe Galtier. "Ik vond het vooral heel verrassend dat zo'n verhaal net voor zo'n grote wedstrijd naar buiten kwam. Wie is er geholpen met zo'n gerucht? Wij niet in ieder geval."

Vlak voor rust benutte Mbappé een strafschop, maar daarmee wist hij niet aan een zege bij te dragen. Ook de Portugezen verzilverden een penalty, waardoor PSG voor het eerst tijdens deze editie van de Champions League punten verspeelde. Van een verstoorde aanloop wilde Galtier niets weten.

Focus

"Ik heb niets ongewoons gezien in de voorbereiding van Kylian op de wedstrijd en hij speelde op een hoge intensiteit", aldus Galtier. "We bleven gefocust op de wedstrijd en ik denk niet dat het gerucht onze voorbereiding heeft verstoord."

De 23-jarige Mbappé zou zich misleid voelen door PSG, onder meer omdat tijdens de afgelopen transferperiode beloften niet zouden zijn nagekomen. De aanvaller werd de afgelopen jaren veelvuldig gelinkt aan Real Madrid, maar afgelopen zomer tekende hij bij in Parijs.

Meer uit Voetbal

Real Madrid blijft thuis steken op gelijkspel tegen Girona

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.

12 uur geleden
Malen leidt AS Roma met drie treffers naar zege op Pisa

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.

13 uur geleden
Mexico: FIFA wijst verzoek Iran tot verplaatsing WK-duels af

MEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.

13 uur geleden
FC Twente nadert Feyenoord en NEC door zege op FC Volendam

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.

13 uur geleden
ADO Den Haag kampioen in eerste divisie na puntenverlies Cambuur

DEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.

14 uur geleden
PEC verwacht snel eerste misdragende fans te kunnen identificeren

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.

17 uur geleden
Bayern München komende weken zonder talent Karl

MÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.

22 uur geleden