Geruchten rondom Mbappé hebben voorbereiding PSG niet verstoord
PARIJS (ANP) - De geruchten rondom Kylian Mbappé hebben Paris Saint-Germain niet gehinderd voorafgaand aan het duel met Benfica in de Champions League. Op de dag dat Franse media beweerden dat de sterspeler Parijs in de winter wil verlaten, kwam de Franse grootmacht niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
"Ik weet van niets. Alles wat ik weet, is dat een gerucht een verhaal is geworden en het bijna als een feit wordt gezien", zei trainer Christophe Galtier. "Ik vond het vooral heel verrassend dat zo'n verhaal net voor zo'n grote wedstrijd naar buiten kwam. Wie is er geholpen met zo'n gerucht? Wij niet in ieder geval."
Vlak voor rust benutte Mbappé een strafschop, maar daarmee wist hij niet aan een zege bij te dragen. Ook de Portugezen verzilverden een penalty, waardoor PSG voor het eerst tijdens deze editie van de Champions League punten verspeelde. Van een verstoorde aanloop wilde Galtier niets weten.
Focus
"Ik heb niets ongewoons gezien in de voorbereiding van Kylian op de wedstrijd en hij speelde op een hoge intensiteit", aldus Galtier. "We bleven gefocust op de wedstrijd en ik denk niet dat het gerucht onze voorbereiding heeft verstoord."
De 23-jarige Mbappé zou zich misleid voelen door PSG, onder meer omdat tijdens de afgelopen transferperiode beloften niet zouden zijn nagekomen. De aanvaller werd de afgelopen jaren veelvuldig gelinkt aan Real Madrid, maar afgelopen zomer tekende hij bij in Parijs.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Trainer Xabi Alonso heeft begrip voor de supporters die Real Madrid uitfloten na de nederlaag tegen Manchester City in de Champions League (1-2). "Dat kan gebeuren als je in eigen huis verliest", zei hij op een persconferentie na het duel. "Er waren ook momenten dat ze ons wel steunden."
7 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
16 uur geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
19 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
20 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
20 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
22 uur geleden