Geruchten rondom Mbappé hebben voorbereiding PSG niet verstoord
PARIJS (ANP) - De geruchten rondom Kylian Mbappé hebben Paris Saint-Germain niet gehinderd voorafgaand aan het duel met Benfica in de Champions League. Op de dag dat Franse media beweerden dat de sterspeler Parijs in de winter wil verlaten, kwam de Franse grootmacht niet verder dan een 1-1-gelijkspel.
"Ik weet van niets. Alles wat ik weet, is dat een gerucht een verhaal is geworden en het bijna als een feit wordt gezien", zei trainer Christophe Galtier. "Ik vond het vooral heel verrassend dat zo'n verhaal net voor zo'n grote wedstrijd naar buiten kwam. Wie is er geholpen met zo'n gerucht? Wij niet in ieder geval."
Vlak voor rust benutte Mbappé een strafschop, maar daarmee wist hij niet aan een zege bij te dragen. Ook de Portugezen verzilverden een penalty, waardoor PSG voor het eerst tijdens deze editie van de Champions League punten verspeelde. Van een verstoorde aanloop wilde Galtier niets weten.
Focus
"Ik heb niets ongewoons gezien in de voorbereiding van Kylian op de wedstrijd en hij speelde op een hoge intensiteit", aldus Galtier. "We bleven gefocust op de wedstrijd en ik denk niet dat het gerucht onze voorbereiding heeft verstoord."
De 23-jarige Mbappé zou zich misleid voelen door PSG, onder meer omdat tijdens de afgelopen transferperiode beloften niet zouden zijn nagekomen. De aanvaller werd de afgelopen jaren veelvuldig gelinkt aan Real Madrid, maar afgelopen zomer tekende hij bij in Parijs.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
16 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
18 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
18 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
18 uur geleden