Gert van 't Hof vervangt Tom Egbers zondag opnieuw
HILVERSUM (ANP) - Gert van 't Hof vervangt Tom Egbers komende zondag opnieuw bij Studio Sport Eredivisie. Dat laat een woordvoerder van de NOS zaterdag weten.
Van 't Hof presenteerde het programma ook vorige week in plaats van Egbers. Laatstgenoemde was niet te zien omdat hij de redactie en het programma rust wilde bieden na het Volkskrantartikel over vermeend grensoverschrijdend gedrag bij NOS Sport. In het stuk wordt ook Egbers genoemd.
Vrijdag werd bekend dat de presentator ook de komende maanden niet aan het werk is voor NOS Sport. Het is nog niet duidelijk wie hem na zondag zal vervangen.
Egbers gaf vrijdagavond zijn eerste interview na het verschijnen van het artikel vorige week. In Khalid & Sophie vertelde hij onder meer dat hij inderdaad een affaire heeft gehad met een jongere vrouwelijke collega, maar dat zij hem nadat hij de verhouding had verbroken bleef lastigvallen.
Meer uit Binnenland
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft gezegd dat hij heeft ingestemd "met het opschorten van de bombardementen en aanvallen op Iran voor een periode van twee weken". Eerder op dinsdag vroeg bemiddelaar Pakistan de Verenigde Staten en Iran om een wapenstilstand van twee weken.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Diverse ziekenhuizen houden de ontwikkelingen rond een cyberaanval op softwareleverancier ChipSoft nauwlettend in de gaten. Ze zijn door expertisecentrum Z-CERT op de hoogte gebracht van de aanval op het bedrijf, dat onder meer een grote speler is in elektronische patiëntendossiers, meldt onder meer ziekenhuis Rijnstate in Arnhem. Ook dat ziekenhuis gebruikt de bewuste software, maar benadrukt dat gegevens daar veilig zijn.
2 uur geledenJERUZALEM (ANP/RTR) - Israël maakt deel uit van het twee weken durende staakt-het-vuren met Iran, melden de Israëlische staatsomroep Kan en CNN op basis van een hoge functionaris van het Witte Huis.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - De uitspraken die rapper Ye in het verleden heeft gedaan, zijn op zich geen reden om een vergunning te weigeren, "hoe verwerpelijk ook". Dat zegt burgemeester Ahmed Marcouch van Arnhem dinsdag. Ye, ook bekend als Kanye West, treedt op 6 en 8 juni op in stadion GelreDome in de Gelderse hoofdstad.
7 uur geledenRITTHEM (ANP) - De politie gaat ervan uit dat de piloot van het neergestorte sportvliegtuigje bij Middelburg het voertuig opzettelijk heeft laten neerstorten. Dat meldt een woordvoerder. De piloot is overleden.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De spelers en staf van PSV zijn iets na 18.00 uur verschenen op het bordes van het stadhuis in Eindhoven. Daar wordt de selectie, die voor de derde keer op rij landskampioen is, gehuldigd. Op het plein worden in de uitzinnige rood-witte menigte met fans veel rode fakkels afgestoken. Ook klinken er af en toe knallen, ondanks het vuurwerkverbod van de gemeente.
10 uur geledenVREDEPEEL (ANP) - Nederland krijgt een extra Patriot-luchtverdedigingsbatterij. Kopers verdringen zich voor het schaarse Amerikaanse systeem en een bestelling duurt al gauw een jaar of acht, maar Nederland heeft voorrang gekregen.
12 uur geleden