Gert van 't Hof vervangt Tom Egbers zondag opnieuw
HILVERSUM (ANP) - Gert van 't Hof vervangt Tom Egbers komende zondag opnieuw bij Studio Sport Eredivisie. Dat laat een woordvoerder van de NOS zaterdag weten.
Van 't Hof presenteerde het programma ook vorige week in plaats van Egbers. Laatstgenoemde was niet te zien omdat hij de redactie en het programma rust wilde bieden na het Volkskrantartikel over vermeend grensoverschrijdend gedrag bij NOS Sport. In het stuk wordt ook Egbers genoemd.
Vrijdag werd bekend dat de presentator ook de komende maanden niet aan het werk is voor NOS Sport. Het is nog niet duidelijk wie hem na zondag zal vervangen.
Egbers gaf vrijdagavond zijn eerste interview na het verschijnen van het artikel vorige week. In Khalid & Sophie vertelde hij onder meer dat hij inderdaad een affaire heeft gehad met een jongere vrouwelijke collega, maar dat zij hem nadat hij de verhouding had verbroken bleef lastigvallen.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Voormalig CDA-leider Sybrand Buma wordt informateur naast Hans Wijers, die D66 zal voordragen. Dat bevestigen ingewijden na berichtgeving van RTL Nieuws en BNR. Buma is momenteel burgemeester van Leeuwarden. Hij zal de gesprekken met beide partijen gaan leiden de komende drie weken.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - D66 wil Hans Wijers aanwijzen als een van de nieuwe informateurs, bevestigen ingewijden na berichtgeving van de NOS. Wijers was eerder minister van Economische Zaken in het kabinet-Kok I, president-commissaris van ING en topman van Akzo Nobel. Eerder meldden ingewijden al dat CDA en D66 twee informateurs zullen aanwijzen die de onderhandelingen tussen de twee partijen over een aanzet voor een coalitieakkoord zullen begeleiden.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - D66 en het CDA willen donderdag na het debat over de kabinetsformatie twee informateurs voordragen, van elke partij één. Dat stellen Haagse bronnen rondom de formatie. Namen zijn nog niet bekend.
5 uur geledenOUWERKERK (ANP) - Van de 850 woningen die door andere landen aan Nederland zijn geschonken na de Watersnoodramp van 1953, kunnen er 45 en een dorpshuis de status van rijksmonument krijgen. Dat heeft demissionair cultuurminister Gouke Moes bekendgemaakt tijdens een bezoek aan het Watersnoodmuseum op het Zeeuwse eiland Schouwen-Duiveland.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - De eerste aflevering van het nieuwe seizoen van The Voice of Holland is op 16 januari te zien. Dat maakte RTL 4 woensdag bekend. Daarna is het programma zeventien weken op de vrijdagavond te zien. De finale staat gepland op 8 mei.
8 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Kamerleden die op 29 oktober zijn verkozen, zijn woensdag beëdigd in de Tweede Kamer ten overstaan van tijdelijk voorzitter Martin Bosma. De Kamerleden legden een voor een de verklaring of de belofte af, nadat de griffier hun naam noemde. Dat mocht in het Nederlands of in het Fries.
8 uur geledenHEERHUGOWAARD (ANP) - Jeugdzorgorganisatie Parlan heeft de jongeren in het gebouw aan de Titanialaan in Heerhugowaard niet de begeleiding gegeven die ze nodig hadden. Dat concludeert onderzoeksbureau BMC in een rapport. Van de 66 woningen huurde Parlan er 12. In een van die appartementen is in april een explosie veroorzaakt met brand en meerdere zwaarbeschadigde appartementen tot gevolg.
8 uur geleden