Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gerbrands: in 4 à 5 weken raken we alles kwijt

Gerbrands: in 4 à 5 weken raken we alles kwijt

EINDHOVEN (ANP) - Toon Gerbrands onderstreept dat het seizoen voor PSV zo goed als verloren is. Dat zei de algemeen directeur van de Eindhovense club, die ondanks de penibele situatie naar eigen zeggen de rust probeert te bewaren en aan de lange termijn denkt, in gesprek met FOX Sports.

"In vier tot vijf weken raken we alles kwijt. We stonden samen met Ajax bovenaan en ook in de Europa League waren we koploper", zegt Gerbrands. Sinds half oktober werd er in de competitie drie keer verloren en twee keer gelijkgespeeld.

"Het is een serie die niet past bij onze club. De eerlijkheid gebiedt te zeggen: wij staan op dit moment derde. Wij kijken naar plaats twee, wat goed is voor de voorrondes van de Champions League. We hebben zeven punten achterstand op AZ, dat het goed doet. AZ achterhalen is ons eerste doel. En dan hebben we nog de beker. Dat is de positie die op dit moment bij PSV past. Dat is ons nieuwe realisme geworden."

Grote zorgen

Gerbrands beseft dat er snel resultaten moeten volgen. "Wij maken ons grote zorgen. Maar we zijn niet wanhopig, want dat betekent opgeven", aldus Gerbrands. "We zitten in een heel lastige periode, we zitten in een dal als club. De druk van de buitenwereld is heel erg hoog. En het is niet altijd even prettig als je ziet wat wij af en toe op ons dak krijgen. Maar wij voelen de urgentie wel."

Zaterdag neemt PSV het thuis op tegen Fortuna Sittard. "Het is hopen dat je weer twee of drie keer wint. Dat je weer een beetje aan gaat haken en dat het leven weer wat leuker wordt", stelt de directeur. "Juist nu wordt gevraagd afstand te nemen van kortetermijndenken en goed om te gaan met de afrekencultuur die er is. We proberen bij elkaar te blijven, onze koers te varen en op die manier uit dit dal te klimmen."

Meer uit Voetbal

Ajax verliest in oefenduel van FC Twente

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een 1-0-nederlaag geleden in een oefenwedstrijd tegen FC Twente. Op sportcomplex De Toekomst bleven de doelpunten lang uit. Na ruim 80 minuten maakte Bjorn Titulaer namens de bezoekers het enige doelpunt van de wedstrijd.

51 minuten geleden
Middenvelder Proper klom met NEC van eerste divisie naar de top

NIJMEGEN (ANP) - NEC is van ver gekomen. Dat zei middenvelder Dirk Proper (24) donderdag in het Goffertstadion tegen het ANP in aanloop naar de bekerfinale van zondag tegen AZ. "Ik moet zeggen dat het wel echt heel hard is gegaan", zei Proper, die zes seizoenen geleden zijn debuut maakte voor NEC in de eerste divisie.

1 uur geleden
Liverpool bevestigt scheur in achillespees Ekitike, spits mist WK

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot moet het de rest van het seizoen stellen zonder Hugo Ekitike. De 23-jarige spits heeft dinsdag zijn achillespees gescheurd tijdens het Champions League-duel met Paris Saint-Germain, zo bevestigt zijn club donderdag. De Franse international mist hierdoor het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

4 uur geleden
Kort geding NAC Breda over duel met Go Ahead Eagles op 28 april

UTRECHT (ANP) - Het kort geding van NAC Breda tegen de KNVB over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles vindt plaats op 28 april. Om 09.00 uur is de zitting in de rechtbank Midden-Nederland in Utrecht, meldt de rechtbank.

5 uur geleden
Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

8 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

8 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

14 uur geleden