Gerard helpt Villarreal met drie doelpunten aan zege op Granada
GRANADA (ANP) - Gerard heeft Villarreal aan een ruime uitzege op Granada geholpen. De Spaanse aanvaller tekende voor alle drie de doelpunten van de nieuwe nummer 5 van La Liga (0-3).
Gerard benutte twee strafschoppen en maakte op aangeven van Manu Trigueros ook de 0-2. Zowel Villarreal als Granada komt donderdag in actie tijdens de kwartfinales van de Europa League. Granada neemt het op tegen Manchester United en Villarreal staat voor een ontmoeting met Dinamo Zagreb.
Villarreal strijdt met Real Sociedad en Real Betis om de vijfde positie van La Liga, die een ticket voor de Europa League oplevert. De nummer 6 van de Spaanse competitie mag aan de nieuwe Conference League deelnemen.
Meer uit Voetbal
VOLENDAM (ANP) - Ajax mag na een 2-0-overwinning tegen FC Groningen nog steeds hopen op Europees voetbal. De nummer 5 van de Eredivisie staat zondag in de finale van de play-offs om de voorrondes van de Conference League. Dan kunnen de Amsterdammers tegen de winnaar van FC Utrecht - sc Heerenveen voorkomen dat de club zich voor het eerst sinds 1965 niet kwalificeert voor Europees voetbal.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Verdediger Harry Maguire gaat niet met Engeland mee naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 66-voudig international is door bondscoach Thomas Tuchel buiten de selectie gelaten, meldt Maguire (33) zelf via Instagram. Tuchel presenteert vrijdag zijn selectie.
2 uur geledenDAKAR (ANP/AFP) - Senegal gaat met vedettes Sadio Mané en Kalidou Koulibaly naar het WK voetbal. Het is voor Senegal de derde deelname op rij aan het WK. Aanvoerder Koulibaly is nog herstellende van een dijbeenblessure.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Sarina Wiegman krijgt de Vrouwen Eredivisie Oeuvre Award. De 56-jarige bondscoach van Engeland zal de onderscheiding voor persoonlijkheden die van grote waarde zijn geweest voor het Nederlandse voetbal komende maandag ontvangen tijdens de Eredivisie Awards.
6 uur geledenRABAT (ANP) - Souffian El Karouani van FC Utrecht en Rayane Bounida van Ajax maken deel uit van de Marokkaanse voorselectie voor het komende wereldkampioenschap voetbal. De spelersgroep bestaat uit 28 man. De WK-selectie mag uit maximaal 26 spelers bestaan.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Volgens burgemeester Carola Schouten krijgt de Rotterdamse horeca voldoende ruime openingstijden tijdens het wereldkampioenschap voetbal. Kroegen mogen langer openblijven en vertoningen van wedstrijden in de late avond en nacht, zowel binnen als op pleinen en terrassen, zijn toegestaan. "De ondernemers dienen zich uiteraard wel aan de regels te houden en de vergunningen in orde te hebben", aldus de burgemeester.
6 uur geledenPRAAG (ANP) - PSV-doelman Matej Kovar maakt deel uit van de Tsjechische selectie voor het komende wereldkampioenschap. Lukas Hornicek (SC Braga) en Jindrich Stanek (Slavia Praag) zijn de andere twee keepers in de selectie, die nu nog uit 29 spelers bestaat. Daarvan moeten er nog drie voetballers afvallen.
7 uur geleden