Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geraerts nieuwe hoofdcoach Belgische voetbalclub Union

Geraerts nieuwe hoofdcoach Belgische voetbalclub Union

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Karel Geraerts wordt de nieuwe hoofdcoach van de Belgische voetbalclub Union, dat afgelopen seizoen als tweede eindigde in de Belgische competitie. Hij ondertekende donderdag een contract voor onbepaalde tijd. De 40-jarige Geraerts is de opvolger van Felice Mazzu, die de club vorige week verliet om trainer te worden van Anderlecht.

Geraerts was de afgelopen drie seizoenen assistent bij de Brusselse club en begint aan zijn eerste klus als hoofdcoach. "Ik ben Union zeer erkentelijk", zegt Geraerts. "Ik had bij het vertrek van Felice naar Anderlecht niet meteen gedacht dat ze bij mij zouden uitkomen. Ze hebben mij snel gecontacteerd. Dat geeft mij vertrouwen. Vanaf dat moment heb ik niet meer getwijfeld."

De nieuwe trainer van Union gaf aan dat Mazzu hem wel had gevraagd hem "te volgen naar Anderlecht". "Daar heb ik ook over nagedacht, maar ik heb snel besloten te blijven. Ik ben hier op mijn gemak, ik hou van deze club. Dat is een gevoel dat onbetaalbaar is. Als hoofdcoach moet je altijd ergens beginnen. Ik vind het positief dat dat hier is. Ik ken de club en haar project. Je weet in het voetbal nooit of je helemaal klaar bent om hoofdtrainer te worden. Maar als situaties zich aandienen, moet je je kans grijpen."

Meer uit Voetbal

Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

25 minuten geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

2 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

2 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

3 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

4 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

4 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

4 uur geleden