Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geraerts nieuwe hoofdcoach Belgische voetbalclub Union

Geraerts nieuwe hoofdcoach Belgische voetbalclub Union

BRUSSEL (ANP/BELGA) - Karel Geraerts wordt de nieuwe hoofdcoach van de Belgische voetbalclub Union, dat afgelopen seizoen als tweede eindigde in de Belgische competitie. Hij ondertekende donderdag een contract voor onbepaalde tijd. De 40-jarige Geraerts is de opvolger van Felice Mazzu, die de club vorige week verliet om trainer te worden van Anderlecht.

Geraerts was de afgelopen drie seizoenen assistent bij de Brusselse club en begint aan zijn eerste klus als hoofdcoach. "Ik ben Union zeer erkentelijk", zegt Geraerts. "Ik had bij het vertrek van Felice naar Anderlecht niet meteen gedacht dat ze bij mij zouden uitkomen. Ze hebben mij snel gecontacteerd. Dat geeft mij vertrouwen. Vanaf dat moment heb ik niet meer getwijfeld."

De nieuwe trainer van Union gaf aan dat Mazzu hem wel had gevraagd hem "te volgen naar Anderlecht". "Daar heb ik ook over nagedacht, maar ik heb snel besloten te blijven. Ik ben hier op mijn gemak, ik hou van deze club. Dat is een gevoel dat onbetaalbaar is. Als hoofdcoach moet je altijd ergens beginnen. Ik vind het positief dat dat hier is. Ik ken de club en haar project. Je weet in het voetbal nooit of je helemaal klaar bent om hoofdtrainer te worden. Maar als situaties zich aandienen, moet je je kans grijpen."

Meer uit Voetbal

Fortuna Sittard-verdediger Pinto twee wedstrijden geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.

48 minuten geleden
PSG klopt Bayern München in spectaculaire halve finale met 5-4

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.

11 uur geleden
Timber mist eerste halve finale van Arsenal tegen Atlético

MADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.

12 uur geleden
Paris Saint-Germain start met van blessure herstelde Vitinha

PARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.

13 uur geleden
Brighton & Hove Albion bouwt apart stadion voor vrouwenteam

BRIGHTON (ANP) - Brighton & Hove Albion gaat een apart stadion bouwen voor het vrouwenteam. Dat meldt de Engelse voetbalclub dinsdag op de eigen site. Het stadion moet een minimale capaciteit van 10.000 zitplaatsen krijgen en komt naast het American Express Stadium te staan, dat ruim 31.000 zitplaatsen telt. De club hoopt dat het vrouwenteam, op dit moment zesde in de Women's Super League, uiterlijk in 2030 in het stadion kan spelen.

17 uur geleden
Verdediger Stones vertrekt na tien jaar bij Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Verdediger John Stones (31) vertrekt na dit seizoen na tien jaar bij Manchester City. Dat maakt de club dinsdag op de eigen website bekend. Stones speelde in tien seizoenen 293 keer voor de club uit Manchester en won er zes keer de Engelse landstitel, een keer de Champions League en zeven titels in de twee Engelse bekertoernooien.

19 uur geleden
KNVB-directeur: onwijs vervelend om tegenover NAC te staan

UTRECHT (ANP) - Marianne van Leeuwen vindt het "onwijs vervelend" dat de KNVB tegenover NAC in de rechtszaal staat. Dat zei de directeur betaald voetbal na het kort geding voor de rechtbank in Utrecht. Daarin eist NAC Breda dat een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles wordt overgespeeld omdat er een speler op het veld stond die niet speelgerechtigd was.

22 uur geleden