Geplaagde coach Arteta weigert op te geven bij Arsenal
LONDEN (ANP) - Coach Mikel Arteta geeft niet op bij Arsenal. "De ploeg heeft het moeilijk en we zitten diep in de problemen, maar ik loop niet weg voor mijn verantwoordelijkheden", zei de Spanjaard na de uitschakeling door Manchester City in de League Cup (1-4). Arsenal leed ook al acht nederlagen dit seizoen in de Premier League en staat op de beschamende vijftiende plek.
"We moeten het tij keren, dat lijdt geen twijfel. Als we dat niet doen, komen we nog dieper in de problemen. De komende periode wordt beslissend voor ons seizoen", aldus Arteta, die vorig seizoen nog de FA Cup won met Arsenal. "Ik weet zeker dat we de zaken kunnen keren, want ik zie hoe de spelers hun best doen, maar op dit moment gebeuren er in elke wedstrijd vreemde dingen en dat maakt het allemaal nog moeilijker."
Arsenal treft zaterdag Chelsea en speelt daarna nog in dit jaar tegen Brighton & Hove Albion. In de eerste week van het nieuwe jaar treft de Londense club West Bromwich Albion en Newcastle United.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
56 minuten geledenSYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.
2 uur geledenMONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).
4 uur geledenPARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.
5 uur geledenBERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.
13 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.
13 uur geledenISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.
16 uur geleden