Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geplaagde coach Arteta weigert op te geven bij Arsenal

Geplaagde coach Arteta weigert op te geven bij Arsenal

LONDEN (ANP) - Coach Mikel Arteta geeft niet op bij Arsenal. "De ploeg heeft het moeilijk en we zitten diep in de problemen, maar ik loop niet weg voor mijn verantwoordelijkheden", zei de Spanjaard na de uitschakeling door Manchester City in de League Cup (1-4). Arsenal leed ook al acht nederlagen dit seizoen in de Premier League en staat op de beschamende vijftiende plek.

"We moeten het tij keren, dat lijdt geen twijfel. Als we dat niet doen, komen we nog dieper in de problemen. De komende periode wordt beslissend voor ons seizoen", aldus Arteta, die vorig seizoen nog de FA Cup won met Arsenal. "Ik weet zeker dat we de zaken kunnen keren, want ik zie hoe de spelers hun best doen, maar op dit moment gebeuren er in elke wedstrijd vreemde dingen en dat maakt het allemaal nog moeilijker."

Arsenal treft zaterdag Chelsea en speelt daarna nog in dit jaar tegen Brighton & Hove Albion. In de eerste week van het nieuwe jaar treft de Londense club West Bromwich Albion en Newcastle United.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

6 uur geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

7 uur geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

7 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

8 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

9 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

9 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

11 uur geleden