Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geplaagde Bosz bij Leverkusen drie weken zonder Sinkgraven

Geplaagde Bosz bij Leverkusen drie weken zonder Sinkgraven

LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz moet het bij Bayer Leverkusen tot aan de interlandperiode doen zonder Daley Sinkgraven. De 25-jarige Nederlander heeft een spierscheuring opgelopen tijdens de training. Volgens de medische staf van de Duitse club staat Sinkgraven zo'n drie weken aan de kant.

De oud-speler van sc Heerenveen en Ajax kwam dit seizoen achttien keer in actie in de Bundesliga. De laatste weken zat Sinkgraven in de Duitse competitie op de bank, in de Europa League kwam hij wel in actie. Bayer Leverkusen werd vorige week in de eerste knock-outronde uitgeschakeld door Young Boys, dat het nu gaat opnemen tegen Ajax.

Sinds de winterstop presteert Leverkusen teleurstellend. De ploeg van Bosz zakte weg uit de top van de Bundesliga, werd door vierdeklasser Rot-Weiss uitgeschakeld in de beker en de personele problemen voor de trainer worden ook steeds groter. Zo liep Timothy Fosu-Mensah afgelopen weekeinde een zware knieblessure op. Voor de drievoudig international van Oranje is het seizoen daardoor al voorbij.

Leverkusen, gezakt naar de zesde plaats in de Duitse voetbalcompetitie, speelt zaterdag uit tegen Borussia Mönchengladbach. Duitse media reppen over een laatste kans voor Bosz, maar volgens technisch directeur Rudi Völler is dat "onzin". Völler: "Dit is geen finale voor onze trainer. Feit is wel dat momenteel veel dingen niet goed gaan."

Meer uit Voetbal

Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

59 minuten geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

1 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

2 uur geleden
UEFA roept Kvaratskhelia uit tot beste speler in Champions League

NYON (ANP/AFP) - De Europese voetbalbond UEFA heeft Khvicha Kvaratskhelia uitgeroepen tot beste speler in de Champions League dit seizoen. De Georgische buitenspeler won zaterdag in Boedapest met Paris Saint-Germain in de finale na strafschoppen van Arsenal.

2 uur geleden
Arsenal viert dag na verloren finale landstitel in Londen

LONDEN (ANP/DPA) - Arsenal heeft een dag na de verloren finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League de Engelse landstitel gevierd met een parade door Londen. Daarbij waren honderdduizenden supporters aanwezig. Het was voor Arsenal de eerste landstitel sinds 2004.

3 uur geleden
Uruguayaanse voetballers zonder aanvaller Suárez naar WK

MONTEVIDEO (ANP/RTR) - Uruguay gaat zonder Luis Suárez naar het wereldkampioenschap voetbal. De 39-jarige oud-speler van Ajax en FC Barcelona speelde in september 2024 zijn laatste interland, maar had aangegeven beschikbaar te zijn. Bondscoach Marcelo Bielsa maakt van die gelegenheid geen gebruik, is zondag duidelijk geworden bij de bekendmaking van de selectie.

3 uur geleden
Oranje-opponent Japan boekt nipte oefenzege op IJsland

TOKIO (ANP) - Japan, de eerste tegenstander van Oranje op het WK voetbal, heeft een nipte zege geboekt in een oefenduel met IJsland. De ploeg van bondscoach Hajime Moriyasu won in Tokio met 1-0, na een laat doelpunt van NEC-aanvaller Koki Ogawa.

6 uur geleden