Geplaagde Bosz bij Leverkusen drie weken zonder Sinkgraven
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz moet het bij Bayer Leverkusen tot aan de interlandperiode doen zonder Daley Sinkgraven. De 25-jarige Nederlander heeft een spierscheuring opgelopen tijdens de training. Volgens de medische staf van de Duitse club staat Sinkgraven zo'n drie weken aan de kant.
De oud-speler van sc Heerenveen en Ajax kwam dit seizoen achttien keer in actie in de Bundesliga. De laatste weken zat Sinkgraven in de Duitse competitie op de bank, in de Europa League kwam hij wel in actie. Bayer Leverkusen werd vorige week in de eerste knock-outronde uitgeschakeld door Young Boys, dat het nu gaat opnemen tegen Ajax.
Sinds de winterstop presteert Leverkusen teleurstellend. De ploeg van Bosz zakte weg uit de top van de Bundesliga, werd door vierdeklasser Rot-Weiss uitgeschakeld in de beker en de personele problemen voor de trainer worden ook steeds groter. Zo liep Timothy Fosu-Mensah afgelopen weekeinde een zware knieblessure op. Voor de drievoudig international van Oranje is het seizoen daardoor al voorbij.
Leverkusen, gezakt naar de zesde plaats in de Duitse voetbalcompetitie, speelt zaterdag uit tegen Borussia Mönchengladbach. Duitse media reppen over een laatste kans voor Bosz, maar volgens technisch directeur Rudi Völler is dat "onzin". Völler: "Dit is geen finale voor onze trainer. Feit is wel dat momenteel veel dingen niet goed gaan."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
1 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
6 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
9 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
19 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
19 uur geleden