Geplaagde Bosz bij Leverkusen drie weken zonder Sinkgraven
LEVERKUSEN (ANP) - Trainer Peter Bosz moet het bij Bayer Leverkusen tot aan de interlandperiode doen zonder Daley Sinkgraven. De 25-jarige Nederlander heeft een spierscheuring opgelopen tijdens de training. Volgens de medische staf van de Duitse club staat Sinkgraven zo'n drie weken aan de kant.
De oud-speler van sc Heerenveen en Ajax kwam dit seizoen achttien keer in actie in de Bundesliga. De laatste weken zat Sinkgraven in de Duitse competitie op de bank, in de Europa League kwam hij wel in actie. Bayer Leverkusen werd vorige week in de eerste knock-outronde uitgeschakeld door Young Boys, dat het nu gaat opnemen tegen Ajax.
Sinds de winterstop presteert Leverkusen teleurstellend. De ploeg van Bosz zakte weg uit de top van de Bundesliga, werd door vierdeklasser Rot-Weiss uitgeschakeld in de beker en de personele problemen voor de trainer worden ook steeds groter. Zo liep Timothy Fosu-Mensah afgelopen weekeinde een zware knieblessure op. Voor de drievoudig international van Oranje is het seizoen daardoor al voorbij.
Leverkusen, gezakt naar de zesde plaats in de Duitse voetbalcompetitie, speelt zaterdag uit tegen Borussia Mönchengladbach. Duitse media reppen over een laatste kans voor Bosz, maar volgens technisch directeur Rudi Völler is dat "onzin". Völler: "Dit is geen finale voor onze trainer. Feit is wel dat momenteel veel dingen niet goed gaan."
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
13 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
15 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
15 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
15 uur geleden