Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geplaagd Ubisoft stelt nieuwe Assassin's Creed-game weer uit

Geplaagd Ubisoft stelt nieuwe Assassin's Creed-game weer uit

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Ubisoft heeft de komst van zijn nieuwste game in de populaire Assassin's Creed-serie verder uitgesteld. Ook heeft de met tegenvallende verkopen kampende onderneming laten weten adviseurs in te schakelen om de opties voor de Franse uitgever en ontwikkelaar van games te bekijken. Een van de scenario's die wordt overwogen is dat Ubisoft van de beurs wordt gehaald en een nieuwe eigenaar moet krijgen.

Ubisoft zei dat het Assassin's Creed Shadows met ruim een maand uitstelt tot 20 maart. De game zou eigenlijk op 14 februari uitkomen. Dat betekende ook al een vertraging ten opzichte van de aanvankelijk geplande releasedatum in november 2024. Het uitstel maakt het volgens Ubisoft mogelijk om feedback van gamers te verwerken en "een nog ambitieuzere en meeslependere ervaring vanaf dag één" voor de game te garanderen.

Ubisoft heeft grote moeite om te herstellen van de coronapandemie, wat eerder al resulteerde in vertragingen voor nieuwe games en het schrappen van titels. Dat heeft ook financiële gevolgen. Zo lijkt het erop dat de nettoboekingen, een maatstaf voor omzet zonder uitgestelde inkomsten, het voorbije kwartaal zijn gedaald tot zo'n 300 miljoen euro. Dat zou komen door tegenvallende verkoopcijfers voor de game Star Wars Outlaws die in augustus uitkwam. Het bedrijf heeft ook gezegd dat het waarschijnlijk meer kostenbesparingen moet doorvoeren dan eerder voorzien.

Meer uit Financieel

Trump houdt deze week eerste gesprekken voor nieuwe Fed-baas

WASHINGTON (ANP/BLOOMBERG) - De Amerikaanse president Donald Trump zal deze week beginnen met het houden van sollicitatiegesprekken voor de nieuwe voorzitter van de Federal Reserve. Dat meldt The Financial Times. "Ik heb een behoorlijk goed idee van wie ik wil", zei Trump daarover tegen journalisten in de Air Force One.

2 uur geleden
Kleine uitslagen op Wall Street in aanloop naar rentebesluit Fed

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York zijn dinsdag met kleine uitslagen de handel uitgegaan. Beleggers deden het rustig aan in afwachting van het rentebesluit van de Federal Reserve op woensdag. Algemeen wordt verwacht dat de Amerikaanse centrale bank de leenkosten voor de derde keer op rij gaat verlagen. De Fed begon dinsdag aan de tweedaagse beleidsvergadering.

7 uur geleden
Topvrouw chatdienst Slack gaat naar OpenAI

SAN FRANCISCO (ANP/BLOOMBERG) - De topvrouw van berichtendienst Slack vertrekt naar OpenAI. Denise Dresser wordt bij de maker van de populaire chatbot ChatGPT verantwoordelijk voor de inkomstenstroom van het bedrijf. Dresser werd eind 2023 benoemd tot hoogste baas bij Slack, nadat de aanbieder van communicatiediensten voor kantoor was overgenomen door softwareconcern Salesforce.

7 uur geleden
Zilverprijs stijgt naar recordhoogte

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De zilverprijs heeft een nieuw recordniveau bereikt. De prijs van het edelmetaal steeg dinsdag voor het eerst ooit tot boven de 60 dollar per troy ounce (31,1 gram). De waarde van zilver wordt onder meer aangejaagd doordat handelaren speculeren op verdere versoepeling van het monetaire beleid door de Federal Reserve.

8 uur geleden
Vakbond vindt banenverlies APG 'zo net voor kerst bijzonder zuur'

HEERLEN (ANP) - Vakbond De Unie vindt dat de aangekondigde banenreductie bij pensioenuitvoerder APG op een ongelukkig moment komt. "Er is nooit een goed moment om slecht nieuws te brengen, maar zo kort voor kerst is bijzonder zuur", reageert bestuurder Joop Voesten van De Unie. APG kondigde dinsdag aan tot 1200 voltijdsbanen te willen schrappen tot 2030, als onderdeel van een nieuwe strategie.

9 uur geleden
Miljarden extra nodig voor aanleg landelijk waterstofnetwerk

DEN HAAG (ANP) - Voor de aanleg van het landelijk waterstofnetwerk, dat vanaf 2030 de grote industriële regio's in Nederland met elkaar moet verbinden, zijn miljarden euro's extra nodig. Volgens de Algemene Rekenkamer zijn de verwachte opstartverliezen meer dan drie keer zo hoog als het beschikbare subsidiebedrag van 750 miljoen euro.

10 uur geleden
Pensioenuitvoerder APG schrapt komende jaren ruim duizend banen

AMSTERDAM (ANP) - Pensioenuitvoerder APG gaat tot 2030 ruim duizend voltijdsbanen schrappen, waarvan het grootste deel in Nederland. Het bedrijf doet dat om "sneller, efficiënter en slagvaardiger" te worden en wil inspelen op grote veranderingen in de pensioensector.

11 uur geleden