Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Geplaagd Juventus houdt punt over aan thuisduel met Atalanta

Geplaagd Juventus houdt punt over aan thuisduel met Atalanta

TURIJN (ANP) - Juventus is na een spectaculaire wedstrijd op 3-3 blijven steken tegen Atalanta. De club uit Turijn, die afgelopen week zwaar werd gestraft door de Italiaanse voetbalbond, staat zonder de 15 punten aftrek nog derde in de Serie A met 38 punten. Dat zijn er evenveel als nummer 2 AC Milan, maar 12 minder dan koploper Napoli. Atalanta heeft drie punten minder.

Ademola Lookman had in Turijn een groot aandeel in de treffers van Atalanta, waar Marten de Roon en Hans Hateboer een basisplaats hadden. Teun Koopmeiners ontbrak door een schorsing. Lookman opende de score voor de bezoekers. Maar Juventus kwam nog voor de rust terug door een benutte strafschop van Ángel Di María en een treffer van Arkadiusz Milik. Aan de tweede treffer ging een fraaie aanval via een hakje van Di María en een voorzet van Nicolò Fagioli vooraf.

Atalanta kwam meteen in de tweede helft weer gelijk via Joakim Maehle, die de bal kreeg van Lookman, naar binnen trok en raak schoot. Lookman maakte zelf vervolgens zijn tweede met een kopbal. Uit een vrije trap zorgde Danilo voor de 3-3.

Juventus kreeg afgelopen week 15 punten in mindering omdat de club in het verleden zou hebben gesjoemeld met transferwaardes van spelers om zo aan de financiële regels te voldoen. Juventus zou daarmee zakken naar de middenmoot. De club uit Turijn kondigde al aan in beroep te gaan tegen de straf.

Meer uit Voetbal

Feyenoord haalt Kraaijeveld bij selectie van eerste elftal

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.

1 uur geleden
Torino neemt per direct afscheid van verdediger Schuurs

TURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.

1 uur geleden
Van Persie: bedreigingen aan Te Kloese respectloos en ongepast

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.

3 uur geleden
Verdediger Nuytinck na bijna een jaar revalideren terug bij NEC

NIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.

6 uur geleden
Ajax zonder laatste winteraankopen op jacht naar revanche op AZ

AMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.

9 uur geleden
Atalanta werkt recordwinnaar Juventus uit Coppa Italia

BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.

19 uur geleden
Atlético Madrid met ruime zege naar laatste vier Spaanse beker

SEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.

19 uur geleden