Geplaagd Flamengo voetbalt toch na opmerkelijke wending
SÃO PAULO (ANP/RTR) - Het door het coronavirus geplaagde Flamengo is in de Braziliaanse voetbalcompetitie tóch in actie gekomen. Een dag voor de wedstrijd werd het duel met Palmeiras nog door de rechter uitgesteld, maar tien minuten voor de aftrap werd Flamengo toch gesommeerd aan te treden.
Met een zwaar gedevalueerd elftal hield Flamengo in São Paulo een punt over aan het duel: 1-1.
Flamengo heeft te maken met liefst negentien spelers die positief hebben getest op het coronavirus. De club verzocht de Braziliaanse bond het duel uit te stellen, maar de bond honoreerde het verzoek niet. Ook het landelijke sporttribunaal wees een verzoek van Flamengo af, waarna een rechter in Rio de Janeiro Flamengo toch in het gelijk stelde. Een rechtbank draaide kort voor de wedstrijd de beslissing om het duel uit te stellen toch weer terug. Volgens de Braziliaanse bond was de uitbraak bij de regerend kampioen "een op zichzelf staand incident, dat niets te maken heeft met de Braziliaanse competitie".
Beide clubs waren voor de zekerheid toch naar het stadion gekomen.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Manchester City heeft voor de negende keer de League Cup veroverd. De ploeg van coach Pep Guardiola won op Wembley de finale met 2-0 van Arsenal door twee treffers van Nico O'Reilly.
2 uur geledenVELSEN (ANP) - PSV heeft voor de tweede keer dit seizoen verloren van Telstar. Na de thuisnederlaag van eind augustus (0-2) was de gepromoveerde club uit Velsen zondag voor eigen publiek met 3-1 te sterk voor de koploper. Het betekende voor PSV het tweede achtereenvolgende verlies in de Eredivisie. Vorig weekend won NEC met 3-2 in Eindhoven.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Feyenoord en Ajax heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in De Kuip (1-1).
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht is opgeklommen naar de zevende plaats van de Eredivisie. Het elftal van Ron Jans won in de Galgenwaard met 2-0 van Go Ahead Eagles. FC Utrecht heeft 41 punten uit 28 wedstrijden.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona blijft in La Liga op titelkoers. De Catalaanse voetbalgrootmacht won zondag in het gerenoveerde Camp Nou met 1-0 van het Madrileense Rayo Vallecano. FC Barcelona heeft 73 punten uit 29 wedstrijden. Real Madrid volgt op 7 punten, maar speelt op zondagavond nog thuis tegen Atlético Madrid.
5 uur geledenNEWCASTLE (ANP) - Brian Brobbey heeft zijn ploeg Sunderland de winst bezorgd op Newcastle United. De international, die door bondscoach Ronald Koeman is opgeroepen voor de komende wedstrijden van Oranje, maakte in de 90e minuut de winnende treffer: 1-2.
5 uur geledenVELSEN (ANP) - Guus Til keert zondag in de uitwedstrijd tegen Telstar terug in het basiselftal van PSV. De aanvallende middenvelder liep een maand geleden een blessure op en kwam sindsdien niet meer in actie.
5 uur geleden