Gepensioneerde Poolse doelman Szczesny tekent bij FC Barcelona
BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de Poolse keeper Wojciech Szczesny bereid gevonden terug te keren uit zijn korte voetbalpensioen om het doel van de Catalaanse club te verdedigen. De 34-jarige voormalig doelman van Juventus maakte eind augustus nog een einde aan zijn carrière, maar is ingevlogen omdat eerste keeper Marc-André ter Stegen van het Spaanse team er lange tijd uitligt met een knieblessure.
De afgelopen tweeënhalve week werd de Duitser Ter Stegen vervangen door Iñaki Peña. De 25-jarige Spanjaard stroomde door uit de eigen jeugdopleiding van FC Barcelona.
Szczesny speelde voor zijn periode bij Juventus onder meer bij Arsenal en AS Roma. Ook was hij jarenlang Poolse international. Hij heeft zich nu tot het einde van juni 2025 verbonden aan de Spaanse club.
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
3 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
4 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
5 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
6 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
6 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
6 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
7 uur geleden