Gepasseerde Veerman keert terug in basis Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Henk Veerman keert woensdag terug in het elftal van sc Heerenveen, dat het in de KNVB-beker opneemt tegen de amateurs van AFC. De spits uit Volendam werd afgelopen weekend in het duel met FC Utrecht nog gepasseerd.
"We hebben samen een aantal beelden bekeken en besproken wat we van hem verwachten. Het was een goed gesprek over de inhoud van het voetballen", zei trainer Johnny Jansen, die afgelopen weekend liet blijken dat hij niet helemaal tevreden was over de aanvaller. Veerman viel in de met 2-1 verloren wedstrijd tegen FC Utrecht wel in.
Heerenveen is niet van plan om spelers te gaan sparen in het duel met de tweededivisionist uit Amsterdam. "Ze hebben gewoon een goede ploeg met veel oud-profspelers. Het zit degelijk in elkaar en ze hebben een goed idee van voetballen", aldus Jansen. "Ik denk dat de top in de tweede divisie zich kan meten met de onderkant van de eerste divisie en dus zullen wij gewoon heel scherp moeten zijn."
Nicolas Madsen, Sven van Beek en Filip Stevanovic beginnen op de bank. Het trio keert terug van een blessure.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Vincent Kompany wilde nog niet vertellen of hij woensdag met zijn beste ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "We beschikken over een vrijwel fitte selectie", zei hij op een persconferentie. "We hebben ook spelers die de laatste weken heel veel minuten hebben gemaakt. Ik heb alle vertrouwen in de spelers die ik opstel."
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft woensdagavond in de thuiswedstrijd tegen Olympiakos volgens databureaus een wonder nodig voor een plek in de tussenronde van de Champions League. Trainer Fred Grim heeft ook gelezen dat het voor 92 procent zeker is dat zijn ploeg de laatste Europese wedstrijd van dit seizoen speelt. "Ik denk dat we er alles aan moeten doen om onze wedstrijd te winnen", zei hij op een persconferentie. "Daarna zien we het wel."
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz verwacht dat Bayern München woensdag met de sterkst mogelijke ploeg aan het uitduel met PSV in de Champions League begint. "Een topploeg verliest niet twee keer achter elkaar", zei hij op een persconferentie in Eindhoven. "En zij zijn ook niet van de cadeautjes. Ze willen altijd winnen. Daar houd ik wel van."
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Paul Wanner heeft nog niet besloten dat hij met Oostenrijk naar het WK wil. "Daar heb ik nog geen beslissing over genomen", zei hij op een persconferentie, een dag voor het thuisduel van PSV met zijn oude club Bayern München in de Champions League. "Ik focus me nu alleen op PSV."
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Steven Berghuis staat weer op het trainingsveld bij Ajax. Hij liet zich dinsdag zien tijdens de laatste oefensessie voor het thuisduel van woensdag met het Griekse Olympiakos in de Champions League.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til en Anass Salah-Eddine zijn woensdag mogelijk inzetbaar tijdens de thuiswedstrijd van PSV tegen Bayern München in de Champions League. "Ik hoop dat ze zo kunnen trainen", zei trainer Peter Bosz op een persconferentie. "Dan gaan we na de training even met elkaar zitten en nemen we een beslissing."
11 uur geledenVITORIA-GASTEIZ (ANP) - Real Betis heeft vier dagen voor het Europa League-duel met Feyenoord niet kunnen winnen bij Deportivo Alavés. De ploeg van trainer Manuel Pellegrini verloor de uitwedstrijd met 2-1.
2 dagen geleden