Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Gepasseerde Veerman keert terug in basis Heerenveen

Gepasseerde Veerman keert terug in basis Heerenveen

HEERENVEEN (ANP) - Henk Veerman keert woensdag terug in het elftal van sc Heerenveen, dat het in de KNVB-beker opneemt tegen de amateurs van AFC. De spits uit Volendam werd afgelopen weekend in het duel met FC Utrecht nog gepasseerd.

"We hebben samen een aantal beelden bekeken en besproken wat we van hem verwachten. Het was een goed gesprek over de inhoud van het voetballen", zei trainer Johnny Jansen, die afgelopen weekend liet blijken dat hij niet helemaal tevreden was over de aanvaller. Veerman viel in de met 2-1 verloren wedstrijd tegen FC Utrecht wel in.

Heerenveen is niet van plan om spelers te gaan sparen in het duel met de tweededivisionist uit Amsterdam. "Ze hebben gewoon een goede ploeg met veel oud-profspelers. Het zit degelijk in elkaar en ze hebben een goed idee van voetballen", aldus Jansen. "Ik denk dat de top in de tweede divisie zich kan meten met de onderkant van de eerste divisie en dus zullen wij gewoon heel scherp moeten zijn."

Nicolas Madsen, Sven van Beek en Filip Stevanovic beginnen op de bank. Het trio keert terug van een blessure.

Meer uit Voetbal

Voormalig Ecuadoraans international op straat doodgeschoten

GUAYAQUIL (ANP/DPA) - Voormalig Ecuadoraans voetbalinternational Mario Pineida is op straat in Guayaquil doodgeschoten. Zijn club, Barcelona SC, maakte dit in een verklaring "met diepe spijt" bekend. "Dit trieste nieuws stemt ons zeer bedroefd", meldt de club.

2 uur geleden
Groningen-coach Lukkien verlengt aflopend contract met twee jaar

GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.

3 uur geleden
Feyenoord verliest ook van Heerenveen en ligt uit KNVB-beker

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.

6 uur geleden
Almere City schakelt Fortuna Sittard uit in KNVB-beker

SITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.

14 uur geleden
Paris Saint-Germain wint ook de FIFA Intercontinental Cup

DOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).

14 uur geleden
Ajax scoort zeven keer in bekerduel met Excelsior Maassluis

ROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).

14 uur geleden
Feyenoord begint met herstelde Valente tegen Heerenveen

ROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.

14 uur geleden