Gepasseerde Veerman keert terug in basis Heerenveen
HEERENVEEN (ANP) - Henk Veerman keert woensdag terug in het elftal van sc Heerenveen, dat het in de KNVB-beker opneemt tegen de amateurs van AFC. De spits uit Volendam werd afgelopen weekend in het duel met FC Utrecht nog gepasseerd.
"We hebben samen een aantal beelden bekeken en besproken wat we van hem verwachten. Het was een goed gesprek over de inhoud van het voetballen", zei trainer Johnny Jansen, die afgelopen weekend liet blijken dat hij niet helemaal tevreden was over de aanvaller. Veerman viel in de met 2-1 verloren wedstrijd tegen FC Utrecht wel in.
Heerenveen is niet van plan om spelers te gaan sparen in het duel met de tweededivisionist uit Amsterdam. "Ze hebben gewoon een goede ploeg met veel oud-profspelers. Het zit degelijk in elkaar en ze hebben een goed idee van voetballen", aldus Jansen. "Ik denk dat de top in de tweede divisie zich kan meten met de onderkant van de eerste divisie en dus zullen wij gewoon heel scherp moeten zijn."
Nicolas Madsen, Sven van Beek en Filip Stevanovic beginnen op de bank. Het trio keert terug van een blessure.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft de topper in de Premier League tegen Aston Villa met ruime cijfers gewonnen. De koploper uit Londen versloeg de nummer 3 met 4-1. Daarmee kwam een einde aan een lange zegereeks van Aston Villa, dat de laatste elf officiële duels won en daarmee het clubrecord van 1914 evenaarde.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Justin Kluivert heeft in de Engelse voetbalcompetitie met Bournemouth een punt gepakt bij Chelsea. Het duel in Londen eindigde in 2-2.
6 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De voetballers van Tunesië hebben op de Afrika Cup de achtste finales bereikt. Het elftal van trainer Sami Trabelsi speelde in Rabat de laatste groepswedstrijd met 1-1 gelijk tegen Tanzania.
9 uur geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Espanyol verbiedt supporters van FC Barcelona zaterdag in het stadion het shirt van hun club te dragen. Dat is een van de maatregelen die de Spaanse club neemt om de derby tussen de twee clubs rustig te laten verlopen.
9 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-spits Myron Boadu heeft zich dinsdag laten opereren aan zijn kniegewricht. De 24-jarige aanvaller moet zes tot acht weken revalideren, meldt de Eindhovense club.
12 uur geledenDUBAI (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA overweegt een aanpassing van de buitenspelregel. "Misschien moet de speler in de toekomst volledig voorbij de verdediger zijn om buitenspel te staan", zei FIFA-voorzitter Gianni Infantino tijdens de World Sports Summit in Dubai. In dat geval zou het geen buitenspel meer zijn als een been of arm van de aanvaller voor de laatste verdediger uitsteekt.
12 uur geledenBREDA (ANP) - Terence Kongolo maakt in de voorbereiding op de tweede seizoenshelft geen onderdeel uit van het eerste elftal van NAC. De 31-jarige verdediger komt voorlopig niet in de plannen voor en traint na de winterstop mee met NAC Onder 21, meldt de club uit Breda op de website.
12 uur geleden